| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 10-25 working days |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Πρότυπος αριθμός | Κεκλιμένος μεταφορέας |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/P, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 30 σύνολο το μήνα |
| Brand Name | TOUPACK | Πρότυπος αριθμός | Κεκλιμένος μεταφορέας |
| Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα | Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 |
| Price | Negotiable | Όροι πληρωμής | L/C, D/P, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 30 σύνολο το μήνα | Χρόνος παράδοσης | 10-25 εργάσιμες ημέρες |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση | Υλικό σώματος | SUS304 |
| Τύπος κυλίνδρων | ενιαίος κύλινδρος σειρών/διπλός κύλινδρος σειρών/πλαστικός κύλινδρος κάλυψης | Πλάτος κυλίνδρων | Πρότυπα: 400mm ή ανά απαίτηση του πελάτη |
| Πίσσα κυλίνδρων | Πρότυπα: 90mm ή ανά απαίτηση του πελάτη | Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | ενιαίος/φάση 3 220V/380V 50HZ/60HZ, 1.1KW |
| Κύλινδρος OD | Πρότυπα: 50mm ή ανά απαίτηση του πελάτη | Αποτελεσματικό ύψος: | Πρότυπα: 750mm ή ανά απαίτηση του πελάτη |
| Μεταβίβαση της ταχύτητας: | 0~30m/min |
Μηχανοκίνητος ελαστικός μεταγωγής κυλίνδρων για τη βιομηχανία από ανοξείδωτο χάλυβα
Εφαρμογή:
Εφαρμόζεται για τη μεταφορά συσκευασμένων προϊόντων σε κιβώτια/σακούλες ή σε δίσκους/μεταλλευτικά δοχεία (για χύμα φορτίο, μικρότερα ή ακανόνιστα προϊόντα).Είναι κατάλληλο για μεγάλο βάρος μονάδας προϊόντος ή με υψηλότερο φορτίο πρόσκρουσης.
Κύρια λειτουργία και χαρακτηριστικά:
1Απλή δομή. Σταθερή μεταφορά με χαρακτηριστικά όπως απλή συντήρηση, οικονομική και εξοικονόμηση ενέργειας.
2Σημαντική ικανότητα, γρήγορη ταχύτητα και ομαλή λειτουργία για την επίτευξη κοινού διανομέα μεταφοράς για διάφορους τύπους προϊόντων.
3Το μήκος του μεταφορέα ρυθμίζεται ανά χώρο παραγωγής.
4- Απλή συντήρηση, εύκολη αποσυναρμολόγηση και βολικό για καθαρισμό.
Τεχνικές παραμέτρους:
| Περιεχόμενο | Προδιαγραφές |
| Επεκτάσιμο εύρος | κατά την απαίτηση του πελάτη |
| Υλικό σώματος | SUS304 |
| Τύπος κυλίνδρου | μονόροχο ρόλο / διπλό ρόλο / πλαστικό ρόλο κάλυψης |
| Διάμετρο του κυλίνδρου | Πρότυπο: 400 mm ή ανά απαίτηση του πελάτη |
| Στροφή κυλίνδρων | Κανονισμός: 90 mm ή ανά απαίτηση του πελάτη |
| Επικαιροποιημένη χρήση κυλίνδρων | Πρότυπο: 50mm ή ανά απαίτηση του πελάτη |
| Αποτελεσματικό ύψος | Κανονισμός: 750 mm ή ανά απαίτηση του πελάτη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | μονό φάση 220V 50HZ/60HZ |
| Ταχύτητα μεταφοράς | 0 ~ 30m/min |