| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 3 -20 days after payment arranged |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Certification | CE |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Περίπτωση Pollywood |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/P, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100Set/Month |
| Brand Name | TOUPACK | Certification | CE |
| Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα | Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 |
| Price | Negotiable | Όροι πληρωμής | L/C, D/P, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100Set/Month | Χρόνος παράδοσης | 3 -20 ημέρες μετά από την πληρωμή που τακτοποιείται |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Περίπτωση Pollywood | Τάση | 110V/220V |
| Εφαρμογή | Τρόφιμα, ιατρικά, ποτό, προϊόντα | Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Οδηγημένος τύπος | ηλεκτρικός | Τύπος | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
| Τύπος συσκευσίας | Τσάντες, σακούλα, ταινία, φύλλο αλουμινίου, μπουκάλια | Υλικό συσκευασίας | Ξύλο |
| Ικανότητα παραγωγής | 30-100 τσάντες/λ. |
Συσκευές συσκευασίας ζυγίσματος
Εφαρμογή:
Το
μηχάνημα
συσκευασίας
σκόνης
είναι
αυτόματο
μηχάνημα
συσκευασίας
γεμίσματος
σκόνης.Χρησιμοποιείται
ευρέως
για
τη
συσκευασία
υλικών
σκόνης
σε
σακούλες,
όπως:
σκόνη
μάσκας,
σκόνη
γάλακτος,
μπαχαρικά,
φυτοφάρμακα,
φάρμακα,
κτηνιατρική
κλπ.οικονομικά
και
πρακτικά
πλεονεκτήματα.
Χαρακτηριστικά:
1.
Υιοθετήστε
έξυπνο
ελεγκτή
θερμοκρασίας
και
να
εξασφαλίσει
την
ωραία
και
ομαλή
σφράγιση;
2.
Εισαγόμενο
σύστημα
ελέγχου
PLC,
σύστημα
τροφοδοσίας
ταινίας
servo,
και
οθόνη
αφής
διεπαφής
ανθρώπου-μηχανής
μπορεί
να
αποκτήσει
πολλαπλές
λειτουργίες
όπως
μέτρηση,
εκτύπωση
ημερομηνίας,
φόρτιση
αζώτου
(αποφόρτιση
αερίου),μεταφορά
κλπ..
3Σε
συνδυασμό
με
τον
εξοπλισμό
μέτρησης,
μπορεί
να
επιτευχθεί
πλήρης
αυτόματη
διαδικασία
συσκευασίας,
συμπεριλαμβανομένης
της
τροφοδοσίας,
του
μέτρησης,
της
πλήρωσης
σακούλας,
της
εκτύπωσης
ημερομηνίας
και
της
αυτόματης
καταμέτρησης.
4Η
ρύθμιση
και
η
τροποποίηση
των
παραμέτρων
συσκευασίας
μπορεί
να
γίνει
μέσω
της
οθόνης
αφής,
επιπλέον,
μπορεί
να
αποθηκεύσει
10
διαφορετικούς
τύπους
παραμέτρων.
5Διαφορετικοί
τύποι
κατασκευής
τσάντων:
Μπορούν
να
κατασκευάσουν
τσάντες
μαξιλάρι,
τσάντες
κρεμασμένες
με
τρύπηση,
πολύπλευρες
τσάντες
κλπ.
Σύμφωνα
με
τα
αιτήματα
του
πελάτη.
Προδιαγραφές:
| Σχήμα | ΒΒ-520 |
| Ταχύτητα συσκευασίας | 15-100 σακούλες/min |
| Μέγεθος για την κατασκευή σακούλας | (L) 80-350mm(W) 80-250mm |
| Πεδίο πλήρωσης | 150-2000 ml |
| πλάτος ταινίας | 180-520 mm |
| Υλικά συσκευασίας | ΠΕΤ/ΠΕ κλπ. |
| Μονάδα: | 00,04 έως 0,08 mm |
| Κατανάλωση αέρα | 00,36 m3/min 0,6 MPa |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC220V 50Hz 3,5kw |
| Διάμετροι μηχανής | (L) 1750 × (W) 1050 × (H) 2650 mm |
| Βάρος της μηχανής | 680 κιλά |
Κουτί κατασκευασμένο από πελάτη:

Γραφείο και εργαστήριο:



