| Τιμή | USD |
| MOQ | 1pc |
| Ωρα παράδοσης | 25days |
| Μάρκα | ANS |
| Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Certification | TUV, CE |
| Πρότυπος αριθμός | ANS-20kW |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/A, D/P, Western Union, T/T, MoneyGram |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 500pcs εβδομαδιαίως |
| Brand Name | ANS | Πρότυπος αριθμός | ANS-20kW |
| Certification | TUV, CE | Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1PC | Price | USD |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/A, D/P, Western Union, T/T, MoneyGram | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 500pcs εβδομαδιαίως |
| Χρόνος παράδοσης | 25days | Λεπτομέρειες συσκευασίας | τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| Όνομα προϊόντων | Ενότητα δύναμης φορτιστών | Δύναμη | 20kw |
| Επικοινωνία | ΜΠΟΡΕΣΤΕ να μεταφέρετε | Συχνότητα | 45-65HZ |
| Σειρά τάσης | 750V συνεχές ρεύμα | Ψύξη | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Παράγοντας δύναμης | 0,99 |
μετατροπέας EV ΣΥΝΕΧΟΎΣ εισαγωγής μετατροπέων δύναμης 20kW 750V που χρεώνει την ενότητα
Εισαγωγή
προϊόντων
Ο μετατροπέας ΣΥΝΕΧΟΥΣ εισαγωγής, αυτό μπορεί όντας χρησιμοποιημένος forEV φορτιστής με το ΣΥΝΕΧΕΣ λεωφορείο που εισάγεται αυτό έχει την υψηλή αποδοτικότητα, το υψηλό powerdensity και το υψηλό πλεονέκτημα αξιοπιστίας. Η σειρά τάσης ΣΥΝΕΧΟΥΣ παραγωγής από 150 σε 750VDC, 20kW Power.And ενσωματώνει επίσης τη thesolar λειτουργία ισχύος MPPT, μπορεί να εισαγάγει τη ηλιακή ενέργεια άμεσα.
Κύριο
χαρακτηριστικό
γνώρισμα:
Εφαρμογή:
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία | -40℃ ~+75℃, που από 55℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40℃~ + 70C |
| Υγρασία | 95%RH, non-condensing |
| Cocling | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Ύψος | 2000m |
| Επικοινωνία | ΜΠΟΡΕΣΤΕ να μεταφέρετε, ανώτατος παράλληλος ενοτήτων 48power |
| φως lndication | Πράσινων οδηγήσεων: κανονικών οδηγήσεων Yelikow λειτουργίας: κόκκινων οδηγήσεων συναγερμών: αποτυχία |
| Ένδειξη διευθύνσεων | Αυτόματος προσδιορισμός διευθύνσεων, διακόπτης πινάκων επιτροπής για τη ρύθμιση ομάδας |
| Ρύθμιση θορύβου | Τρόπος δύναμης με ανώτατα 75 DB, τρόπος Deroise με ανώτατα 65 DB, τρόπος Quier με |
| Έξοχη εφεδρεία | Outerside 12v ή 5sv Do control |
| Μηχανικός | Διάσταση 84mm (η) ×226mm (ψ) ×395mm (δ) |
| βάρος | ≤8.5 κλ |



