| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 Set |
| Ωρα παράδοσης | 15-30 working days |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Certification | CE/ISO |
| Πρότυπος αριθμός | Ty-α-12-1 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα/μήνας |
| Brand Name | TOUPACK | Πρότυπος αριθμός | Ty-α-12-1 |
| Certification | CE/ISO | Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 ΣΥΝΟΛΟ | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα/μήνας |
| Χρόνος παράδοσης | 15-30 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Μέγιστο που ζυγίζει (μια ζώνη):: | 2000g | Σύστημα ελέγχου | PLC |
| Υλικό | SUS304 | Μέγιστη ταχύτητα | 30WPM |
| εφαρμόσιμος | ανώμαλη μορφή, μεγάλα προϊόντα μεγέθους μονάδων | Στεγανοποιήστε | IP65 |
| HMI | 7 οθόνη»/10» αφής χρώματος | Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220/110V |
Ζυγιστής πολλαπλών κεφαλών από ανοξείδωτο χάλυβα 304 IP65, 12 ιμάντων, ζυγιστής πολλαπλών κεφαλών καρότου για φρούτα και λαχανικά
Κύρια
λειτουργία
&
Χαρακτηριστικά:
1.
Αποσυναρμολογούμενη
ζυγαριά
ιμάντα
για
εύκολο
καθαρισμό;
2.
SUS304
για
ολόκληρο
το
πλαίσιο
του
μηχανήματος.
Σχεδιασμός
IP
65
ανθεκτικός
στη
σκόνη
και
το
νερό.
3.
Φως
συναγερμού
για
μεμονωμένο
υπερβολικό
βάρος
πέρα
από
τις
προκαθορισμένες
προδιαγραφές,
καθώς
και
φως
συναγερμού
για
μη
φυσιολογικό
προϊόν
ή
μη
συνδυασμό.
4.
Το
μηχάνημα
θα
σταματήσει
όταν
φτάσει
στην
προκαθορισμένη
παραγωγή
στόχου
ή
την
ποσότητα
ζύγισης.
5.
Ο
συνδυασμός
μπορεί
να
επιτευχθεί
ανά
βάρος
προϊόντος
ή
ποσότητα
προϊόντος.
6.
Δυνατότητα
ρύθμισης
συνδυασμού
προτεραιότητας
καθώς
και
ορίου
αριθμού
ιμάντα.
7.
Δυνατότητα
ρύθμισης
διαστήματος
εκφόρτισης
και
αριθμού
ιμάντα
για
ζύγιση
ανάμειξης.
Εφαρμογές:
Η
ημιαυτόματη
ζυγαριά
συνδυασμού
είναι
ένα
νέο
προϊόν
της
εταιρείας
μας,
το
οποίο
μπορεί
να
χρησιμοποιηθεί
για
τη
δυναμική
δοκιμή
του
βάρους
του
προϊόντος
με
εύρος
μέτρησης
μικρότερο
από
40
κιλά
on-line.
Με
τον
αισθητήρα
Germany
HBM,
το
προηγμένο
λογισμικό
επεξεργασίας
πληροφοριών
δυναμικού
βάρους
και
μια
ποικιλία
επιλογών
λογισμικού,
ηλεκτρονικών
και
μηχανημάτων,
αυτή
η
σειρά
ζυγιστών
ελέγχου
μπορεί
να
καλύψει
την
απαίτηση
της
ζύγισης
on-line
σε
βιομηχανίες
όπως
φαρμακευτική,
καθημερινά
χημικά,
τρόφιμα
και
μπαταρίες.
Εφαρμόσιμο
για
ζύγιση
προϊόντων
συσκευασμένων
σε
μεσαίες
σακούλες
/
κουτιά
που
έχουν
ακανόνιστο
σχήμα,
μεγάλο
μέγεθος
μονάδας
ή
είναι
εύκολο
να
καταστραφούν
κατά
τη
ζύγιση,
όπως
πράσινα
λαχανικά,
φρούτα,
κιμάς
ή
θαλασσινά
όπως
ψάρια,
αστακοί
κ.λπ.
Προδιαγραφές:
| Μοντέλο | TY-A-P12-1 |
| Μέγιστη ζύγιση (ένας ιμάντας) | 2.000g |
| Ακρίβεια | x (0.5) |
| Ελάχιστο διάστημα ζυγαριάς | 0.1g |
| Μέγιστη ταχύτητα | 30 WPM |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| HMI | Έγχρωμη οθόνη αφής 7” / 10” |
| Τροφοδοσία | AC220V ±10% 50HZ/60HZ, 1KW |
| Μέγεθος μονάδας ζυγαριάς | 160(L)*250(W)mm |
| Διάσταση συσκευασίας | 2.000(L)*1.200(W)*1.240(H)mm |
| Βάρος συσκευασίας | 375kg |
Λεπτομέρειες: