| Τιμή | negotiatable |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 20-35DAYS |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Certification | CE |
| Πρότυπος αριθμός | TY-μηχανή |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Ξύλινη περίπτωση, σκάφος θαλασσίως. |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 30 σύνολο/μήνας |
| Brand Name | TOUPACK | Πρότυπος αριθμός | TY-μηχανή |
| Certification | CE | Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 | Price | negotiatable |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 30 σύνολο/μήνας |
| Χρόνος παράδοσης | 20-35days | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Ξύλινη περίπτωση, σκάφος θαλασσίως. |
| Καλύτερο πεδίο βολής του βάρους | 50gr-1000gr | Εφαρμογή | Άλας, σκόνη |
| Εμπορικό σήμα | TOUPACK | Οδηγημένος τύπος | Ηλεκτρικός, pneumatci |
| Υλικό της κατοικίας μηχανών | Ανοξείδωτο βαθμού τροφίμων | Λειτουργία | Εύκολη να ελέγξει, η μηχανή έχει τη λειτουργία ενθύμησης |
Μηχανή συσκευασίας σκόνης TOUPACK
Χαρακτηριστικά:
1Καλή σφράγιση χωρίς διαρροή σκόνης.
2. ικανό να συνδυαστεί με άλλες μηχανές για να αξιοποιήσει πλήρως τον χώρο.
3Ορθολογική δομή με σιλό και συσκευή βίδωσης ανεξάρτητη η μία από την άλλη για εύκολη εγκατάσταση.
4- Απλή συντήρηση, εύκολη αποσυναρμολόγηση και βολικό για καθαρισμό.
Τεχνικές παραμέτρους:
| Περιεχόμενο | Προδιαγραφές |
| Υλικό σώματος | SUS304 |
| Τύπος μεταφοράς | βιδωτή λεπίδα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | μονό / 3 φάσης 220V/380V 50HZ/60HZ |
| Κατανάλωση ενέργειας | 0.61KW / 0.81KW / 1.56KW / 2.26KW / 3.06KW / 4.06KW |
| Όγκος σιλό | 100L / 200L |
| Ταχύτητα μεταφοράς | 2m3/h, 3m3/h, 5m3/h, 7m3/h, 8m3/h, 12m3/h |
| Γωνία μεταφοράς | Πρότυπο: 45° ή ανά απαίτηση (από 30°~60°) |
| Διάμετρος σωλήνα μεταφοράς | 102mm, 114mm, 141mm, 159mm, 168mm, 219mm |
| Μεταφορά ύψους | Πρότυπο: 1850 mm ή ανά απαίτηση (από 1.000 έως 5.000 mm) |
| Μέγεθος μηχανής ((mm) | ειδικά κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |



