| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 Set |
| Ωρα παράδοσης | 15-30 working days |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Certification | CE/ ISO 9001 |
| Πρότυπος αριθμός | Μεταφορέας |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα/μήνας |
| Brand Name | TOUPACK | Πρότυπος αριθμός | Μεταφορέας |
| Certification | CE/ ISO 9001 | Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 ΣΥΝΟΛΟ | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα/μήνας |
| Χρόνος παράδοσης | 15-30 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Υλικό σώματος | SUS304 | Υλικό ζωνών | PVC/PU/PP |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Ενιαίος/φάση 3 220V/380V 50HZ/60HZ, 1.1KW | Τύπος μεταφορέων | πιάτο ζωνών/αλυσίδων |
| Sidewall/φουστών ύψος | Sidewall: 50mm Φούστα: 75mm ή ανά απαίτηση | Μεταβίβαση της ταχύτητας | 0~20m/min |
| Certifcation | CE/ISO9001 | Σύστημα ελέγχου | PLC/MCU |
Αυτόματο Σύστημα Ζύγισης και Συσκευασίας για Ντοματίνια
Εφαρμογή:
Εφαρμόσιμο για ανύψωση και μεταφορά κοκκωδών προϊόντων, όπως πατατάκια, καραμέλες, ξηροί καρποί, κατεψυγμένα τρόφιμα, πράσινα λαχανικά, χημικά φάρμακα κ.λπ.
Κύρια Λειτουργία & Χαρακτηριστικά:
1. Ο ιμάντας είναι κατασκευασμένος από πολυπροπυλένιο (PP) κατάλληλο για τρόφιμα, ελεύθερη ρύθμιση του μήκους και του πλάτους του ιμάντα, όμορφος, δύσκολο να παραμορφωθεί και ανθεκτικός σε υψηλές και χαμηλές θερμοκρασίες.
2. Ευρύ φάσμα εφαρμογών, μεγάλη διάρκεια ζωής, διάφορα σχέδια επιφάνειας ιμάντα, πλαϊνών τοιχωμάτων και ποδιάς για επιλογή.
3. Δυνατότητα συνδυασμού με άλλο εξοπλισμό για τη δημιουργία μιας ολόκληρης γραμμής παραγωγής για συνεχή ή διαλείπουσα αυτόματη ζύγιση και συσκευασία.
4. Απαιτείται ειδικό υλικό ιμάντα κατά την ανύψωση όξινων, αλκαλικών, ελαιούχων, οργανικών διαλυτών προϊόντων ή προϊόντων υψηλής θερμοκρασίας.
5. Μεταβλητή συχνότητα κίνησης (VFD) για ρύθμιση της ταχύτητας μεταφοράς. Εύκολη αποσυναρμολόγηση και συντήρηση. Βολικό για καθαρισμό.
Τεχνικές Παράμετροι:
| Περιεχόμενα | Προδιαγραφές |
| Υλικό Σώματος | SUS304 |
| Τύπος Μεταφορέα | ιμάντας / πλάκα αλυσίδας |
| Υλικό Ιμάντα | PVC / PU / PP |
| Ύψος Πλαϊνού Τοιχώματος / Ποδιάς | Πλαϊνό Τοίχωμα: 50mm; Ποδιά: 75mm ή ανάλογα με τις απαιτήσεις |
| Παροχή Ρεύματος | μονοφασικό / τριφασικό 220V/380V 50HZ/60HZ, 1.1KW |
| Ταχύτητα Μεταφοράς | 0~20m/min |
| Πλάτος Μεταφορέα (mm) | κατασκευασμένο κατά παραγγελία |
| Διάσταση Μηχανής (mm) | κατασκευασμένο κατά παραγγελίαδοκιμή |
Λεπτομέρειες δοκιμής: