| Τιμή | USD |
| MOQ | 1pc |
| Ωρα παράδοσης | 15days |
| Μάρκα | ANS |
| Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Certification | TUV, CE |
| Πρότυπος αριθμός | ANS-ΑΓΓΕΛΙΑ |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 200pcs ημερησίως |
| Brand Name | ANS | Πρότυπος αριθμός | ANS-ΑΓΓΕΛΙΑ |
| Certification | TUV, CE | Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1PC | Price | USD |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 200pcs ημερησίως |
| Χρόνος παράδοσης | 15days | Λεπτομέρειες συσκευασίας | τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| όνομα produt | Προσαρμογέας καλωδίου φόρτισης EV | Χρώμα | Μαύρος |
| Μοντέλο | προσαρμογέας tesla | Amps | 60Α |
| Τάση λειτουργίας | 250V | Βαθμός IP | IP54 |
| Αξιολόγηση πυρκαγιάς | UL94V-0 |
Μετατροπέας Tesla SAE US Type 1 Tesla Connector EV Charging Cable Adapter
| Ονομαστικό ρεύμα | 60A, AC |
| Τάση λειτουργίας | 250V |
| Τάση αντοχής | 2000V |
| Βαθμός IP | IP54 |
| Αντίσταση στη φωτιά | UL94V-0 |
Ονομαστικό ρεύμα: 16A, 32A, 60A, AC
Τάση λειτουργίας: 250V
Τάση αντοχής: 2000V
Μέγεθος: Μήκος 8.75cm
Υλικό: Θερμοπλαστικό, Επιβραδυντικό φλόγας Frade UL94 V-0
Υλικό ακίδων: Κράμα χαλκού, ασήμι + θερμοπλαστικό στην κορυφή
Συσκευασία:



