| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1000PCS |
| Ωρα παράδοσης | 5-7 Days |
| Μάρκα | Tian Rui |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | ROHS |
| Αριθμός μοντέλου | 2410 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | 1500 τεμάχια ανά τροχό |
| Όροι πληρωμής | D/P, T/T, Paypal, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 1000000 τμχ/μήνα |
| Brand Name | Tian Rui | Αριθμός μοντέλου | 2410 |
| Certification | ROHS | Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1000 τεμ | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | D/P, T/T, Paypal, Western Union | Δυνατότητα Προμήθειας | 1000000 τμχ/μήνα |
| Χρόνος Παράδοσης | 5-7 ΗΜΕΡΕΣ | Λεπτομέρειες συσκευασίας | 1500 τεμάχια ανά τροχό |
| Όνομα προϊόντος | Ασφάλεια SMD | Ονομαστικό ρεύμα | 500mA έως 2A |
| Ονομαστική τάση | 250v | Μέγεθος | 2410 6125 1808 |
| Δυνατότητα θραύσης | 100Α | Τύπος | Καθυστέρηση |
| Χαρακτηριστικό | Μία φορά θετική αποσύνδεση |
6125 1808 2410 Χρονοδιαστολή SMD Φυτέ 500mA 800mA 1A 1.25A 2A 250V
Η σειρά SMD Fuse 6125, 1808 και 2410 είναι μια συμπαγή λύση προστασίας επιφάνειας σχεδιασμένη για σύγχρονα ηλεκτρονικά κυκλώματα.σε 2A σε 250V, αυτή η οικογένεια ασφάλειας προσφέρει χαρακτηριστικά καθυστέρησης χρόνου για να αντέξει τα ρεύματα εισροής παρέχοντας παράλληλα αξιόπιστη προστασία από υπερστροφή.και 2410 ̇ επιτρέπει ευέλικτη ολοκλήρωση σχεδιασμού για εφαρμογές περιορισμένου χώρου.
Προδιαγραφές
| Ονομασία του προϊόντος | Πυροσβεστήρα SMD |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 500mA έως 2A |
| Διορισμένη τάση | 250V |
| Μέγεθος | 2410 6125 1808 |
| Δυνατότητα διάσπασης | 100A |
| Τύπος | Χρονοδιαστολή |
| Ειδικότητα | Μια φορά θετική αποσύνδεση |
| Μέρος Νο. | Διορισμένη τάση | Κατηγοριοποιημένο ρεύμα (A) |
| Κλιματισμός | ||
| 24 110.0.5 |
250V |
500mA |
| 24 110.0.8 | 800mA | |
| 24 110.1 | 1Α | |
| 24 110.1.25 | 1.25Α | |
| 24 110.2 | 2Α |
Χαρακτηριστικά
•Πολλές επιλογές συσκευασίας: Διατίθεται σε μεγέθη SMD 6125, 1808 και 2410 για να ταιριάζει σε διαφορετικές απαιτήσεις διάταξης PCB.
•Παράταση ισχύος: Περιλαμβάνει 500mA, 800mA, 1A, 1.25A και 2A, καλύπτοντας τις κοινές ανάγκες προστασίας χαμηλής ισχύος.
•Αριθμός τάσης: 250V AC/DC, κατάλληλο για διάφορα ηλεκτρονικά συστήματα χαμηλής τάσης.
• Χαρακτηριστικά χρονικής καθυστέρησης: Σχεδιασμένα για να αντέχουν προσωρινά ρεύματα εισροής (π.χ. χωρητικά ή επαγωγικά φορτία) χωρίς ενοχλητικό τριβή.
•Σχεδιασμός επιφανειακής τοποθέτησης: ιδανικό για αυτοματοποιημένες διαδικασίες συναρμολόγησης PCB, βελτιώνοντας την αποτελεσματικότητα της παραγωγής.
•Συμπίεση και αξιοπιστία: Μικρό αποτύπωμα με σταθερή απόδοση σε θερμοκρασία και χρόνο.
•Συμμόρφωση με το RoHS: ανταποκρίνεται στα περιβαλλοντικά πρότυπα για την παραγωγή χωρίς μόλυβδο.
Εφαρμογές
•Πρόσθετα ηλεκτρικής ενέργειας (μετατροπείς AC-DC, προσαρμογείς, φορτιστές)
•Οι οδηγοί φωτισμού LED και οι μονάδες ελέγχου
•Συστήματα διαχείρισης μπαταριών (BMS) και κυκλώματα προστασίας
•Το βιομηχανικό εξοπλισμό ελέγχου
•Ηλεκτρονικά είδη κατανάλωσης (τηλεοπτικές συσκευές, συστήματα ήχου, οικιακές συσκευές)
•Τα συστήματα τηλεπικοινωνιών και δικτύωσης
• ιατρική παρακολούθηση και φορητά όργανα
Πληροφορίες επικοινωνίας:
Άντυ Γου
Ηλεκτρονικό:καιy@tianrui-fuse.com.cn
MP/Whatsapp: +86 13532772961
Wechat: HFeng0805
Καιυούτεχριχ.
Επικεφαλής: 969828363



