| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 set |
| Ωρα παράδοσης | 15-30 working days |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Certification | CE |
| Πρότυπος αριθμός | SUS304 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα/μήνας |
| Brand Name | TOUPACK | Πρότυπος αριθμός | SUS304 |
| Certification | CE | Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 ΣΥΝΟΛΟ | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα/μήνας |
| Χρόνος παράδοσης | 15-30 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Εφαρμογή | Προϊόντα σε σκόνη | εγγύηση | 1 έτος |
| Υπόθεση | νέος | Πακέτο μεταφοράς | Συσκευασία κοντραπλακέ |
| Ταχύτητα συσκευασίας | 15-70 σακούλες/min | τροφοδοσία | 220/110V |
Κατασκευαστής μηχανής συσκευασίας ζύγισης πούδρας PLC Touch Screen για πούδρα
Βασικά Χαρακτηριστικά
· Δοσολογία προϊόντων, γέμισμα, κατασκευή και σφράγιση σακούλας θερμικής σφράγισης.
· Δομή και επιφάνεια από ανοξείδωτο χάλυβα 304
· Ολοκληρωμένο σύστημα ελέγχου ζύγισης και συσκευασίας PLC & HMI, πιο σταθερή λειτουργία, εύκολη ρύθμιση παραμέτρων
· Απλή αλλαγή του διαμορφωτή σακούλας, για προσαρμογή σε διαφορετικές απαιτήσεις μεγέθους σακούλας
· Διαμόρφωση έξυπνου ελέγχου θερμοκρασίας, εξασφαλίζει καλλιτεχνική και τακτοποιημένη σφράγιση
· Διαμόρφωση με συσκευή προ-έλξης φιλμ συσκευασίας, για σταθερή κατασκευή σακούλας
· Χωρίς φιλμ, χωρίς γέμισμα και εύκολη αλλαγή του φιλμ συσκευασίας
Προδιαγραφές:
| Μοντέλο | TY-A-M14-1; TY-A-P14-1 |
| Μέγιστο ζύγισμα (ένας χοάνη) | 5-200g |
| Ακρίβεια | x (0.5) |
| Ελάχιστο διάστημα κλίμακας | 0.1g |
| Μέγιστη ταχύτητα | 120 WPM |
| Όγκος χοάνης | 0.8L/0.5L |
| Σύστημα ελέγχου | MCU / PLC |
| HMI | Έγχρωμη οθόνη αφής 7’’ / 10’’ |
| Τροφοδοσία | AC220V ±10% 50HZ / 60HZ, 2KW |
| Διαστάσεις συσκευασίας | 1,370(L)*1,060(W)*1,105(H)mm |
| Βάρος συσκευασίας | 240kg |
Εφαρμογές:
· Αυτή η μηχανή είναι κατάλληλη για κολλώδεις και υγροσκοπικές σκόνες όπως σκόνη φρούτων, αλεύρι, καφές, γάλα σε σκόνη, αποξηραμένη με ψεκασμό σκόνη απορρυπαντικού, σκόνη κρέμας, σκόνη γλυκόζης, σκόνη φασολιών, μπαχαρικά, σκόνη χέννας, πρωτεΐνη σε σκόνη, μπέικιν πάουντερ, άμυλο νεροκάστανου και άλλες σκόνες σε σακούλες κεντρικής σφράγισης κ.λπ.
· Διατίθενται διάφοροι τύποι σακούλας, π.χ. σακούλα, σακούλα πίσω σφράγισης, σακούλες σύνδεσης κ.λπ.
Λεπτομέρειες:



