| Τιμή | negotiable |
| MOQ | 1 set |
| Ωρα παράδοσης | 40-50 days |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Certification | CE, ISO |
| Πρότυπος αριθμός | TTR--4017K100S |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινα κλουβιά |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T, Western Union |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 40 σύνολα το μήνα |
| Brand Name | TOUPACK | Πρότυπος αριθμός | TTR--4017K100S |
| Certification | CE, ISO | Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 σύνολο | Price | negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T, Western Union | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 40 σύνολα το μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 40-50 ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινα κλουβιά |
| Πρότυπο | TTR--4017K100S | Πηγή φωτός ακτίνας X | 210W, 100KV |
| Μέγιστο πλάτος ανίχνευσης | 400mm | Μέγιστο που ανιχνεύει το ύψος | 170mm |
| Ακρίβεια μη-φορτίων | Σφαίρα φ0.3mm, καλώδιο φ0.2*2mm, κεραμική φ0.1mm, γυαλί φ1.0mm SUS SUS | Διαρροή ακτίνας X | 1 μSv/ώρα |
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V±10%, 50Hz/60Hz |
Μπορεί να παρακολουθεί την ακεραιότητα του προϊόντος ελέγχοντας τα επίπεδα πλήρωσης, μετρώντας τη μάζα, μετρώντας εξαρτήματα ή ελέγχοντας για προϊόντα και συσκευασίες που έχουν υποστεί ζημιά.
Η επιθεώρηση με ακτίνες Χ είναι εντελώς ασφαλής και δεν βλάπτει τα τρόφιμα. Στην πραγματικότητα, τα τρόφιμα που περνούν από ένα σύστημα επιθεώρησης με ακτίνες Χ περνούν πολύ λίγο χρόνο κάτω από μια δέσμη ακτίνων Χ, πράγμα που σημαίνει ότι λαμβάνουν μια ελάχιστη δόση ακτινοβολίας κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου. Ο σημερινός εξοπλισμός είναι πιο αποδοτικός από ποτέ και μπορεί να λειτουργήσει με έως και 70% χαμηλότερη ισχύ από τα συστήματα που χρησιμοποιούνταν πριν από μια δεκαετία.
| Μοντέλο |
TTR--4017K100S |
| Υλικό κύριας κατασκευής | SUS 304 |
| Πηγή φωτός ακτίνων Χ | 210W, 100KV |
| Μέγιστο πλάτος ανίχνευσης | 400mm |
| Μέγιστο ύψος ανίχνευσης | 170mm |
| Ακρίβεια χωρίς φορτίο | SUS ball φ0.3mm, SUS wire φ0.2*2mm, κεραμικά φ0.1mm, γυαλί φ1.0mm |
| Ταχύτητα μεταφοράς | 10-70 m/min |
| HMI | Οθόνη αφής LCD 17'' πλήρους χρώματος |
| Διαρροή ακτίνων Χ | 1 μSv/ώρα |
| Μέθοδος παραγωγής | Κουρτίνα προστασίας χωρίς μόλυβδο, προστατευτική πλάκα SUS 304 |
| Απορριπτήρας | Απορριπτήρας φυσητήρων 32 σταθμών, απορριπτήρας πτερυγίων ενός/τεσσάρων καναλιών |
| Τροφοδοσία ρεύματος | AC 220V±10%, 50Hz/60Hz |
| Πηγή αέρα | 0.6-0.8MPa |
| Βαθμός IP | IP66 |
| Περιβάλλον εργασίας |
Θερμοκρασία:
0-40℃
(Μέθοδος
ψύξης:
Ψύξη
με
κλιματισμό) Υγρασία: 30%-90%, Χωρίς δρόσος (Έλεγχος υγρασίας: Συσκευή κατά της υγρασίας) |