| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 Set |
| Ωρα παράδοσης | 15-30 working das |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Certification | CE |
| Πρότυπος αριθμός | Ty-α-m/p12-2 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα/μήνας |
| Brand Name | TOUPACK | Πρότυπος αριθμός | Ty-α-m/p12-2 |
| Certification | CE | Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 ΣΥΝΟΛΟ | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα/μήνας |
| Χρόνος παράδοσης | 15-30 εργασία DAS | Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Ζυγίζοντας σειρά | 20-1500G | Auccuracy | 0.5g |
| Max.speed | 80P/M | Όγκος χοανών | 1.6L/2.5L |
| Σύστημα ελέγχου | MCU/PLC | Υλικό | ανοξείδωτο 304 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220/110V | Ακαθάριστο βάρος | 420kg |
Αυτόματο Σύστημα Συσκευασίας Ζύγισης Σνακ για φουσκωτά τρόφιμα, πατατάκια κ.λπ.
Κύρια
Λειτουργία
&
Χαρακτηριστικά:
1.
Επαγγελματική
ψηφιακή
μονάδα
ζύγισης
με
υψηλή
ακρίβεια
και
καλή
σταθερότητα
2.
Σύστημα
ελέγχου:
MCU
ή
PLC
(προαιρετικό).
3.
Διεπαφή
οθόνης
αφής
με
διαφορετικά
επίπεδα
εξουσιοδοτημένης
πρόσβασης;
έως
και
16
διαφορετικές
γλώσσες
για
επιλογή;
αναβάθμιση
λογισμικού
εφαρμογής
μέσω
USB.
4.
Λειτουργία
επαναφοράς
παραμέτρων
εργοστασίου;
99
προκαθορισμένες
παράμετροι
προϊόντων
για
την
κάλυψη
διαφορετικών
απαιτήσεων
προγράμματος
παραμέτρων.
5.
Χοάνη
ζύγισης
ικανή
να
εκφορτώνει
με
τη
σειρά
για
την
αποτελεσματική
αποφυγή
του
μπλοκαρίσματος
των
προϊόντων.
6.
Λειτουργία
ζύγισης
και
καταμέτρησης
για
την
κάλυψη
ποικίλων
αναγκών
από
τους
πελάτες.
7.
Εμφάνιση
σε
πραγματικό
χρόνο
του
πλάτους
κάθε
δίσκου
δόνησης
καθώς
και
του
βάρους
του
προϊόντος
σε
κάθε
χοάνη
για
καλύτερη
παρακολούθηση
της
κατάστασης
λειτουργίας
του
μηχανήματος.
8.
Σώμα
μηχανήματος
με
SUS304/316
για
επιλογή;
Σχεδιασμός
IP65
για
σκόνη
και
αδιάβροχο.
9.
Λειτουργία
καθαρισμού:
ικανή
να
θέτει
τις
χοάνες
σε
κατάσταση
ανοίγματος
για
εύκολο
καθημερινό
καθαρισμό
και
συντήρηση.
10.
Αρθρωτός
σχεδιασμός
του
συστήματος
ελέγχου
για
εύκολη
συντήρηση
και
εξοικονόμηση
κόστους.
Εφαρμογές:
Εφαρμόσιμο για τη ζύγιση κοκκωδών, ράβδων προϊόντων, όπως ηλιόσποροι / σπόροι πεπονιού, αμύγδαλα, φιστίκια, κουκουνάρια, καραμέλες, φουσκωτά τρόφιμα, φασόλια, κατεψυγμένα τρόφιμα, τροφή για κατοικίδια, σνακ, υλικό και χημικά.
Προδιαγραφές:
| Μοντέλο | TY-A-M12-2;TY-A-P12-2 |
| Μέγιστη ζύγιση (μία χοάνη) | 20-1500g |
| Ακρίβεια | x (0.5) |
| Μέγιστο διάστημα κλίμακας | 0.1g |
| Μέγιστη ταχύτητα | 80 p/M |
| Όγκος χοάνης | 1.6L / 2.5L |
| Σύστημα ελέγχου | MCU/ PLC |
| HMI | 7’’ / 10’’ έγχρωμη οθόνη αφής |
| Παροχή ρεύματος | AC220V±10% 50HZ / 60HZ, 1.5KW |
| Διάσταση συσκευασίας | 1140(L)*1140(W)*1853(H)mm |
| Βάρος συσκευασίας | 420kg |
Λεπτομέρειες: