| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 Set |
| Ωρα παράδοσης | 15-30 days after payment |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Θέση προέλευσης | Guangdong zgongshan Κίνα |
| Certification | CE/ISO |
| Πρότυπος αριθμός | Ty-1a-SZ-m1013-101 Ty-1a-SZ-m1413-101 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50Sets/month |
| Brand Name | TOUPACK | Πρότυπος αριθμός | Ty-1a-SZ-m1013-101 Ty-1a-SZ-m1413-101 |
| Certification | CE/ISO | Θέση προέλευσης | Guangdong zgongshan Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 ΣΥΝΟΛΟ | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50Sets/month |
| Χρόνος παράδοσης | 15-30 ημέρες μετά από την πληρωμή | Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Υλικό | Ανοξείδωτο steel304/316 | Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος | Όρος | Νέος |
| Τάση | 220/110V | Τύπος μάρκετινγκ | Καυτό προϊόν |
| Τμήματα πυρήνων | MCU/PLC | Εφαρμογή | Τρόφιμα, ποτό, προϊόντα, ΙΑΤΡΙΚΟΣ, χημικά, μηχανήματα |
Μηχανή
Συσκευασίας
Υψηλής
Ταχύτητας
Pickle
8
Head
Linear
Weigher
Για
Χοιρινό
Κοτόπουλο
Αρνί
Μοσχάρι Γαρίδες
Εφαρμογή:
Εφαρμόζεται
για
γρήγορη
ζύγιση
κολλωδών
ή
τραγανών
προϊόντων,
όπως
kimchi,
σοκολάτα,
μπισκότα,
κιμάς,
παϊδάκια
κ.λπ.
Κύρια
Λειτουργία
&
Χαρακτηριστικά:
* Αδιάβροχο IP65, εύκολο στον καθαρισμό μετά την καθημερινή εργασία;
* Αυτόματη τροφοδοσία, ζύγιση και ομαλή παράδοση κολλώδους προϊόντος σε σακοποιητή
* Η χοάνη τροφοδοσίας με βίδα χειρίζεται εύκολα το κολλώδες προϊόν προς τα εμπρός;
* Η πύλη ξύστρας εμποδίζει τα προϊόντα να παγιδευτούν ή να κοπούν. Το αποτέλεσμα είναι πιο ακριβής ζύγιση,
* Χοάνη μνήμης σε τρίτο επίπεδο για αύξηση της ταχύτητας και της ακρίβειας ζύγισης;
* Όλα τα μέρη που έρχονται σε επαφή με τρόφιμα μπορούν να αφαιρεθούν χωρίς εργαλείο, εύκολος καθαρισμός μετά την καθημερινή εργασία;
* Κατάλληλο για ενσωμάτωση με μεταφορικό τροφοδοσίας & αυτόματο σακοποιητή σε γραμμή αυτόματης ζύγισης και συσκευασίας;
* Απεριόριστη ρυθμιζόμενη ταχύτητα στους ιμάντες παράδοσης ανάλογα με το χαρακτηριστικό του προϊόντος;
* Ειδικός σχεδιασμός θέρμανσης στο ηλεκτρονικό κουτί για την αποφυγή περιβάλλοντος υψηλής υγρασίας.
Προδιαγραφές:
4
Κεφαλές:
| Μοντέλο | TY-A-M92-3 |
| Μέγιστη ζύγιση (μία χοάνη) | 300g |
| Ακρίβεια | x (0.5) |
| Μέγιστο διάστημα κλίμακας | 0.1g |
| Μέγιστη ταχύτητα | 85 WPM |
| Όγκος χοάνης | 0.5L |
| Σύστημα ελέγχου | MCU |
| HMI | Έγχρωμη οθόνη αφής 7’’ |
| Τροφοδοσία | AC220V ±10% 50HZ/60HZ, 1KW |
| Διάσταση συσκευασίας | 1.000(L)×6000(W)×985(H)mm |
| Βάρος συσκευασίας | 110kg |
Λεπτομέρειες: