| Τιμή | USD300-500 |
| MOQ | 5pcs |
| Ωρα παράδοσης | 10-30days |
| Μάρκα | ANS |
| Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Certification | TUV/CE/UL/RoHS/REACH |
| Πρότυπος αριθμός | ANS-PT2AC7kW |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων. Μέγεθος χαρτοκιβωτίων: 43*43*21cm |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, Paypal, L/C |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 600pcs/day |
| Brand Name | ANS | Πρότυπος αριθμός | ANS-PT2AC7kW |
| Certification | TUV/CE/UL/RoHS/REACH | Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 5pcs | Price | USD300-500 |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, Paypal, L/C | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 600pcs/day |
| Χρόνος παράδοσης | 10-30days | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων. Μέγεθος χαρτοκιβωτίων: 43*43*21cm |
| Όνομα προϊόντων | Σταθμοί χρέωσης της EV | τύπος συνδετήρων | IEC62196 τύπος - 2 /SAE J1772 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 32A | Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Εκτιμημένη δύναμη | 7KW | Έλεγχος χρέωσης | Βούλωμα και δαπάνη, αφής έναρξης/στάσεων κουμπί, κάρτα RFID ή κινητό APP |
| Εκτιμημένη συχνότητα | 50/60HZ | RCD | AC30mA+DC 6mA |
Εμπορικοί χρησιμοποιημένοι σταθμοί χρέωσης ενιαίας φάσης 7kW προστασίας DC6mA τύπων Β ev
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
7kW έξυπνο wallbox, ιδανική επιλογή για το σπίτι που χρεώνει: έξυπνος, ασφαλής και απλός.
Εναλλασσόμενο ρεύμα 30mA+DC 6mA RCD μέσα
IP55 προστασία
Μακρινό πρόγραμμα η χρέωση
Επίδειξη LCD
Προδιαγραφή δύναμης
| Πρότυπος αριθμός | H2 |
| Εκτίμηση εισαγωγής δύναμης εναλλασσόμενου ρεύματος | 230VAC (1-φάση) |
| Εκτιμημένη συχνότητα | 50/60Hz |
| Ρεύμα παραγωγής | 32A |
| Δύναμη παραγωγής | 7kW |
| Συνδετήρας | Ο τύπος 5m καλώδιο δαπανών ή |
| Κώδικας IP | IP55 |
| Προστασία διαρροής | Εναλλασσόμενο ρεύμα 30mA+DC 6mA |
| Ηλεκτρική προστασία | Πέρα από/κάτω από την προστασία τάσης, πέρα από την προστασία φορτίων, προστασία βραχυκυκλώματος, προστασία γήινης διαρροής, αλεσμένη προστασία, προστασία πέρα-temp, προστασία κύματος |
Χρήστης Interface&Control
Έλεγχος χρέωσης: Βούλωμα και δαπάνη, κουμπί αφής Start&stop, κάρτα RFID ή κινητό APP
Επίδειξη LCD: 4.3 " “(προαιρετικός)
Σύνδεση στο Διαδίκτυο: WI-Fi (τοπικό LAN προαιρετικό)
Εξωτερική επικοινωνία: RS485
Πρωτόκολλο OCPP (προαιρετικό): OCPP 1,6
Εικόνες προϊόντων
Πιστοποίηση



