| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1000PCS |
| Ωρα παράδοσης | 5-7 Days |
| Μάρκα | Tian Rui |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | ROHS |
| Αριθμός μοντέλου | Σειρά 24 110 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | 1500 τεμάχια ανά τροχό |
| Όροι πληρωμής | D/P, T/T, Paypal, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 1000000 τμχ/μήνα |
| Brand Name | Tian Rui | Αριθμός μοντέλου | Σειρά 24 110 |
| Certification | ROHS | Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1000 τεμ | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | D/P, T/T, Paypal, Western Union | Δυνατότητα Προμήθειας | 1000000 τμχ/μήνα |
| Χρόνος Παράδοσης | 5-7 ΗΜΕΡΕΣ | Λεπτομέρειες συσκευασίας | 1500 τεμάχια ανά τροχό |
| Όνομα προϊόντος | Ασφάλεια SMD | Ονομαστικό ρεύμα | 500mA έως 2A |
| Ονομαστική τάση | 250v | Μέγεθος | 6125 2410 1808 |
| Δυνατότητα θραύσης | 100Α | Τύπος | Καθυστέρηση |
| Χαρακτηριστικό | Μία φορά θετική αποσύνδεση |
6125 2410 Χρονοδιαστολή SMD Chip Fuse 500mA 800mA 1A 1.25A 2A 250V
Αυτή η ασφάλεια SMD με καθυστέρηση χρόνου 6125 (2410) έχει σχεδιαστεί για προστασία από υπερστροφή σε κυκλώματα ισχύος AC/DC που υφίστανται προσωρινά ρεύματα εισροής.Με ονομαστική τάση 250V και επιλογές ρεύματος που κυμαίνονται από 500mA έως 2A, προσφέρει μια συμπαγή λύση επιφανειακής τοποθέτησης που αντέχει ακίνδυνες υπερβολές εκκίνησης, παρέχοντας παράλληλα αξιόπιστη προστασία από διαρκή υπερφόρτωση και βραχυκυκλώματα.
Προδιαγραφές
| Ονομασία του προϊόντος | Πυροσβεστήρα SMD |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 500mA έως 2A |
| Διορισμένη τάση | 250V |
| Μέγεθος | 6125 2410 1808 |
| Δυνατότητα διάσπασης | 100A |
| Τύπος | Χρονοδιαστολή |
| Ειδικότητα | Μια φορά θετική αποσύνδεση |
| Αριθμός μοντέλου. | Διορισμένη τάση | Κατηγοριοποιημένο ρεύμα (A) |
| (ΑΚ) | ||
| 24 110.0.5 |
250V |
500mA |
| 24 110.0.8 | 800mA | |
| 24 110.1 | 1Α | |
| 24 110.1.25 | 1.25Α | |
| 24 110.2 | 2Α |
Χαρακτηριστικά
•Το πρότυπο μέγεθος chip 6125 (2410 ιμπεριαλ) για εύκολη ενσωμάτωση και συναρμολόγηση
• Χαρακτηριστικό καθυστέρησης χρόνου (αργός άνεμος) ∆ιατηρεί τα ρεύματα εισόδου και τα κύματα εκκίνησης χωρίς ενοχλητικό σπάσιμο
•Αριθμοί ρεύματος: 500mA, 800mA, 1A, 1.25A και 2A
•Αριθ. τάσης: 250V (κατάλληλο για κυκλώματα AC και DC)
•Μικρή εσωτερική αντίσταση και σταθερή απόδοση σε θερμοκρασία
•εξαιρετική περιβαλλοντική σταθερότητα με υψηλή αντοχή σε κρούσεις και δονήσεις
•Συμμόρφωση με το RoHS και απαλλαγή από μόλυβδο
Εφαρμογές
•Προστασία εισόδου για τροφοδοσίες ηλεκτρικής ενέργειας με διακόπτη (SMPS), προσαρμογείς AC/DC και φορτιστές τηλεφώνων
•Διακινητήρες φωτισμού LED και βαλλάστρες
•Συστήματα και αισθητήρες βιομηχανικού ελέγχου
•Οι οικιακές συσκευές, συμπεριλαμβανομένων των έξυπνων μετρητών, των λευκών ειδών και των πινάκων ελέγχου HVAC
•Συστήματα φόρτισης μπαταριών με χωρητικά φορτία
•Εξοπλισμός δοκιμών και μετρήσεων
Πληροφορίες επικοινωνίας:
Άντυ Γου
Ηλεκτρονικό:καιy@tianrui-fuse.com.cn
MP/Whatsapp: +86 13532772961
Wechat: HFeng0805
Καιυούτεχριχ.
Επικεφαλής: 969828363



