| Τιμή | USD |
| MOQ | 1pc |
| Ωρα παράδοσης | 25days |
| Μάρκα | ANS |
| Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Certification | 3C |
| Πρότυπος αριθμός | ANS-ΜΒ-16A |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 500pcs εβδομαδιαίως |
| Brand Name | ANS | Πρότυπος αριθμός | ANS-ΜΒ-16A |
| Certification | 3C | Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1PC | Price | USD |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 500pcs εβδομαδιαίως |
| Χρόνος παράδοσης | 25days | Λεπτομέρειες συσκευασίας | τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| Όνομα προϊόντων | GB/T EV που χρεώνει τα καλώδια | amps | 32A |
| Τάση | 250V | μέγεθος καλωδίων | 2.5mm2 |
| Χρώμα | πράσινος, μπλε, πορτοκαλής, γκρίζος | Μήκος καλωδίων | μήκος καλωδίων 5M ή βασισμένος στην απαίτηση |
| Λογότυπο | customzation υποστήριξης |
GB/T τυποποιημένες υποδοχές συνδετήρων υποδοχών 16A 250V EV χρέωσης εναλλασσόμενου ρεύματος της EV
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα
Προσαρμοστείτε στις παροχές και τις απαιτήσεις ΜΒ Τ 20234.2-2015.
Έχετε μια ηλεκτρομαγνητική συσκευή κλειδώματος (μπορεί να ταιριάξει με hela την κλειδαριά), έχει τις λειτουργίες του σήματος να ανατροφοδοτήσουν.
Έχετε μια ή δύο PTC (PT1000) θερμική αντίσταση (μπορεί να ταιριάξει με hela την κλειδαριά), έχει τις λειτουργίες του σήματος να ανατροφοδοτήσουν.
Η όμορφη εμφάνιση, πρόληψη ΚΑΠ μπορεί να εγκατασταθεί στη αριστερή πλευρά, τη δεξιά πλευρά ή το μέτωπο από το.
Αξιόπιστο υλικό, φλόγα - καθυστερών, απόδειξη presssure, ένδυση-αντίσταση, αντίσταση αντίκτυπου, υψηλή απόδειξη πετρελαίου.
Άριστη απόδοση προστασίας, prodection πραγματοποιημένο βαθμός IP55 (συνθήκες εργασίας)
| εκτιμημένο ρεύμα | 16A |
| εκτιμημένη τάση | 250V |
| Αντίσταση μόνωσης | >1000M Ω |
| Άνοδος θερμοκρασίας καρφιτσών | |
| Αντισταθείτε την τάση | 2500V |
| Σύνθετη αντίσταση επαφών | 0.5m Ω Max |
| Υλικό της Shell | θερμοπλαστική, κουτσός βαθμός UL94 καθυστερούντω |
| Καρφίτσα | κράμα χαλκού, ασημένιος-πιάτο και χρήση θερμοπλαστικά στην κορυφή |
| Perommance Envirommental | -30℃ - +50℃ |
| μέγεθος καλωδίων | 3*2.5+2*0.5mm2 |
Πιστοποίηση: IATF 16949,3C



