| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 15-30 Working Days |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Θέση προέλευσης | Zhongshan, Guangdong Κίνα |
| Certification | CE, ISO |
| Πρότυπος αριθμός | Ttx-2417K100 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Ξύλινη περίπτωση |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 το μήνα |
| Brand Name | TOUPACK | Πρότυπος αριθμός | Ttx-2417K100 |
| Certification | CE, ISO | Θέση προέλευσης | Zhongshan, Guangdong Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 το μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 15-30 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Ξύλινη περίπτωση |
| Υλικό | SUS 304 | Δύναμη | Ηλεκτρονικός |
| Όνομα προϊόντων | Φορητοί πανοραμικοί ανιχνευτές ρωγμών ακτίνας X (σωλήνας ακτίνας X γυαλιού) | Εφαρμογή | Τρόφιμα Inductry |
| Διαρροή ακτίνας X | 1 Microsievert/H | Προστατευτική μέθοδος | Αμόλυβδη προστατευτική κουρτίνα |
Συστήματα επιθεώρησης τροφίμων με ακτίνες Χ SUS 304 Ανιχνευτής Ασφάλειας 1 Microsievert/H
Σύστηματα ελέγχου υψηλής ακρίβειας για ανίχνευση γλυκών με έγκριση CE. Είναι κατάλληλο για αρτοποιία, μπισκότα, καφέ, ξηρούς καρπούς, αλεύρι, λαχανικά, φρούτα, πουλερικά, κρέας, αλμυρά τρόφιμα,σνακ, σιτηρά, φαρμακεία, καλλυντικά, βιομηχανικά υλικά, παιχνίδια, κλπ.
Συστήματα ελέγχου τροφίμων με ακτίνες ΧΤεχνικές λεπτομέρειες
| Ονομασία | Ανιχνευτής μετάλλων με μεταγωγική ζώνη |
| Σχήμα | TYA-XR2480 |
| Μέγεθος σήραγγας ανίχνευσης | Διάμετρο: 240 mm ύψος: 500 mm |
| Τύπος σήραγγας | Οριζόντια |
| Ικανότητα ανίχνευσης | Σιδηρά, μη σιδηρά ((Αλουμίνιο, χαλκό), ατσάλι 304, 316 και άλλα μέταλλα |
| Ταχύτητα μεταγωγικής ζώνης | 20m/min (άλλες ταχύτητες προαιρετικές, ρυθμιζόμενη ταχύτητα προαιρετική) |
| Συνολικό μήκος ανιχνευτή μετάλλων | 1600 mm (άλλα προαιρετικά) |
| Γλώσσα λειτουργίας | Αγγλικά (άλλες γλώσσες προαιρετικές) |
| Μνήμες προϊόντων | 100 είδη προϊόντων αποκαταστάθηκαν |
| Μεταγωγική ταινία | Λευκό χρώμα PU /PVC ((Άλλα χρώματα προαιρετικά) |
| Υψόμετρο από το πάτωμα έως τη μεταγωγική ταινία | 700+-50 mm (άλλα προαιρετικά) |
| Σύστημα απόρριψης | Ακροαματικό και φραγμό ζώνης (Άλλοι αυτόματοι απορρίπτες προαιρετικοί) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50Hz (άλλα προαιρετικά) |
| Υλικό πλαισίου | SUS304 (βιομηχανική ποιότητα) |
| Δυναμικό εισόδου | IP54/IP65/IP66 |
Συστήματα ελέγχου τροφίμων με ακτίνες ΧΛειτουργία του προϊόντος:
Ανιχνεύοντας
όλα
τα
είδη
των
μεταλλικών
μολυσμάτων
περιλαμβάνουν
σιδηρούν,
αλουμίνιο,
χαλκό,
ανοξείδωτο
χάλυβα
304,316κλπ.
Συστήματα
ελέγχου
τροφίμων
με
ακτίνες
ΧΧαρακτηριστικά:
1Υψηλής
διαμόρφωσης
και
ολοκληρωμένου
σχεδιασμού
2Προηγμένη
ευφυής
ψηφιακή
τεχνολογία
3Εύκολη
λειτουργία
και
βαθμονόμηση
4Συγκινημένο
πλαίσιο
και
ανθεκτική
λειτουργία