| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 Set |
| Ωρα παράδοσης | 15-30 days after payment |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Certification | CE |
| Πρότυπος αριθμός | Ty-α-CW-YP |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα/μήνας |
| Brand Name | TOUPACK | Πρότυπος αριθμός | Ty-α-CW-YP |
| Certification | CE | Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 ΣΥΝΟΛΟ | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα/μήνας |
| Χρόνος παράδοσης | 15-30 ημέρες μετά από την πληρωμή | Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Ανώτατο βάρος | 500g | Ταξινομώντας ακρίβεια | 0.5g |
| Σύστημα ελέγχου | MCU/PLC | Υλικό | ανοξείδωτο 304 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220/110V | Ταχύτητα ταξινόμησης | 300 φορές/λ. |
Οριζόντια πολλαπλής βαρύτητας κρόταΥποστήριξη μηχανής από πελάτη
Εφαρμογή:
1Αυτό το μηχάνημα διαλογής φρούτων χρησιμοποιείται κυρίως για μήλο, αχλάδι, φρούτα δράκου, πορτοκάλι, ροδάκινο
2Ορθολογικός
σχεδιασμός
δομής,
υψηλή
ταχύτητα
διαλογής,
χαμηλός
ρυθμός
σπασμού,
μικρό
σφάλμα
ζύγισης
και
υψηλός
βαθμός
ακρίβειας.
3Αυτή
η
μηχανή
διαλογής
μπορεί
να
μετακινηθεί.
1Η
αρχή
τηςΕλέγξτε
ζυγαστήραείναι
ότι
κάθε
προϊόν
που
πρόκειται
να
ταξινομηθεί
ζυγίζεται
ξεχωριστά
και,
ορίζοντας
το
εύρος
βάρους,
ταξινομάζεται
αυτόματα
στο
καθορισμένο
επίπεδο
βάρους,
δηλαδήτο
επίπεδο
ταξινομείται
ανάλογα
με
το
βάρος.
2.
τοκλίμακα
ελέγχου
βάρουςΧρησιμοποιείται
κυρίως
για
την
πολυεπίπεδη
ζύγιση
και
διαλογή
θαλασσινών
καρπών,
υδρόβιων
προϊόντων,
πουλερικών,
φρούτων
και
λαχανικών
και
παραδοσιακής
κινεζικής
ιατρικής.
3.
τοαυτόματη
μέτρηση
βάρουςΧρησιμοποιείται
επίσης
κυρίως
για
την
αυτόματη
ανίχνευση
βάρους,
διάκριση
ανώτατου
και
κατώτερου
ορίου
ή
ταξινόμηση
βάρους
σε
διάφορες
αυτοματοποιημένες
γραμμές
συναρμολόγησης
και
συστήματα
υλικοτεχνικής
μεταφοράς.Χρησιμοποιείται
ευρέως
στην
ηλεκτρονική
επιθεώρηση
στη
φαρμακευτική
βιομηχανίαΕπιπλέον,
μπορεί
να
αντικαταστήσει
άμεσα
τη
χειροκίνητη
ζύγιση
για
τη
βελτίωση
της
αποτελεσματικότητας
της
παραγωγής
και
της
συνέπειας
και
της
αξιοπιστίας
της
ζύγισης.
Τεχνικές προδιαγραφές:
| Σχήμα | ΤΥ-CW-YP4 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Κατηγορία ισχύος | 0.6KW |
| Πεδίο ελέγχου | ≤ 500g |
| Ακριβότητα | ±0,3g~±3g |
| Ελάχιστη κλίμακα | 0.1 γραμμάρια |
| Βέλτιστη απόδοση | 300 τεμάχια/min |
| Κατάλληλη διάσταση προϊόντος | ≤ 120 mm L*80 mm W |
| Μέγεθος του περιοδικού | 173 mm*91 mm |
| Απορρίπτης | Πέτα το. |
| Μονάδα ελέγχου | Μονάδα δειγματοληψίας A/D υψηλής ταχύτητας |
| Προεπιλογή προϊόντος | 99 |
| Κατεύθυνση μεταφορέα | Ροτάριο |
| Απαιτήσεις λειτουργίας | Θερμοκρασία: 0°C~40°C, υγρασία: 30%~95% |
| Κατασκευή σώματος μηχανής | SUS304 Πλήρης ανοξείδωτος χάλυβας |
Πληροφορίες: