| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 15-30 Working Days |
| Μάρκα | Toupack |
| Θέση προέλευσης | Zhongshan, Guangdong, Κίνα |
| Certification | CE,ISO |
| Πρότυπος αριθμός | Ty-α-CW-YP |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Ξύλινη περίπτωση |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 το μήνα |
| Brand Name | Toupack | Πρότυπος αριθμός | Ty-α-CW-YP |
| Certification | CE,ISO | Θέση προέλευσης | Zhongshan, Guangdong, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 το μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 15-30 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Ξύλινη περίπτωση |
| Υλικό | SUS 304 | Εφαρμογή | Βιομηχανία τροφίμων θάλασσας |
| Όρος | Νέος | Ικανότητα παραγωγής | 300 φορές/λ. |
| Χρώμα του τηγανιού | Μπλε |
Μηχάνημα Διαλογής Βάρους Πολλαπλών Κεφαλών Κυκλικής Διαμόρφωσης 300 Χρόνοι/Λεπτό, Κατάλληλο για Τρόφιμα, για Θαλασσινά
Εφαρμογή Μηχανήματος Διαλογής Βάρους Πολλαπλών Κεφαλών Κυκλικής Διαμόρφωσης:
Ο
διαλογέας
βάρους
πολλαπλών
επιπέδων
είναι
κυρίως
κατάλληλος
για
μπούτια
κοτόπουλου,
φτερούγες
κοτόπουλου,
αγγούρια
θαλάσσης,
αβαλώνες,
ψάρια,
γαρίδες,
θαλασσινά,
φαρμακευτικά
βότανα,
φρούτα
κ.λπ.,
και
το
μέγεθος
των
προϊόντων
είναι
μικρότερο
από
110*200mm,
το
βάρος
είναι
μικρότερο
από
1000g
για
1-14
βαθμίδες
βάρους.
Τεχνική Προδιαγραφή Μηχανήματος Διαλογής Βάρους Πολλαπλών Κεφαλών Κυκλικής Διαμόρφωσης:
| Μοντέλο | TY-A-CW-YP |
| Μέγιστο Ζύγισμα | 500g |
| Ακρίβεια Διαλογής | ±0.3g |
| Ταχύτητα Διαλογής | 300 φορές / λεπτό |
| HMI | Οθόνη αφής 7'' |
| Μέγεθος Προϊόντος (Μ * Π) | ≤180mm*120mm |
| Σύστημα Ελέγχου | Ελεγκτής A/D υψηλής ταχύτητας |
| Τροφοδοσία | AC220V±10% 50HZ/ 60HZ 0.6KW |
| Διάταξη Απόρριψης | Συσκευή ανατροπής |
| Συνθήκες Λειτουργίας | Θερμοκρασία: 0℃-40℃ Υγρασία: 30%-95% |
| Αριθμός Προκαθορισμένου Προγράμματος | 99 |
Μηχάνημα Διαλογής Βάρους Πολλαπλών Κεφαλών Κυκλικής Διαμόρφωσης Χαρακτηριστικά:
1. Οθόνη 10 ιντσών φωτεινή, καθαρή, το μεγάλο μέγεθος πλήκτρων μειώνει τα λάθη στη λειτουργία;
2. Μπορεί να αποθηκεύσει περισσότερες από 100 φόρμουλες παραγωγής, μειώνοντας την αντικατάσταση προϊόντων και το χρόνο διακοπής της παραγωγής.
3. Εισαγόμενα εξαρτήματα για τη μείωση του ποσοστού αστοχίας του εξοπλισμού, βελτιώνοντας την ακρίβεια παραγωγής.
4. Η βάση τροφοδοσίας μπορεί να τροφοδοτεί χειροκίνητα ταυτόχρονα, βελτιώνοντας την αποδοτικότητα της παραγωγής.
5. Ενσωματωμένα αρχεία λεπτομερειών παραγωγής για τον αριθμό, το βάρος και την αναλογία κάθε επιπέδου.
6. Χρήση υλικού χύτευσης με έγχυση αυτο-λίπανσης υψηλής πυκνότητας και σχεδιασμός διπλής επαφής ενισχύουν τον συντελεστή διπλής αντοχής στη φθορά και τη διάρκεια ζωής.
7. Το υλικό SUS304 δεν σκουριάζει εύκολα.
8. Εύκολη αποσυναρμολόγηση του κουτιού υλικού χωρίς τη βοήθεια εργαλείων, το οποίο είναι εύκολο στον καθαρισμό.
9. Ο αδιάβροχος κινητήρας IP65 και η χαμηλή τάση βελτιώνουν την ασφάλεια.
10. Η λειτουργία εκμάθησης είναι βολική τόσο στα κινέζικα όσο και στα αγγλικά.