| Τιμή | negotiatable ,the more you buy ,the bigger discount you have. |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 20-35DAYS |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Certification | CE |
| Πρότυπος αριθμός | TY-μηχανή |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Ξύλινη περίπτωση, σκάφος θαλασσίως. |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 30 SET/MONTH |
| Brand Name | TOUPACK | Πρότυπος αριθμός | TY-μηχανή |
| Certification | CE | Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 | Price | negotiatable ,the more you buy ,the bigger discount you have. |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 30 SET/MONTH |
| Χρόνος παράδοσης | 20-35DAYS | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Ξύλινη περίπτωση, σκάφος θαλασσίως. |
| Πλαίσιο μηχανών | SUS 304 | Ταχύτητα συσκευασίας | 25 τσάντες ανά λεπτό |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος | Βάρος στόχων | 20g~100g |
| Εμπορικό σήμα | TOUPACK | Αυτόματος βαθμός | Πλήρως αυτόματος |
Μηχανή Συσκευασίας και Ζύγισης Καρυκευμάτων 30g
Μηχανή συσκευασίας σκόνης
Μηχανή συσκευασίας σκόνης κατάλληλη για τη συσκευασία υλικών που απαιτούν υψηλή ακρίβεια μέτρησης ή προσεκτικό χειρισμό, όπως γάλα σε σκόνη, ζάχαρη σε σκόνη, καφέ σε σκόνη, αλεύρι σίτου, απορρυπαντικό σε σκόνη, καρύδα σε σκόνη, μπαχαρικά σε σκόνη κ.λπ.
Παράμετροι μηχανής
| Όνομα μηχανής | Μηχανή συσκευασίας σκόνης |
| Εύρος πλήρωσης | 1-100g |
| Εύρος πλάτους φιλμ | Μέγιστο 240mm |
| Εύρος πλάτους σακούλας | 50-120mm |
| Εύρος μήκους σακούλας | 50-180mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας | 15-40 σακούλες/λεπτό |
| Υλικό εμφάνισης | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
| Στυλ σακούλας | Κεντρική σφράγιση πίσω, σφράγιση 3 πλευρών, σφράγιση 4 πλευρών (στείλε μου μήνυμα για περισσότερες λεπτομέρειες) |
| Τάση | 220V 50HZ 1P |
| Ισχύς | 1,5 kw |
| Καθαρό βάρος μηχανής | περίπου 200 κιλά |
| Συνολική διάσταση για αναφορά | Μ 700* Π 600* Υ 1600 mm |



