| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 10-25 working days |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Certification | CE ISO9001 |
| Πρότυπος αριθμός | Tya-MD3011 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/P, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 30set το μήνα |
| Brand Name | TOUPACK | Πρότυπος αριθμός | Tya-MD3011 |
| Certification | CE ISO9001 | Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/P, T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 30set το μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 10-25 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Πηγή φωτός ακτίνας X: | 150W/100KV | Ανίχνευση του πλάτους: | 240mm |
| Ανίχνευση του ύψους: | 170MM | Ακρίβεια | Σφαίρα Φ0.3mm, καλώδιο Φ0.2*2mm SUS SUS |
| Ταχύτητα μεταφοράς | 10-70m/ λ. | HMI | ζωηρόχρωμη οθόνη αφής 17 ίντσας |
| Διαρροή ακτίνας X | 1 millisievert/ώρα | Σύστημα | παράθυρα 7 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC220V±10% 50Hz (60Hz) 1.5kVA Max |
Συστήματα υψηλής ακρίβειας αυτοματοποιημένης οπτικής επιθεώρησης τροφίμων με ακτίνες Χ για τα γλυκά και τα σνακ
Τεχνικές λεπτομέρειες
| Ονομασία | Ανιχνευτής μετάλλων με μεταγωγική ζώνη |
| Σχήμα | TYA-XR2480 |
| Μέγεθος σήραγγας ανίχνευσης | Διάμετρο: 240 mm ύψος: 500 mm |
| Τύπος σήραγγας | Οριζόντια |
| Ικανότητα ανίχνευσης | Σιδηρά, μη σιδηρά ((Αλουμίνιο, χαλκό), ατσάλι 304, 316 και άλλα μέταλλα |
| Ταχύτητα μεταγωγικής ζώνης | 20m/min (άλλες ταχύτητες προαιρετικές, ρυθμιζόμενη ταχύτητα προαιρετική) |
| Συνολικό μήκος ανιχνευτή μετάλλων | 1600 mm (άλλα προαιρετικά) |
| Γλώσσα λειτουργίας | Αγγλικά (άλλες γλώσσες προαιρετικές) |
| Μνήμες προϊόντων | 100 είδη προϊόντων αποκαταστάθηκαν |
| Μεταγωγική ταινία | Λευκό χρώμα PU /PVC ((Άλλα χρώματα προαιρετικά) |
| Υψόμετρο από το πάτωμα έως τη μεταγωγική ταινία | 700+-50 mm (άλλα προαιρετικά) |
| Σύστημα απόρριψης | Ακροαματικό και φραγμό ζώνης (Άλλοι αυτόματοι απορρίπτες προαιρετικοί) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50Hz (άλλα προαιρετικά) |
| Υλικό πλαισίου | SUS304 (βιομηχανική ποιότητα) |
| Δυναμικό εισόδου | IP54/IP65/IP66 |
Εφαρμοσμένες βιομηχανίες:
Πραγματοποιείται
η
παρακολούθηση
των
προγραμμάτων
και
των
προγραμμάτων
που
αναφέρονται
στο
άρθρο
3
του
κανονισμού
(ΕΟΚ)
αριθ.
Λειτουργία
του
προϊόντος:
Ανιχνεύοντας
όλα
τα
είδη
των
μεταλλικών
μολυσμάτων
περιλαμβάνουν
σιδηρούν,
αλουμίνιο,
χαλκό,
ανοξείδωτο
χάλυβα
304,316κλπ.
Χαρακτηριστικά:
1Υψηλής
διαμόρφωσης
και
ολοκληρωμένου
σχεδιασμού
2Προηγμένη
ευφυής
ψηφιακή
τεχνολογία
3Εύκολη
λειτουργία
και
βαθμονόμηση
4Συγκινημένο
πλαίσιο
και
ανθεκτική
λειτουργία