| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1000PCS |
| Ωρα παράδοσης | 5-7 Days |
| Μάρκα | Tian Rui |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | ROHS |
| Αριθμός μοντέλου | Σειρά A103001 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | 1500 τεμάχια ανά τροχό |
| Όροι πληρωμής | D/P, T/T, Paypal, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 1000000 τμχ/μήνα |
| Brand Name | Tian Rui | Αριθμός μοντέλου | Σειρά A103001 |
| Certification | ROHS | Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1000 τεμ | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | D/P, T/T, Paypal, Western Union | Δυνατότητα Προμήθειας | 1000000 τμχ/μήνα |
| Χρόνος Παράδοσης | 5-7 ΗΜΕΡΕΣ | Λεπτομέρειες συσκευασίας | 1500 τεμάχια ανά τροχό |
| Όνομα προϊόντος | Ασφάλεια SMD | Ονομαστικό ρεύμα | 40Α 50Α 60Α |
| Ονομαστική τάση | 63V DC | Μέγεθος | 1030 |
| Δυνατότητα θραύσης | 800Α | Τύπος | Γρήγορη δράση |
| Χαρακτηριστικό | Μία φορά θετική αποσύνδεση |
Γρήγορη δράση υψηλού ρεύματος κεραμικό τετραγωνικό τούβλο SMD ασφάλεια 40A 50A 60A 63VDC
Αυτή η γρήγορη δράση, υψηλής τάσης κεραμική τετραγωνική τούβλο SMD ασφάλεια είναι σχεδιασμένη για ακριβή προστασία από υπερστροφή σε κυκλώματα συνεχούς ρεύματος που απαιτούν γρήγορη ανταπόκριση.και 60A σε 63VDC, συνδυάζει μια συμπαγή συσκευή από τούβλα που τοποθετείται στην επιφάνεια με ισχυρή κεραμική κατασκευή για να παρέχει αξιόπιστη διακοπή υπό συνθήκες βραχυκυκλώματος και σοβαρού υπερφόρτωσης.
Προδιαγραφές
| Ονομασία του προϊόντος | Πυροσβεστήρα SMD |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 40A 50A 60A |
| Διορισμένη τάση | 63V συνεχής |
| Μέγεθος | 1030 |
| Δυνατότητα διάσπασης | 800A |
| Τύπος | Γρήγορη δράση |
| Ειδικότητα | Μια φορά θετική αποσύνδεση |
| Αριθμός μοντέλου. | Δοκιμαστική τάση | Κατηγοριοποιημένο ρεύμα (A) | Δυνατότητα διάσπασης | Τύπος Αντίσταση στο κρύο (mΩ) | Τυπική πτώση τάσης (mV) | Τυπική προ-εξάπλωση I2t (A)2Sec2) |
| Α103001.40 | 63V | 40Α | 800A | 1.20 | 155 | 1400 |
| Α103001.50 | 50Α | 0.97 | 120 | 2200 | ||
| Α103001.60 | 60A | 0.85 | 95 | 4000 |
Χαρακτηριστικά
•Το χαρακτηριστικό της ταχείας δράσης (ταχείας ανάσας) για την άμεση ανταπόκριση σε γεγονότα υπερχείλισης
•Αύξηση ισχύος: 40A, 50A και 60A
•Κατηγορία τάσης συνεχούς ρεύματος: 63V
•Κεραμικό τετραγωνικό σωλήνα από τούβλα για βελτιωμένη μηχανική αντοχή και ικανότητα σβήσεως τόξου
•Σχεδιασμός επιφανειακής τοποθέτησης για αποτελεσματική αυτοματοποιημένη συναρμολόγηση PCB
•Μικρή εσωτερική αντίσταση και εξαιρετική σταθερότητα θερμοκρασίας
•Υψηλή ικανότητα διακοπής κατάλληλη για απαιτητικές εφαρμογές συνεχούς ρεύματος
Εφαρμογές
•Προστασία μπαταριών σε ηλεκτρικά οχήματα (EV) και ηλεκτρικά σκούτερ
•Συστήματα αποθήκευσης ενέργειας (ESS) και μπαταρίες
•Μετατροπείς συνεχούς ρεύματος και μετατροπείς υψηλής ισχύος σε σημείο φόρτισης (POL)
•Βιομηχανικές πηγές ηλεκτρικής ενέργειας και εκμεταλλεύσεις διακομιστών
•Μονάδες διανομής ηλεκτρικής ενέργειας (PDU) σε τηλεπικοινωνιακό και δικτυακό εξοπλισμό
•Τα σταθμά φόρτισης υψηλής ισχύος και τα βιομηχανικά φορτιστήρια μπαταριών
Πληροφορίες επικοινωνίας:
Άντυ Γου
Ηλεκτρονικό:καιy@tianrui-fuse.com.cn
MP/Whatsapp: +86 13532772961
Wechat: HFeng0805
Καιυούτεχριχ.
Επικεφαλής: 969828363



