| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 Set |
| Ωρα παράδοσης | 15-30 days after payment |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Certification | CE |
| Πρότυπος αριθμός | Ty-α-CW-YP |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα/μήνας |
| Brand Name | TOUPACK | Πρότυπος αριθμός | Ty-α-CW-YP |
| Certification | CE | Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 ΣΥΝΟΛΟ | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα/μήνας |
| Χρόνος παράδοσης | 15-30 ημέρες μετά από την πληρωμή | Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Ανώτατο βάρος | 500g | Ταξινομώντας ακρίβεια | 0.5g |
| Σύστημα ελέγχου | MCU/PLC | Υλικό | ανοξείδωτο 304 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220/110V | Ταχύτητα ταξινόμησης | 300 φορές/λ. |
Εφαρμογή:
Αυτό το μηχάνημα διαλογής φρούτων χρησιμοποιείται κυρίως για μήλα, αχλάδια, φρούτα του δράκου, πορτοκάλια, ροδάκινα, ακτινίδια και γκουάβα, κ.λπ. στρογγυλά σχήματα φρούτων και λαχανικών για διαλογή και ταξινόμηση. Αυτό το μηχάνημα είναι για τη διαλογή των φρούτων ανά βάρος.
1.
Λογικός
σχεδιασμός
δομής,
υψηλή
ταχύτητα
διαλογής,
χαμηλό
ποσοστό
θραύσης,
μικρό
σφάλμα
ζύγισης
και
υψηλός
βαθμός
ακρίβειας.
Η
απόδοση
διαλογής
ζύγισης
έχει
φτάσει
το
διεθνές
πρότυπο.
2.
Αυτό
το
μηχάνημα
διαλογής
μπορεί
να
είναι
κινητό.
Μπορεί
όχι
μόνο
να
λειτουργήσει
στον
οπωρώνα,
αλλά
και
στο
εργοστάσιο
της
πόλης.
Έτσι,
μπορεί
να
μειώσει
τα
σπασμένα
φρούτα
που
προκαλούνται
από
τη
μεταφορά
φρούτων.
Τεχνική προδιαγραφή:
| Μοντέλο | TY-CW-YP |
| Τροφοδοσία | AC220V±10% 50HZ(60HZ) |
| Ονομαστική ισχύς | 0.6KW |
| Εύρος ελέγχου | ≤500g |
| Ακρίβεια | ±0.3g~±3g |
| Ελάχιστη κλίμακα | 0.1g |
| Βέλτιστη απόδοση | 300 τεμ/λεπτό |
| Κατάλληλη διάσταση προϊόντος | ≤120mm L*80mm W |
| Μέγεθος γεμιστήρα | 173mm*91mm |
| Απορριπτήρας | Πτώση |
| Μονάδα ελέγχου | Μονάδα δειγματοληψίας A/D υψηλής ταχύτητας |
| Προκαθορισμένο προϊόν | 99 |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Περιστροφική |
| Απαίτηση λειτουργίας | Θερμοκρασία: 0℃~40℃, Υγρασία:30%~95% |
| Κατασκευή σώματος μηχανήματος | SUS304 Πλήρης ανοξείδωτος χάλυβας |
Προσαρμοσμένη θήκη: