| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 10-25 working days |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Πρότυπος αριθμός | Περιστροφικός πίνακας |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/P, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 30set το μήνα |
| Brand Name | TOUPACK | Πρότυπος αριθμός | Περιστροφικός πίνακας |
| Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα | Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 |
| Price | Negotiable | Όροι πληρωμής | L/C, D/P, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 30set το μήνα | Χρόνος παράδοσης | 10-25 εργάσιμες ημέρες |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση | Όνομα προϊόντων | Περιστροφικός πίνακας |
| Υλικό σώματος | SUS304 | Υλικό επιτροπής | Υλικό επιτροπής |
| τύπος επιτροπής | αεροπλάνο/κοίλη επιφάνεια | Διάμετρος επιτροπής | 1,000mm ή 1,200mm |
| Επίγεια εκκαθάριση επιτροπής | 750mm ή επί παραγγελία ανά απαίτηση |
Αυτόματη περιστροφική τραπέζι συλλογής για συσκευαστή
Εφαρμογή:
Κατάλληλο για προσωρινή αποθήκευση συσκευασμένων προϊόντων, ώστε να διευκολύνεται η συσκευασία από τον χειριστή.
Κύρια λειτουργία και χαρακτηριστικά:
1Για τη δημιουργία συνεχούς ή διαλείπουσας αυτοματοποιημένης γραμμής ζύγισης και συσκευασίας με άλλο εξοπλισμό.
2- Απλή συντήρηση, εύκολη αποσυναρμολόγηση και εύκολο καθαρισμό.
Τεχνικές παραμέτρους:
| Περιεχόμενο | Προδιαγραφές |
| Υλικό σώματος | SUS304 |
| Υλικό πάνελ | Πίνακα από σκληροποιημένο γυαλί / πίνακα από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Τύπος οθόνης | επίπεδο / κοίλη επιφάνεια |
| Διάμετρος πίνακα | 1,000mm ή 1,200mm |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | μονό / 3 φάσης 220V/380V 50HZ/60HZ, 0,55KW |
| Ανοικτή θέση εδάφους για το πάνελ | 750 mm ή ειδικά κατασκευασμένα ανά απαίτηση |