| Τιμή | USD90-160 |
| MOQ | 1pcs |
| Ωρα παράδοσης | 10-30days |
| Μάρκα | ANS |
| Τόπο καταγωγής | Κίνα |
| Certification | CE/RoHS/REACH/NTL |
| Αριθμός Μοντέλου | ANS-EVB |
| λεπτομέρειες συσκευασίας | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων. Μέγεθος χαρτοκιβωτίων: 43*43*21cm |
| Οροι πληρωμής | T/T, Western Union, PayPal, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 600pcs/day |
| Brand Name | ANS | Αριθμός Μοντέλου | ANS-EVB |
| Certification | CE/RoHS/REACH/NTL | Τόπο καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας | 1pcs | Price | USD90-160 |
| Οροι πληρωμής | T/T, Western Union, PayPal, L/C | Δυνατότητα Προμήθειας | 600pcs/day |
| Ωρα παράδοσης | 10-30days | λεπτομέρειες συσκευασίας | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων. Μέγεθος χαρτοκιβωτίων: 43*43*21cm |
| Όνομα προϊόντος | Φορητός φορτιστής EV | Μήκος καλωδίου | 5m ή προσαρμοσμένο |
| Τάση εισόδου/εξόδου | AC110V/230V | Μέγιστο ρεύμα εξόδου | 16A για 3-Phase |
| Max.output δύναμη | Μονοφασικό έως 11kW(@400V 16A) | Πρότυπο | IEC 62752:2016/COR1: 2019 |
| Προστασία RCD | Προστασία τύπων Β | Ρύθμιση χρέωσης καθυστέρησης | Ναί |
| Πτυχίο Προστασίας | IP67 |
Νέος
Φορητός
Φορτιστής
EV
με
Οθόνη
2,4
ιντσών
με
APP
Bluetooth
WIFI
RFID
Card
Intelligent
Car
Charger
Αυτοί
οι
φορητοί
φορτιστές
EV
είναι
τύπου
2
με
βύσμα
schuko,
μέγιστο
16A,
καλώδιο
18
ποδιών
με
ControlBox,
μια
φορητή
και
απλή
λύση
φόρτισης
όταν
ταξιδεύετε
ή
είστε
μακριά
από
έναν
παραδοσιακό
σταθμό
φόρτισης.
Ο
φορτιστής
σάς
επιτρέπει
να
φορτίζετε
τη
θύρα
τύπου
2
του
ηλεκτρικού/υβριδικού
οχήματός
σας
μέσω
του
βύσματος
schuko.
Εξοπλισμένο
με
προστασία
υπέρτασης,
υπερθέρμανσης
και
υπερβολικού
ρεύματος.
Οι
ενδείξεις
στον
σταθμό
φόρτισης
βοηθούν
στην
εμφάνιση
των
σταδίων
φόρτισης
και
εμφανίζουν
σφάλματα.
Προδιαγραφές
| Τάση εισόδου/εξόδου | AC110V/230V/400V |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60Hz |
| Μέγιστη ισχύς εξόδου | 1-Φάση έως 3,7kW(@400V 16A) |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου | 16A για 3-Φάση |
| Πρότυπο | 16A για 1-Φάση |
| Πιστοποιητικό | EN62752 |
|
Ενδείξεις
LED
|
30
φώτα
LED
RGB
|
|
Οθόνη
|
Οθόνη
OLED
2,4
ιντσών
|
|
RCD
|
Τύπος B |
|
Ρύθμιση
ρεύματος
|
Ναι
|
|
Ρύθμιση
καθυστέρησης
φόρτισης
|
Ναι
|
| Βαθμός προστασίας | IP 67 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30℃~+60℃ |
| Σχετική υγρασία | ≤95%RH |
| Όριο υψομέτρου λειτουργίας | ≤2000m |
| Ψύξη | Φυσική ψύξη αέρα |
| Κατανάλωση ισχύος σε κατάσταση αναμονής |
Προστασία
| Προστασία υπέρτασης | Ναι |
| Προστασία υπότασης | Ναι |
| Προστασία υπερφόρτωσης | Ναι |
| Προστασία βραχυκυκλώματος | Ναι |
| Προστασία διαρροής | Ναι |
| Προστασία υπερθέρμανσης | Ναι |
| Προστασία από κεραυνούς | Ναι |
|
Καλώδιο
φόρτισης
|
5m
(Τυπική
διαμόρφωση)
|
|
Κουτί
ελέγχου
|
ΥxΠxΒ=200mm*90mm*52mm
|
|
Βάρος
|
3.0kg |
|
Χρώμα&Υλικό
|
Μαύρο;
Σκληρυμένο
γυαλί,
PC
|
Πληροφορίες
προϊόντος



