| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 Set |
| Ωρα παράδοσης | 15-30 working days |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Certification | CE/ISO |
| Πρότυπος αριθμός | Ty-α-m32-1 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα/μήνας |
| Brand Name | TOUPACK | Πρότυπος αριθμός | Ty-α-m32-1 |
| Certification | CE/ISO | Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 ΣΥΝΟΛΟ | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα/μήνας |
| Χρόνος παράδοσης | 15-30 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| μέγιστη ταχύτητα | 120 WPM | HMI | 7 οθόνη»/10» αφής χρώματος |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC220V ±10% 50HZ/60HZ, 2KW | Υλικό | ανοξείδωτο 304 |
| Όγκος χοανών | 0.8L/1.6L/2.5L | Ακρίβεια | 0.1g |
| Σύστημα ελέγχου | MCU/PLC | Μετά από την υπηρεσία εξουσιοδότησης | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
CE Αυτόματοι Σπόροι Ξηρών Καρπών 32 Κεφαλών Μηχανή Ανάμειξης Κοκκωδών Υλικών Πολυκέφαλη Ζυγιστική από Ανοξείδωτο Χάλυβα 304
Εφαρμογές:
Εφαρμόζεται για τη ζύγιση κοκκωδών προϊόντων ή προϊόντων μικρής δόσης με καλή ρευστότητα.
Κύρια Λειτουργία & Χαρακτηριστικά:
1. Επαγγελματική ψηφιακή ζυγιστική μονάδα με υψηλή ακρίβεια και καλή σταθερότητα.
2. Ρύθμιση εξουσιοδότησης λειτουργίας στην HMI; 16 γλώσσες για επιλογή, αναβάθμιση λογισμικού εφαρμογής μέσω USB.
3. Λειτουργία επαναφοράς παραμέτρων εργοστασίου. 99 παράμετροι προϊόντων μπορούν να προκαθοριστούν για να καλύψουν διαφορετικές απαιτήσεις προγράμματος παραμέτρων.
4. Η ζυγιστική χοάνη μπορεί να εκφορτίζει με τη σειρά, αποτρέποντας αποτελεσματικά το μπλοκάρισμα των προϊόντων.
5. Εμφάνιση σε πραγματικό χρόνο του πλάτους κάθε δίσκου δόνησης καθώς και του βάρους του προϊόντος σε κάθε χοάνη για καλύτερη παρακολούθηση της κατάστασης λειτουργίας της μηχανής.
6. Σώμα μηχανής με SUS304/316 για επιλογή, σχεδιασμός IP65 για σκόνη και αδιάβροχο.
7. Λειτουργία καθαρισμού: μπορεί να αφήσει τις χοάνες ανοιχτές για εύκολο καθημερινό καθαρισμό και συντήρηση.
8. Μοντουλαριστός σχεδιασμός του συστήματος ελέγχου για εύκολη συντήρηση και εξοικονόμηση κόστους
9. Ζύγιση 2-6 αναμεμειγμένων προϊόντων.
10. Δυνατότητα διατήρησης καλής ακρίβειας αναλογίας κάθε αναμεμειγμένου προϊόντος και υψηλής ακρίβειας του συνολικού βάρους.
Προδιαγραφές:
| Μοντέλο | TY-A-M32-1;TY-A-P32-1 |
| Μέγιστη ζύγιση (μία χοάνη) | 5-250g |
| Ακρίβεια | x (0.5) |
| Ελάχιστα διαστήματα ζύγισης | 0.1g |
| Μέγιστη ταχύτητα | 60P/M |
| Όγκος χοάνης | 0.8L / 0.5l |
| Σύστημα ελέγχου | MCU / PLC |
| HMI | Έγχρωμη οθόνη αφής 10” |
| Τροφοδοσία | AC220V ±10% 50HZ/60HZ, 4KW |
| Διαστάσεις συσκευασίας |
Κύρια μηχανή: 1.960(Μ)*1.890(Π)*1.588(Υ)mm Ανταλλακτικά: 1.350(Μ)*1.350(Π)*938(Υ)mm |
| Βάρος συσκευασίας |
Μηχανή: 465kg Ανταλλακτικά: 360kg |
Λεπτομέρειες: