| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 Set |
| Ωρα παράδοσης | 15-30 days after payment |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Θέση προέλευσης | Guangdong zgongshan Κίνα |
| Certification | CE/ISO |
| Πρότυπος αριθμός | Ty-1a-SZ-m1013-101 Ty-1a-SZ-m1413-101 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50Sets/month |
| Brand Name | TOUPACK | Πρότυπος αριθμός | Ty-1a-SZ-m1013-101 Ty-1a-SZ-m1413-101 |
| Certification | CE/ISO | Θέση προέλευσης | Guangdong zgongshan Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 ΣΥΝΟΛΟ | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50Sets/month |
| Χρόνος παράδοσης | 15-30 ημέρες μετά από την πληρωμή | Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Υλικό | Ανοξείδωτο steel304/316 | Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος | Ακρίβεια | Χ (0,5) |
| Τάση | 220/110V | Τύπος μάρκετινγκ | Καυτό προϊόν |
| Τμήματα πυρήνων | MCU/PLC | Εφαρμογή | Τρόφιμα, ποτό, προϊόντα, ιατρικός, χημικά, μηχανήματα |
| Μέγιστο ζύγισμα (μια χοάνη) | 1000g | Μέγιστη ταχύτητα | 50 BPM |
14 Κεφαλής Αυτοματοποιημένη πολυκεφαλική ζυγαριά για κολλώδη ζυγαριά τροφίμων
Χαρακτηριστικά:
1. Ατσάλι αδιάβροχο πλαίσιο μηχανής IP65; Πλάκα Dimple.
2Στρογγυλοποιημένο σύστημα τροφοδοσίας για να εξασφαλιστεί ομαλή εκκένωση.
3- Γυρίζοντας κύριο κορυφαίο κώνο χωρίς βίδες έξω, αποφύγετε το μπλοκάρισμα με βακτήρια.
4- Σκράπαρισμα διπλών θυρών για να μειωθεί ο χρόνος κλεισίματος των θυρών.
5. 60 βαθμούς εκκένωση βρύσες, διασφαλίζουν ότι τα κολλώδη προϊόντα δεν θα παραμείνουν στις βρύσες εκκένωσης για να επηρεάσει
Ακριβότητα.
6Προστατευτική διάταξη σε χαμηλή θερμοκρασία για την πρόληψη της ζημιάς ηλεκτρονικών εξαρτημάτων κατά την υγρή εργασία
κατάσταση. (Επιλογή)
7Βελτιωμένο σύστημα ελέγχου MCU.
Εφαρμογή:
Κολλώδη
ή
υγρά
προϊόντα.
1Ολόκληρη
η
μηχανή
είναι
προστατευμένη
από
το
νερό
IP65,
εύκολο
να
καθαριστεί
και
να
πλυθεί
με
νερό.
2Με
εξαιρετική
συμβατότητα
και
εύκολη
χρήση
με
άλλους
συσκευαστές.
3Με
σταθερή
δομή
10-14
κουβάδων,
για
να
επιλέξετε
τον
καλύτερο
συνδυασμό
άμεσα
από
άφθονους
συνδυασμούς
βάρους
από
τον
υπολογιστή.
4Με
άμεση
επίτευξη
του
σωστού
υπολογισμού
με
υψηλής
ακρίβειας
κύτταρο
φορτίου.
5Με
11
γλώσσες
να
διαλέξετε
και
οθόνη
LCD
6Η
ταχύτητα
ανοίγματος
και
κλεισίματος
του
καλύπτη
υλικού
μπορεί
να
ρυθμίζεται
με
ακρίβεια
σύμφωνα
με
τα
χαρακτηριστικά
του
μετρούμενου
υλικού
για
να
αποφευχθεί
η
σύγκρουση
και
η
βλάβη
7Όλα
τα
μέρη
που
αγγίζουν
το
υλικό
είναι
από
ανοξείδωτο
χάλυβα
304,
καθαρότητα
και
υγιεινή.
8Μέθοδος
μέτρησης:
Κελί
φορτίου
9Ο
τρόπος
οδήγησης:
Με
κινητήρα
βήματος
10.
Σχήμα
κουβάς:
Κουβάδες
διπλής
σειράς
χωρίς
μνήμη
11-
Προεπιλεγμένη
λειτουργία:
Max50choices,
εύκολο
να
διατηρήσετε
τα
προϊόντα
σας
και
τα
δεδομένα
βάρους
για
μελλοντική
χρήση.
Καθαρό
βάρος:
260kg,
ακαθάριστο
βάρος:
300kg
Μέγεθος
συσκευασίας:
108X108X125cm
Τεχνική:
Κάθε
χωματερή
με
εύρος
βάρους
8-1000g
Συνδυασμένη
χωρητικότητα
Max
3000
ml
Μέγιστη
ταχύτητα
60
σακούλες/min
Μέγιστο
μήκος
υλικού
150
mm
Κάθε
σακούλα
σφάλμα
0,1-1g
Ακρίβεια
ζύγισης
0,1-1g
Τρόπος
οδήγησης
Μορφή
του
βαλβίδου
Βαλβίδων
διπλής
σειράς
χωρίς
μνήμη
Προεπιλεγμένη
λειτουργία
Μέγιστο
50
επιλογές
Υλικό
Το
μέρος
που
έρχεται
σε
επαφή
με
τα
υλικά
είναι
κατασκευασμένο
από
ανοξείδωτο
χάλυβα
304
Ελέγχος
επιπέδου
Φωτοηλεκτρικότητα
((τύπος
διαβατηρίου)
Πηγή
ισχύος
AC200/220V±
10%
1,5kVA
Μέγεθος
950
((L)
*
950
((W)
*
1020
((H)
mm
Προδιαγραφές:
| Σειριακή | TY-1A-214-LG2 |
| Μέγιστο βάρος (μία θήκη) | 1000 g |
| Ακριβότητα | x(0,5) |
| Μαξ. Ταχύτητα | 50 BPM |
| Όγκος της θόλωσης | 1.6L |
| Σύστημα ελέγχου | ΜΚΟ |
| ΧΜΙ | 7"/10" έγχρωμη οθόνη αφής |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/110VAC±10% 50Hz/60Hz,2KW |
| Διάσταση συσκευασίας | 1,200(L) 1,200(W) * 1,600(H) |
| Καθαρό βάρος | 380 κιλά |
| Βάρος συσκευασίας | 420 κιλά |
Λεπτομέρειες: