| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1000PCS |
| Ωρα παράδοσης | 5-7 Days |
| Μάρκα | Tian Rui |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | ROHS |
| Αριθμός μοντέλου | Σειρά A060701 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | 1500 τεμάχια ανά τροχό |
| Όροι πληρωμής | D/P, T/T, Paypal, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 1000000 τμχ/μήνα |
| Brand Name | Tian Rui | Αριθμός μοντέλου | Σειρά A060701 |
| Certification | ROHS | Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1000 τεμ | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | D/P, T/T, Paypal, Western Union | Δυνατότητα Προμήθειας | 1000000 τμχ/μήνα |
| Χρόνος Παράδοσης | 5-7 ΗΜΕΡΕΣ | Λεπτομέρειες συσκευασίας | 1500 τεμάχια ανά τροχό |
| Όνομα προϊόντος | Ασφάλεια SMD | Ονομαστικό ρεύμα | 20Α έως 125Α |
| Ονομαστική τάση | 63V 72V 80V | Μέγεθος | 0607 |
| Δυνατότητα θραύσης | 1000Α | Τύπος | Γρήγορη δράση |
| Χαρακτηριστικό | Μία φορά θετική αποσύνδεση |
6.0 x 7.7mm Γρήγορη δράση SMD ασφάλεια 20A 25A 30A 40A 50A 60A 70A 80A 90A 100A 125A 63V 72V 80V
Αυτή η ασφάλεια SMD ταχείας δράσης 6,0 x 7,7 mm είναι μια συμπαγή λύση προστασίας υψηλού ρεύματος που έχει σχεδιαστεί για συστήματα ηλεκτρικής ενέργειας συνεχούς ρεύματος που απαιτούν γρήγορη ανταπόκριση σε σφάλματα υπερχείρου.Με εκτεταμένο ονομαστικό ρεύμα από 20A έως 125A και επιλογές τάσης 63VΗ συσκευή είναι ιδανική για εφαρμογές υψηλής ισχύος με περιορισμένο χώρο.
Προδιαγραφές
| Ονομασία του προϊόντος | Πυροσβεστήρα SMD |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 20A έως 125A |
| Διορισμένη τάση | 63V 72V 80V |
| Μέγεθος | 0607 |
| Δυνατότητα διάσπασης | 1000A |
| Τύπος | Γρήγορη δράση |
| Ειδικότητα | Μια φορά θετική αποσύνδεση |
| Μέρος Νο. | Διορισμένη τάση | Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | Δυνατότητα διάσπασης |
| Α060701.20 |
DC80Vdc DC72Vdc DC63Vdc |
20Α | 1000A |
| Α060701.25 | 25Α | ||
| Α060701.30 | 30Α | ||
| Α060701.40 | 40Α | ||
| Α060701.50 | 50Α | ||
| Α060701.60 | 60A | ||
| Α060701.70 | 70A | ||
| Α060701.80 | 80A | ||
| Α060701.90 | 90A | ||
| Α060701.100 | 100A | ||
| Α060701.125 | 125Α |
Χαρακτηριστικά
•Συμπληκτικό πακέτο SMD: 6,0 x 7,7 mm για διαμορφώσεις PCB υψηλής πυκνότητας
•Το χαρακτηριστικό της ταχείας δράσης (ταχείας έλασης) για άμεση προστασία από βραχυκυκλώματα και σοβαρά υπερφόρτωση
•Παράταση ρεύματος: 20A, 25A, 30A, 40A, 50A, 60A, 70A, 80A, 90A, 100A και 125A
•Ονομαστικές τάσεις συνεχούς ρεύματος: 63V, 72V και 80V
•Η χαμηλή εσωτερική αντίσταση ελαχιστοποιεί την απώλεια ισχύος και την παραγωγή θερμότητας
•Εξαιρετικές επιδόσεις καταστολής τόξου κατάλληλες για διακοπή υψηλού ρεύματος
•Συμμόρφωση με το RoHS και απαλλαγή από αλογένια
Εφαρμογές
•Συστήματα διαχείρισης μπαταριών (BMS) για ηλεκτρονική κινητικότητα (ηλεκτρονικά ποδήλατα, ηλεκτρονικά σκούτερ, καροτσάκια γκολφ)
•Πακέτα μπαταριών υψηλής ισχύος για ηλεκτρικά εργαλεία και drones
•Μετατροπείς συνεχούς ρεύματος και μονάδες ρύθμισης τάσης υψηλού ρεύματος
•Πρόσθετα ηλεκτρικής ενέργειας για διακομιστές και τηλεπικοινωνίες
•Συστήματα αποθήκευσης ενέργειας (ESS) και αδιάλειπτες πηγές ρεύματος (UPS)
•Οργανισμοί βιομηχανικής αυτοματοποίησης και κινητήρες
•Τα συστήματα διανομής ενέργειας στα ηλεκτρικά οχήματα (EV) και στις υποδομές φόρτισης
Πληροφορίες επικοινωνίας:
Άντυ Γου
Ηλεκτρονικό:καιy@tianrui-fuse.com.cn
MP/Whatsapp: +86 13532772961
Wechat: HFeng0805
Καιυούτεχριχ.
Επικεφαλής: 969828363



