| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 Set |
| Ωρα παράδοσης | 15-30 working days |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Certification | CE |
| Πρότυπος αριθμός | Ty-HDM250 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα/μήνας |
| Brand Name | TOUPACK | Πρότυπος αριθμός | Ty-HDM250 |
| Certification | CE | Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 ΣΥΝΟΛΟ | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα/μήνας |
| Χρόνος παράδοσης | 15-30 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Όγκος συσκευασίας | ≤200ml | Υλικό συσκευασίας | PE, MLCM, κ.λπ. |
| Πλάτος τσαντών | 65130mm | Ταχύτητα συσκευασίας | 60bpm |
| Ταυτότητα ρόλων ταινιών | 7080mm | Ρόλος OD ταινιών | 400mm |
Πλήρως αυτόματη οριζόντια μηχανή σχηματισμού και συσκευασίας ταινιών κυλίνδρων
Κύρια λειτουργία και χαρακτηριστικά:
1Πλήρως αυτόματη οριζόντια μηχανή σχηματισμού ταινιών και συσκευασίας, ειδικά σχεδιασμένη για μικρές και μεσαίες σακούλες.
2. Διπλή λειτουργία δοσολογίας σταθμού, που χρησιμοποιείται κυρίως για τα τρόφιμα, τα καλλυντικά, τη γεωργία και άλλες βιομηχανίες.Τρίπλευρες ή τετράπλευρες συσκευασίες σφραγίδαςΔιαφορετική συσκευή δοσολογίας για διαφορετικές συσκευασίες προϊόντων.
3Το σχηματισμό σακούλας, η σφράγιση και η γέμιση είναι δύο σχετικά ανεξάρτητα συστήματα μεταξύ τους, τα οποία συντονίζονται από μηχανική σύνδεση και προγραμματιζόμενο λογικό ελεγκτή (PLC).
Προδιαγραφές:
| Σχήμα | TY-HDM250 |
| Όγκος συσκευασίας | ≤ 200 ml |
| Μέγεθος σακούλας | 80-180 mm |
| πλάτος τσάντας | 65-130 χιλιοστά |
| Ταυτοποίηση ταινίας | 70 έως 80 mm |
| Επεξεργασία ταινιών | 400 χιλιοστά |
| Υλικό συσκευασίας | ΠΕ, MLCM κλπ. |
| Ταχύτητα συσκευασίας | 60 bpm |
| Μέγεθος μηχανής | 2,580(L) *945(W) *1,550(H) mm |
| Βάρος μηχανής | 700 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία |
380V
50HZ/60HZ |
Πληροφορίες:



