| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 Set |
| Ωρα παράδοσης | 15-30 days after payment |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Certification | CE |
| Πρότυπος αριθμός | Ty-α-CW-YP |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα/μήνας |
| Brand Name | TOUPACK | Πρότυπος αριθμός | Ty-α-CW-YP |
| Certification | CE | Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 ΣΥΝΟΛΟ | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα/μήνας |
| Χρόνος παράδοσης | 15-30 ημέρες μετά από την πληρωμή | Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Ανώτατο βάρος | 500g | Ταξινομώντας ακρίβεια | 0.5g |
| Σύστημα ελέγχου | MCU/PLC | Υλικό | ανοξείδωτο 304 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220/110V | Ταχύτητα ταξινόμησης | 300 φορές/λ. |
Εφαρμογή:
Αυτό το μηχάνημα ταξινόμησης φρούτων χρησιμοποιείται κυρίως για μήλα, αχλάδια, φρούτα του δράκου, πορτοκάλια, ροδάκινα, ακτινίδια και γκουάβα, κ.λπ. στρογγυλά σχήματα φρούτων και λαχανικών για ταξινόμηση και διαβάθμιση. Αυτό το μηχάνημα ταξινομεί τα φρούτα ανάλογα με το βάρος τους.
Τεχνικές προδιαγραφές:
| Μοντέλο | TY-CW-YP |
| Τροφοδοσία | AC220V±10% 50HZ(60HZ) |
| Ονομαστική ισχύς | 0.6KW |
| Εύρος ελέγχου | ≤500g |
| Ακρίβεια | ±0.3g~±3g |
| Ελάχιστη κλίμακα | 0.1g |
| Βέλτιστη απόδοση | 300 τεμ/λεπτό |
| Κατάλληλη διάσταση προϊόντος | ≤120mm Μ*80mm Π |
| Μέγεθος αποθήκης | 173mm*91mm |
| Απορριπτήρας | Πτώση |
| Μονάδα ελέγχου | Μονάδα δειγματοληψίας A/D υψηλής ταχύτητας |
| Προκαθορισμένο προϊόν | 99 |
| Κατεύθυνση μεταφορέα | Περιστροφική |
| Απαίτηση λειτουργίας | Θερμοκρασία: 0℃~40℃, Υγρασία:30%~95% |
| Κατασκευή σώματος μηχανήματος | SUS304 Πλήρης ανοξείδωτος χάλυβας |
Προσαρμοσμένη θήκη: