| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1000PCS |
| Ωρα παράδοσης | 5-7 days |
| Μάρκα | TIAN RUI |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | ROHS |
| Αριθμός μοντέλου | TMOV14-621 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χύδην, 50 ή 100 τεμάχια ανά σακούλα |
| Όροι πληρωμής | D/P, T/T, Paypal, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 1000000 τμχ/μήνα |
| Brand Name | TIAN RUI | Αριθμός μοντέλου | TMOV14-621 |
| Certification | ROHS | Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1000 τεμ | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | D/P, T/T, Paypal, Western Union | Δυνατότητα Προμήθειας | 1000000 τμχ/μήνα |
| Χρόνος Παράδοσης | 5-7 ΗΜΕΡΕΣ | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χύδην, 50 ή 100 τεμάχια ανά σακούλα |
| Όνομα προϊόντος | TOMV Metal Oxide Varistor | Μέγεθος δίσκων | 14Δ 14 ΧΛΜ |
| Η τάση του βαριστόρου (V1mA) | 620V | Μέγιστη συνεχής τάση λειτουργίας | Vrms: 385 V; VDC: 505V |
| Ονομαστική ισχύς | 0.6W | Μέγιστη τάση συμπίεσης (8/20μs) | VC: 1025V; IC: 50A |
| Μέγιστη ενέργεια | 136 J (2 ms) | Τρόπο υπερβολικής τάσης (1×8/20μs) | 6000A (8/20μs) |
| Τυπική χωρητικότητα | 350pF (1KHz) |
TMOV θερμικά προστατευμένο 14D 621K 621 μεταλλικό οξείδιο βαριστόριο για ενότητες προστασίας από υπερτάσεις
Οι θερμικά προστατευόμενοι βαριστορείς TMOV είναι βαριστορείς οξειδίου του μετάλλου (MOV) με ακτινοβολία μόλυβδου με θερμικά ενεργοποιημένο στοιχείο που έχει σχεδιαστεί για να ανοίγει κατά την υπερθέρμανση.Το ενσωματωμένο θερμικό στοιχείο και ο σχεδιασμός του περίβληματος συνεργάζονται για να διευκολύνουν τη συμμόρφωση της μονάδας προστασίας από υπερβολικές τάσεις με την UL1449Αυτές οι δυνατότητες απόδοσης των βαριστών TMOV εξυπηρετούν εφαρμογές με καλώδιο ή μόνιμα συνδεδεμένες.Αυτοί οι βαρύστεροι προσφέρουν γρήγορη θερμική απόκριση λόγω της εγγύτητας του θερμικού στοιχείου στο σώμα του MOVΑυτή η ολοκληρωμένη διαμόρφωση παρέχει το πρόσθετο όφελος της χαμηλότερης επαγωγικότητας από τις περισσότερες διακριτές λύσεις.
Προδιαγραφή θερμικά προστατευμένου βαριστορίου TMOV
| Ηλεκτρικές παραμέτρους | |
| Η τάση του βαριστόρου (V1mA) | 558V ~ 620V ~ 682V |
| Μέγιστη συνεχής τάση λειτουργίας | Δρομολόγια: |
| Κατηγορία ισχύος | 0.6 W |
| Μέγιστη τάση συμπίεσης (8/20μs) | Επικοινωνία με ηλεκτρονικό σύστημα |
| Τρόπο υπερβολικής τάσης (1×8/20μs) | 6000A (8/20μs) |
| Μέγιστη ενέργεια | 136 J (2 ms) |
| Τυπική χωρητικότητα | 350pF (1KHz) |
| ρεύμα διαρροής | ∆10μA (75% του V1mA (DC)) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ +85°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -40°C ~ +100°C |
| Θέρμανση ασφάλειας | 150°C |
| θερμοκρασία συγκόλλησης με το χέρι / ώρα | 265°C/3s |
TMOV14S-621 Τετράγωνος τύπος 2Pins
TMOV14S-621 Τετράγωνος τύπος 3Pins
TMOV14-621 Στρογγυλοί πινάκια τύπου 3
Χαρακτηριστικά του θερμικά προστατευμένου βαριστόρου TMOV
•συμμόρφωση με το RoHS και ελεύθερη από μόλυβδο
•Σχεδιασμένο
για
να
διευκολύνει
τη
συμμόρφωση
με
το
UL1449
για
τα
προϊόντα
προστασίας
από
υπερεχύσεις
•Συμβατική
μορφή
μολύβδου
και
επιλογή
διαστήματος
•Επιλέξιμη
για
κύματα
Εφαρμογή θερμικά προστατευμένου βαριστορίου TMOV
•Μονούλες
προστασίας
από
υπερτάσεις
•Μονούλες
προστασίας
πίνακα
AC
•Πρόσθετα
ηλεκτρικής
ενέργειας
•Συνδετήρες
ράβδου
με
προστασία
από
υπερτάσεις
•Μετρητές
ισχύος
εναλλασσόμενης
ενέργειας
•Αναγκαίες
βρύσες
εναλλασσόμενης
ενέργειας
•Απαγορεύσεις
στο
έδαφος
•Αδιάκοπη
παροχή
ενέργειας
•Λευκά
προϊόντα
•Εντρολυτές
•Πρόσθετα
ρεύματος
Πληροφορίες επικοινωνίας:
Άντυ Γου
Ηλεκτρονικό:καιy@tianrui-fuse.com.cn
MP/Whatsapp: +86 13532772961
Wechat: HFeng0805
Καιυούτεχριχ.
Επικεφαλής: 969828363



