| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 15-30 Working Days |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Θέση προέλευσης | Zhongshan, Guangdong Κίνα |
| Certification | CE, ISO |
| Πρότυπος αριθμός | Ty-XRAY300 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 το μήνα |
| Brand Name | TOUPACK | Πρότυπος αριθμός | Ty-XRAY300 |
| Certification | CE, ISO | Θέση προέλευσης | Zhongshan, Guangdong Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 το μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 15-30 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Πηγή φωτός ακτίνας X: | 150W/100KV | Ανίχνευση του ύψους: | 170MM |
| Ταχύτητα μεταφοράς: | 10-70m/ λ. | Διαρροή ακτίνας X: | 1 millisievert/ώρα |
| Ανίχνευση του πλάτους: | 240mm |
Σύστημα επιθεώρησης ακτίνων Χ υψηλής ευαισθησίας για επιθεώρηση τροφίμων
Εφαρμοσμένες βιομηχανίες:
Αρτοποιεία,
μπισκότα,
καφές,
ξηροί
καρποί,
αλεύρια,
λαχανικά,
φρούτα,
πουλερικά,
κρέας,
αλμυρά
τρόφιμα,
σνακ,
δημητριακά,
φαρμακευτικά
προϊόντα,
καλλυντικά,
βιομηχανικά
υλικά,
παιχνίδια
κ.λπ.
Λειτουργία προϊόντος:
Ανίχνευση
όλων
των
ειδών
μεταλλικών
ρύπων,
συμπεριλαμβανομένων
σιδηρούχων,
αλουμινίου,
χαλκού,
ανοξείδωτου
χάλυβα
304,
316
κ.λπ.
Χαρακτηριστικά:
1.
Υψηλής
διαμόρφωσης
και
ενσωματωμένος
σχεδιασμός
2.
Προηγμένη
έξυπνη
ψηφιακή
τεχνολογία
3.
Εύκολη
λειτουργία
και
βαθμονόμηση
4.
Συμπαγές
πλαίσιο
και
ανθεκτική
λειτουργία
Τεχνικές λεπτομέρειες:
| Όνομα | Μεταλλικός ανιχνευτής ταινίας μεταφοράς |
| Μοντέλο | TYA-XR2480 |
| Μέγεθος σήραγγας ανίχνευσης | Πλάτος: 240mm ύψος: 500mm |
| Τύπος σήραγγας | Οριζόντια |
| Δυνατότητα ανίχνευσης | Σιδηρούχα, μη σιδηρούχα (αλουμίνιο, χαλκός), ανοξείδωτοι χάλυβες 304, 316 και άλλα μέταλλα |
| Ταχύτητα ταινίας μεταφοράς | 20m/min (Άλλη ταχύτητα προαιρετική, ρυθμιζόμενη ταχύτητα προαιρετική) |
| Συνολικό μήκος μεταλλικού ανιχνευτή | 1600mm (Άλλο προαιρετικό) |
| Γλώσσα λειτουργίας | Αγγλικά (Άλλες γλώσσες προαιρετικές) |
| Μνήμες προϊόντων | 100 είδη προϊόντων αποθηκευμένα |
| Ταινία μεταφοράς | Λευκό χρώμα PU / PVC (Άλλα χρώματα προαιρετικά) |
| Ύψος από το δάπεδο στην ταινία μεταφοράς | 700+-50 mm (Άλλο προαιρετικό) |
| Σύστημα απόρριψης | Συναγερμός και διακοπή ταινίας (Άλλοι αυτόματοι απορριπτήρες προαιρετικοί) |
| Παροχή ρεύματος | 220V 50Hz (Άλλο προαιρετικό) |
| Υλικό πλαισίου | SUS304 (βιομηχανικής ποιότητας) |
| Βαθμός προστασίας | IP54/IP65/IP66 |