| Τιμή | USD |
| MOQ | 1pc |
| Ωρα παράδοσης | 15days |
| Μάρκα | ANS |
| Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Certification | TUV, CE |
| Πρότυπος αριθμός | ANS-T2-22kW |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 500pcs εβδομαδιαίως |
| Brand Name | ANS | Πρότυπος αριθμός | ANS-T2-22kW |
| Certification | TUV, CE | Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1PC | Price | USD |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 500pcs εβδομαδιαίως |
| Χρόνος παράδοσης | 15days | Λεπτομέρειες συσκευασίας | τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| Όνομα προϊόντων | Τύπος - υποδοχή 2 | amps | 32A |
| Τάση | 480V | Δύναμη | 22kw |
| Υλικά | Υλικά Thermopatic | στεγανοποιήστε | IP55 |
| Μέγεθος καλωδίων | 5*6mm2 |
Τύπος - υποδοχή 32A 480V 22kW σταθμών χρέωσης 2 ηλεκτρικός TUV σύνδεσης οχημάτων τύπος CE - υποδοχή 2 με την προστατευτική πόρτα
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα
Ηλεκτρική απόδοση
| Εκτιμημένο ρεύμα | 32A |
| Τάση λειτουργίας | 480V |
| Άνοδος Terminaltemperature | |
| Esistance Electical | 200v |
|
Αντίσταση ΣΥΝΕΧΩΝ επαφών |
0,5 mQ Max |
| Pecification καλωδίων | 5*6mm ² +2*0.75mm2 |
Πιστοποίηση: TUV, CE