| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 set |
| Ωρα παράδοσης | 15-30 working days |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Certification | CE/ISO 9001 |
| Πρότυπος αριθμός | Ty-CW-YP4 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα/μήνας |
| Brand Name | TOUPACK | Πρότυπος αριθμός | Ty-CW-YP4 |
| Certification | CE/ISO 9001 | Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 ΣΥΝΟΛΟ | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα/μήνας |
| Χρόνος παράδοσης | 15-30 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Όρος | Νέος | Τύπος μάρκετινγκ | Νέο προϊόν 2020 |
| Τμήματα πυρήνων | PLC | Δύναμη | 1.5KW |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος | πρώτη ύλη | Άλλος |
| Ταξινομώντας ακρίβεια: | ±0.5g | Ζυγίζοντας σειρά | 300g |
Σύστημα Διαλογής Βάρους Κρόκου Αυγού για τη Βιομηχανία Τροφίμων
Εφαρμογή:
Εφαρμόσιμο για διαλογή πολλαπλών βαρών πουλερικών, θαλασσινών καθώς και γεωργικών προϊόντων, όπως πόδια / φτερά / κρέας κοτόπουλου, τρεπάνγκ, αβαλώνη, μικρά ψάρια, γαρίδες, κινέζικα φαρμακευτικά βότανα, φρούτα και πολλά άλλα προϊόντα με μέγεθος εντός 12*18CM και βάρος εντός 500g (διαλογή 1 ~ 14 βαθμίδων), ανεξάρτητα από το σχήμα τους.
Χαρακτηριστικά:
1. Οθόνη 10 ιντσών φωτεινή, καθαρή, το μεγάλο μέγεθος πλήκτρων μειώνει τα λάθη στη λειτουργία.
2. Μπορεί να αποθηκεύσει περισσότερες από 100 φόρμουλες παραγωγής, μειώνοντας την αντικατάσταση προϊόντων και το χρόνο διακοπής της παραγωγής.
3. Εισαγόμενα εξαρτήματα για τη μείωση του ποσοστού αστοχίας του εξοπλισμού, βελτιώνοντας την ακρίβεια παραγωγής.
4. Η βάση τροφοδοσίας μπορεί να τροφοδοτεί χειροκίνητα ταυτόχρονα, βελτιώνοντας την αποδοτικότητα της παραγωγής.
5. Ενσωματωμένα αρχεία λεπτομερειών παραγωγής για τον αριθμό, το βάρος και την αναλογία κάθε επιπέδου.
6. Χρήση υλικού χύτευσης με έγχυση αυτο-λίπανσης υψηλής πυκνότητας και σχεδιασμός διπλής επαφής ενισχύουν τον διπλό συντελεστή αντοχής στη φθορά και τη διάρκεια ζωής.
7. Το υλικό SUS304 δεν σκουριάζει εύκολα.
8. Εύκολη αποσυναρμολόγηση του κουτιού υλικού χωρίς τη βοήθεια εργαλείων, το οποίο καθαρίζεται εύκολα.
9. Ο αδιάβροχος κινητήρας IP65 και η χαμηλή τάση βελτιώνουν την ασφάλεια.
10. Η λειτουργία εκμάθησης είναι βολική τόσο στα κινέζικα όσο και στα αγγλικά.
Προδιαγραφές:
| Μοντέλο | TY-1A-CW-YP |
| Εύρος ζύγισης | 300g |
| Ακρίβεια διαλογής | ±0.5g |
| Ταχύτητα διαλογής | Μέγιστο 300 φορές/λεπτό |
| HMI | Έγχρωμη οθόνη αφής 7" |
| Μέγεθος προϊόντος | ≤180mm(L)*120mm(W) |
| Σύστημα ελέγχου | Ελεγκτής A/D υψηλής ταχύτητας |
| Προκαθορισμένο Prod.No. | 99 |
| Τροφοδοσία | 220V/110VAC±10%50Hz/60Hz,0.6kW |
| Διάσταση μηχανήματος | 3.592mm(L)*1.174mm(W)*1.508mm(H) |
| Συσκευή συλλογής | Συσκευή ανατροπής |
| Συνθήκες λειτουργίας |
Θερμοκρασία:0℃~40C; Υγρασία:30%~95% |
Υλικό δοκιμής: