| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 15-30 Working Days |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Θέση προέλευσης | Zhongshan, Guangdong Κίνα |
| Certification | CE, ISO |
| Πρότυπος αριθμός | Ty-1a-SZ-m1013-101 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 το μήνα |
| Brand Name | TOUPACK | Πρότυπος αριθμός | Ty-1a-SZ-m1013-101 |
| Certification | CE, ISO | Θέση προέλευσης | Zhongshan, Guangdong Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 | Όροι πληρωμής | L/C, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 το μήνα | Χρόνος παράδοσης | 15-30 εργάσιμες ημέρες |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση | Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο steel304/316 | Τάση: | 220/110V |
| Όρος: | Νέος | Αυτόματος βαθμός: | Αυτόματος |
| Τμήματα πυρήνων: | MCU/PLC |
4 / 8 Γραμμικό ζυγιστικό μηχάνημα υψηλής ταχύτητας κεφαλής για κολλώδη τρόφιμα
Κολλώδη Τρόφιμα Γραμμικός ζυγιστής λαχανικών τουρσί 1/2/4/8/10/14 κεφαλών
Εφαρμογή:
Εφαρμόζεται
για
γρήγορη
ζύγιση
κολλωδών
ή
τραγανών
προϊόντων,
όπως
kimchi,
σοκολάτα,
μπισκότα,
ρολό
κρέατος,
παϊδάκια
κ.λπ.
Κύρια
λειτουργία
&
Χαρακτηριστικά:
1. Σχεδιασμός χοάνης τριών επιπέδων για αποτελεσματική εξοικονόμηση χώρου παραγωγής.
2. Μηχανικός σχεδιασμός “ξύστρας” για την αποτελεσματική επίλυση του προβλήματος της ζύγισης κολλωδών και ελαιούχων προϊόντων, όπως πικάντικα μικρά ψάρια, πικάντικο βοδινό κρέας τζέρκι και αποξηραμένο πικάντικο τόφου κ.λπ.
3. Βιδωτές πόρτες χοάνης για διασφάλιση της εκφόρτισης του προϊόντος χωρίς μπλοκάρισμα.
4. Βιδωτό σύστημα τροφοδοσίας για ομαλή εκφόρτιση.
5. Συλλογή προϊόντων στον τελικό ιμάντα μεταφοράς για ταχύτερη και αποτελεσματικότερη μεταφορά.
6. Τόσο οι χοάνες όσο και οι αυλακώσεις τροφοδοσίας είναι αποσπώμενες για εύκολο καθαρισμό και συντήρηση.
7. Σχεδιασμός IP 65 ανθεκτικός στη σκόνη και το νερό.
Προδιαγραφές:
Μονή
Κεφαλή:
| Μοντέλο | TY-A-M14-1; TY-A-P14-1 |
| Μέγιστη ζύγιση (μία χοάνη) | 2000g |
| Ακρίβεια | x (0.5) |
| Ελάχιστο διάστημα κλίμακας | 0.1g |
| Μέγιστη ταχύτητα | 15 WPM |
| Όγκος χοάνης | 0.8L |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| HMI | Έγχρωμη οθόνη αφής 7’’ |
| Τροφοδοσία | AC220V ±10% 50HZ / 60HZ, 2KW |
| Διάσταση συσκευασίας | 1.000(L)*1.600(W)*1.985(H)mm |
| Βάρος συσκευασίας | 110kg |
Διπλές
Κεφαλές:
| Μοντέλο | TY-A-M92-3 |
| Μέγιστη ζύγιση (μία χοάνη) | 1000g |
| Ακρίβεια | x (0.5) |
| Ελάχιστο διάστημα κλίμακας | 0.1g |
| Μέγιστη ταχύτητα | 10-15 WPM |
| Όγκος χοάνης | 0.8L |
| Σύστημα ελέγχου | MCU |
| HMI | Έγχρωμη οθόνη αφής 7’’ |
| Τροφοδοσία | AC220V ±10% 50HZ/60HZ, 1KW |
| Διάσταση συσκευασίας | 1.000(L)×6.000(W)×985(H)mm |
| Βάρος συσκευασίας | 110kg |
Τέσσερις
Κεφαλές:
| Μοντέλο | TY-A-M92-3 |
| Μέγιστη ζύγιση (μία χοάνη) | 300g |
| Ακρίβεια | x (0.5) |
| Ελάχιστο διάστημα κλίμακας | 0.1g |
| Μέγιστη ταχύτητα | 85 WPM |
| Όγκος χοάνης | 0.5L |
| Σύστημα ελέγχου | MCU |
| HMI | Έγχρωμη οθόνη αφής 7’’ |
| Τροφοδοσία | AC220V ±10% 50HZ/60HZ, 1KW |
| Διάσταση συσκευασίας | 1.000(L)×6.000(W)×985(H)mm |
| Βάρος συσκευασίας | 110kg |
Μονάδες
λύσης:
1.
Μεταφορέας
κάδου
τύπου
Z
2.
Γραμμικός
ζυγιστής
1/2/4/8/10/14
κεφαλών
3.
Εργασιακή
πλατφόρμα
4.
VFFS
5.
Μεταφορέας
τελικού
προϊόντος
6.
Αυτόματος
ζυγιστής
ελέγχου
7.
Ανιχνευτής
μετάλλων