| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1000PCS |
| Ωρα παράδοσης | 5-7 Days |
| Μάρκα | Tian Rui |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | ROHS |
| Αριθμός μοντέλου | Σειρά A115001 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | 1500 τεμάχια ανά τροχό |
| Όροι πληρωμής | D/P, T/T, Paypal, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 1000000 τμχ/μήνα |
| Brand Name | Tian Rui | Αριθμός μοντέλου | Σειρά A115001 |
| Certification | ROHS | Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1000 τεμ | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | D/P, T/T, Paypal, Western Union | Δυνατότητα Προμήθειας | 1000000 τμχ/μήνα |
| Χρόνος Παράδοσης | 5-7 ΗΜΕΡΕΣ | Λεπτομέρειες συσκευασίας | 1500 τεμάχια ανά τροχό |
| Όνομα προϊόντος | Ασφάλεια SMD | Ονομαστικό ρεύμα | 20A σε 60A |
| Ονομαστική τάση | 60V 63V 72V 85V | Μέγεθος | 1150 |
| Δυνατότητα θραύσης | 1000Α | Τύπος | θρυαλλίδα από τούβλα |
| Χαρακτηριστικό | Μία φορά θετική αποσύνδεση |
Ασφάλεια Επιφανειακής Στήριξης Υψηλού Ρεύματος 20A 25A 30A 35A 40A 50A 60A DC 60V 63V 72V 85V
Αυτή η ασφάλεια επιφανειακής στήριξης υψηλού ρεύματος είναι σχεδιασμένη για αξιόπιστη προστασία από υπερβολικό ρεύμα σε συστήματα συνεχούς ρεύματος (DC). Με εύρος ονομαστικής τιμής ρεύματος από 20A έως 60A και επιλογές τάσης από 60V έως 85V DC, παρέχει μια συμπαγή, υψηλής απόδοσης λύση για τη σύγχρονη ηλεκτρονική ισχύ όπου ο χώρος είναι περιορισμένος αλλά απαιτείται υψηλή διαχείριση ισχύος.
Προδιαγραφές
| Όνομα προϊόντος | Ασφάλεια SMD |
| Ονομαστικό Ρεύμα | 20A έως 60A |
| Ονομαστική Τάση | 60V 63V 72V 85V |
| Μέγεθος | 1150 |
| Ικανότητα Διακοπής | 1000A |
| Τύπος | Ασφάλεια Brick |
| Χαρακτηριστικό | Μοναδική Θετική Αποσύνδεση |
| Αριθμός Μοντέλου | Ονομαστική Τάση | Ονομαστικό Ρεύμα |
| DC | A | |
| A115001.20 |
85V 72V 63V 60V |
20 |
| A115001.25 | 25 | |
| A115001.30 | 30 | |
| A115001.35 | 35 | |
| A115001.40 | 40 | |
| A115001.50 | 50 | |
| A115001.60 | 60 |
Χαρακτηριστικά
• Συσκευασία τύπου brick επιφανειακής στήριξης για αυτοματοποιημένη συναρμολόγηση PCB και διάταξη εξοικονόμησης χώρου
• Διαθέσιμες υψηλές ονομαστικές τιμές ρεύματος: 20A, 25A, 30A, 35A, 40A, 50A και 60A
• Ονομαστικές τάσεις DC: 60V, 63V, 72V και 85V
• Χαμηλή εσωτερική αντίσταση και εξαιρετική ικανότητα διακοπής ρεύματος
• Στιβαρή κατασκευή για αξιόπιστη λειτουργία υπό συνθήκες υψηλής καταπόνησης
• Συμβατό με RoHS και διαθέσιμη επιλογή χωρίς αλογόνα
Εφαρμογές
• Συστήματα διαχείρισης μπαταριών (BMS) για αποθήκευση ενέργειας και ηλεκτροκίνηση
• Μετατροπείς DC-DC και βιομηχανικά τροφοδοτικά
• Βοηθητικά συστήματα και φορτιστές ηλεκτρικών οχημάτων
• Τροφοδοτικά διακομιστών και ανορθωτές τηλεπικοινωνιών
• Φωτισμός LED υψηλής ισχύος και οδηγοί κινητήρων
• Προστασία σε μονάδες διανομής ισχύος (PDU) για βιομηχανικό εξοπλισμό
Στοιχεία Επικοινωνίας:
Andy Wu
Email: andy@tianrui-fuse.com.cn
MP/Whatsapp: +86 13532772961
Wechat: HFeng0805
Skype: andywutechrich
QQ: 969828363



