| Τιμή | USD 130-140 /pcs |
| MOQ | 1pcs |
| Ωρα παράδοσης | 15-45 days |
| Μάρκα | BENERGY |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Certification | CE, ROHS, MSDS, UN38.3,IEC62133 |
| Πρότυπος αριθμός | BXL-12100AHP |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | 4pcs κάθε χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, MoneyGram, L/C |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 5000PCS/Month |
| Brand Name | BENERGY | Πρότυπος αριθμός | BXL-12100AHP |
| Certification | CE, ROHS, MSDS, UN38.3,IEC62133 | Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 τμχ | Price | USD 130-140 /pcs |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, MoneyGram, L/C | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 5000PCS/Month |
| Χρόνος παράδοσης | 15-45 ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | 4pcs κάθε χαρτοκιβώτιο |
| Τύπος μπαταρίας | Πακέτο LifePo4 | Δυναμικό | 12,8 V |
| Ικανότητα | 100 ΑΧ | Κυτταρική θήκη | πλαστική ύλη |
| OEM/ODM | Αποδεκτό |
Συσκευασία μπαταρίας λιθίου 12V 100AH Υψηλής χωρητικότητας για συστήματα RV E-Boat Solar Αντικατάσταση συσκευασιών μπαταριών μολύβδου-οξέος
Βαθμός Α 6000 κύκλοι Lifepo4 Λίθιο CATL EVE κυψέλη 3.2V 100Ah Πρισματικές κυψέλες LFP 12V 24V 48V για RV
Πίνακας παραμέτρων συσκευασίας μπαταρίας λιθίου 12V 100AH:
| Τύπος προϊόντος | Μπαταρία Φωσφορικού Σιδήρου Λιθίου |
| Μάρκα | Benergy |
| Τάση | 12.8V |
| Ονομαστική Χωρητικότητα | 100AH |
| Ελάχιστη Χωρητικότητα | 100AH |
| Τρόπος συσκευασίας | 4S1P |
| Μέγεθος |
330*172*215mm (Π, Μ, Υ) 12.99*6.77*8.46 lbs |
| Βάρος |
10.15Kg±150g 22.38 lbs |
| Τρόπος Φόρτισης | CC/CV (Συνεχές ρεύμα/Συνεχής τάση) |
| Μέγιστο Ρεύμα Φόρτισης | 50A (Ρυθμιζόμενο) |
| Τάση Διακοπής Φόρτισης | 14.6V±0.05 |
| Τυπικό Ρεύμα Εκφόρτισης | 50A (Ρυθμιζόμενο) |
| Μέγιστο Ρεύμα Εκφόρτισης @3 δευτ. | 150A (Ρυθμιζόμενο) |
| Τάση Διακοπής Εκφόρτισης | 10V |
| Κύκλος Ζωής | >2500 Φορές (0.5C φόρτιση/εκφόρτιση, 100% DOD) |
| Θερμοκρασία Εκφόρτισης | -10~55℃ |
| Θερμοκρασία Φόρτισης | 0~45℃ |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρικό σκάφος, γιοτ, ναυτικό, EV κ.λπ. |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Ενδειξη | Μπορεί να ταιριάξει |
| OEM/ODM | Ναι (Αποδεκτό) |
Εικόνα συσκευασίας μπαταρίας:
Συσκευασία μπαταρίας λιθίου 12V 100AH χωρίς ένδειξη (Μαύρη θήκη)
4 χρώματα θήκης επιλέξιμα
Τι είναι ένα Lifepo4;
Η
μπαταρία
LiFePO4
σημαίνει
μπαταρία
Φωσφορικού
Σιδήρου
Λιθίου,
η
οποία
είναι
ένα
είδος
επαναφορτιζόμενης
μπαταρίας
ιόντων
λιθίου.
Η
μοναδική
τάση
είναι
3.2V
και
η
χωρητικότητα
μπορεί
να
είναι
από
90mAH
έως
300AH.
Οι μπαταρίες LiFePO4 είναι ο ασφαλέστερος τύπος μπαταρίας λιθίου που διατίθεται σήμερα στην αγορά. Με χαρακτηριστικά ελαφρύτερου βάρους, μικρότερου μεγέθους, μεγαλύτερου κύκλου ζωής, δωρεάν συντήρησης, μη ρύπανσης, χωρίς φαινόμενο μνήμης, μπορούν να αντικαταστήσουν πλήρως τις μπαταρίες μολύβδου-οξέος και τις μπαταρίες Ni-MH/Ni-CD.
Η Benergy παράγει και εξάγει κυψέλες Lifepo4 από το 2009 και παρέχουμε ποιοτικές, αξιόπιστες και ασφαλείς λύσεις μπαταριών παγκοσμίως.
Γιατί να επιλέξετε μπαταρία Benergy 12V Lifepo4;
* Έχουμε γραμμή παραγωγής για να κατασκευάζουμε τις δικές μας κυψέλες σε διαφορετικές συσκευασίες μπαταριών, πιο επαγγελματικό.
* Τυπικές θήκες αντικαθιστούν πλήρως τις συσκευασίες μπαταριών μολύβδου-οξέος 12V. Ελαφρύτερο, μεγαλύτερη χωρητικότητα, μη ρύπανση, δωρεάν συντήρηση.
* Μπορεί να προσαρμόσει διαφορετικές συσκευασίες για τους πελάτες με βάση τις λεπτομέρειες εφαρμογής.
* Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για ηλεκτρικά οχήματα, ηλεκτρικά εργαλεία, ηλιακό σύστημα, κάμπινγκ, RV κ.λπ.
* Αποδοχή παραγγελιών OEM/ODM.
Πλεονεκτήματα προϊόντος
1. Μεγάλος κύκλος ζωής. Περισσότερο από 2500 κύκλους (φόρτιση και εκφόρτιση στο 1C, 80% διατήρηση χωρητικότητας μετά από 2500 κύκλους);
2. Συμπαγές μέγεθος και ελαφρύ βάρος. 1/3 μικρότερο σε μέγεθος, 2/3 ελαφρύτερο σε βάρος από μπαταρία μολύβδου-οξέος.
3. Υψηλή ασφάλεια: Χωρίς φωτιά και έκρηξη σε δοκιμή υπερφόρτισης. Χωρίς έκρηξη, χωρίς φωτιά σε σύγκρουση, υπερφόρτιση ή βραχυκύκλωμα.
4. Καλή απόδοση φόρτισης και εκφόρτισης. 3C συνεχής εκφόρτιση και 10C έκρηξη.
5. Πλήρως πράσινο και χωρίς ρύπανση. Όλες οι πρώτες ύλες των μπαταριών είναι φιλικές προς το περιβάλλον,
6. Ευρύ εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: Από -20℃ έως 60℃, ο εξαιρετικά κρύος και ζεστός καιρός δεν θα επηρεάσει την απόδοσή του.
7. Σύστημα διαχείρισης Bar Code. Όλα τα δεδομένα διαχειρίζονται από το σύστημα, μπορούμε να εντοπίσουμε τις πληροφορίες της κυψέλης και να ταιριάξουμε κάθε συσκευασία με τα πλησιέστερα δεδομένα.
8. Παράγεται με αυτόματο εξοπλισμό.
Εφαρμογή:
Συσκευασία
Συχνές Ερωτήσεις:
Ε1:
Μπορώ
να
πάρω
δωρεάν
δείγμα;
A1:
Γενικά
δεν
παρέχουμε
δωρεάν
δείγμα,
αλλά
μπορούμε
να
επιστρέψουμε
το
κόστος
του
δείγματος
όταν
ο
αγοραστής
σχεδιάζει
μαζική
παραγγελία.
Ε2:
Πώς
πρέπει
να
πληρώσω;
A2:
Μπορείτε
να
πληρώσετε
μέσω
T/T,
PayPal,
Western
Union,
Μετρητά
κ.λπ.,
100%
T/T
εκ
των
προτέρων
για
δείγματα.
Για
μεγάλες
ποσότητες,
30%
T/T
εκ
των
προτέρων
μόλις
επιβεβαιωθεί
η
παραγγελία
και
το
υπόλοιπο
πριν
από
την
αποστολή
μέσω
T/T
ή
L/C
κ.λπ.
Εάν
προτιμάτε
άλλους
όρους
πληρωμής,
επικοινωνήστε
μαζί
μας
ελεύθερα.
Ε3:
Ποιος
είναι
ο
χρόνος
παράδοσης
αν
κάνουμε
μια
παραγγελία;
A3:
Εξαρτάται
από
τις
ποσότητες
παραγγελίας.
Συνήθως,
μπορούμε
να
παραδώσουμε
αγαθά
εντός
10-15
εργάσιμων
ημερών
για
μικρές
παραγγελίες,
για
παραγγελίες
μεγαλύτερης
ποσότητας,
ας
επιβεβαιώσουμε
όταν
κάνετε
επίσημη
παραγγελία.
Ε4:
Είστε
εργοστάσιο
ή
εμπορική
εταιρεία;
A4:
Είμαστε
επαγγελματίας
κατασκευαστής
κυψελών
και
συσκευασιών
Lifepo4
με
το
δικό
μας
εργοστάσιο
και
μάρκα
BENERGY.
Παρέχουμε
όλα
τα
είδη
υπηρεσιών
OEM/ODM
για
πελάτες
σε
όλο
τον
κόσμο.
Ε5.
Ποια
είναι
η
εγγύησή
σας;
A5:
Προσφέρουμε
2
χρόνια
εγγύηση
για
όλες
τις
συσκευασίες
μπαταριών
μας.
Εξασφαλίζουμε
τουλάχιστον
2000
κύκλους
ζωής
για
τη
συσκευασία
μπαταρίας
LiFePO4,
που
σημαίνει,
μετά
από
2000@80%
DOD,
θα
υπάρχει
ακόμα
περίπου
60%
χωρητικότητα.
Μπορείτε
να
τη
χρησιμοποιήσετε
για
τουλάχιστον
5
χρόνια
για
κανονική
1
φορά
φόρτιση
και
εκφόρτιση
καθημερινά.
Ε6.
Μπορούμε
να
τοποθετήσουμε
τη
συσκευασία
μπαταρίας
LiFePO4
12V
παράλληλα
ή
σε
σειρά
μόνοι
μας;
A6:
Ναι.
Η
μπαταρία
μπορεί
να
τοποθετηθεί
παράλληλα
από
τους
πελάτες.
Αλλά
υπάρχουν
μερικές
συμβουλές
που
πρέπει
να
προσέξουμε:
1>
Βεβαιωθείτε
ότι
η
τάση
κάθε
μπαταρίας
είναι
ίδια
πριν
την
παράλληλη
σύνδεση.
Εάν
δεν
είναι
ίδιες,
φορτίστε
τις
στην
ίδια
βαθμίδα.
2>
Μην
συνδέετε
παράλληλα
μια
αποφορτισμένη
και
μια
μη
αποφορτισμένη
μπαταρία.
Αυτό
μπορεί
να
μειώσει
τη
χωρητικότητα
ολόκληρης
της
συσκευασίας
μπαταρίας.
3>
Μην
συνδέετε
τις
μπαταρίες
12V
σε
σειρά.
4>
Εάν
δεν
είστε
επαγγελματίας
στην
παράλληλη
σύνδεση
μπαταριών,
μην
χειρίζεστε
την
μπαταρία
μόνοι
σας.
Μπορεί
να
προκαλέσει
κίνδυνο
και
να
βλάψει
τον
κύκλο
ζωής
της
μπαταρίας.
5> Εάν θέλετε να φτιάξετε μια συσκευασία μπαταρίας υψηλότερης χωρητικότητας, όπως 12V 200Ah, παραγγείλετε απευθείας 12V 200AH. Το κόστος για ένα 12V 200AH είναι χαμηλότερο από δύο συσκευασίες 12V 100AH. Η φόρτιση ή εκφόρτιση ενός 12V 200Ah απευθείας είναι καλύτερη από τη φόρτιση ή εκφόρτιση δύο συσκευασιών 12V 100AH, ο κύκλος ζωής είναι μεγαλύτερος, ασφαλέστερος.



