| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 3 -20 days after payment arranged |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Certification | CE |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Περίπτωση Pollywood |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/P, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100Set/Month |
| Brand Name | TOUPACK | Certification | CE |
| Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα | Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 |
| Price | Negotiable | Όροι πληρωμής | L/C, D/P, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100Set/Month | Χρόνος παράδοσης | 3 -20 ημέρες μετά από την πληρωμή που τακτοποιείται |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Περίπτωση Pollywood |
Πλήρης αυτόματη γραμμή ζύγισης και συσκευασίας κόκκων καφέ και σκόνης καφέ
Εφαρμογή:
Το
μηχάνημα
έχει
ανεξάρτητη
μέτρηση
βίδες,
υιοθετήθηκε
υψηλής
ακρίβειας
οδηγός
κινητήρα
βήματος,
γεμίζοντας
με
βίδα.Χρησιμοποιείται
για
την
αυτόματη
συσκευασία
των
χαλαρών,
κολλώδης
σκόνη
κ.λπ.
όπως
σκόνη
αλευριού,
σκόνη
κάρυ,
σκόνη
λωτού,
σκόνη
γάλακτος
σόγιας,
σκόνη
γάλακτος,
μπαχαρικά,
υγιεινά
τρόφιμα
κ.λπ.
Χαρακτηριστικά:
1.
Ευφυής
ρυθμιστής
θερμοκρασίας
και
ομαλή
σφράγιση
2Εισαγόμενο
σύστημα
ελέγχου
PLC,
3Σε
συνδυασμό
με
τον
εξοπλισμό
μέτρησης,
μπορεί
να
επιτευχθεί
πλήρης
αυτόματη
διαδικασία
συσκευασίας,
συμπεριλαμβανομένης
της
τροφοδοσίας,
του
μέτρησης,
της
πλήρωσης
σακούλας,
της
εκτύπωσης
ημερομηνίας
και
της
αυτόματης
καταμέτρησης.
4Η
ρύθμιση
και
η
τροποποίηση
των
παραμέτρων
συσκευασίας
μπορεί
να
γίνει
μέσω
της
οθόνης
αφής,
επιπλέον,
μπορεί
να
αποθηκεύσει
10
διαφορετικούς
τύπους
παραμέτρων.
5Διαφορετικοί
τύποι
κατασκευής
τσάντων:
Μπορούν
να
κατασκευάσουν
τσάντες
μαξιλάρι,
τσάντες
κρεμασμένες
με
τρύπηση,
πολύπλευρες
τσάντες
κλπ.
Σύμφωνα
με
τα
αιτήματα
του
πελάτη.
Προδιαγραφές:
| Σχήμα | ΒΒ-520 |
| Ταχύτητα συσκευασίας | 15-70 σακούλες/min |
| Μέγεθος για την κατασκευή σακούλας | (L) 80-350mm(W) 80-250mm |
| Πεδίο πλήρωσης | 150-2000 ml |
| πλάτος ταινίας | 180-520 mm |
| Υλικά συσκευασίας | ΠΕΤ/ΠΕ κλπ. |
| Μονάδα: | 00,04 έως 0,08 mm |
| Κατανάλωση αέρα | 00,36 m3/min 0,6 MPa |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC220V 50Hz 3,5kw |
| Διάμετροι μηχανής | (L) 1750 × (W) 1050 × (H) 2650 mm |
| Βάρος της μηχανής | 680 κιλά |
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
| Σύστημα μέτρησης | Στρογγυλοτροχιακό γεμιστήρα γεμιστήρα |
| Βάρος συσκευασίας | 10-5000g (προσάρτημα μετατροπής βίδες) |
| Ακριβότητα συσκευασίας | ±0,3%-1,5% |
| Ταχύτητα συσκευασίας | 5-50 σακούλες/δευτερόλεπτο |
| τάση | Τρεις φάσεις 380v (AC 380v) 50/60HZ |
| Δύναμη μηχανής | 1.5kw |
| Βάρος της μηχανής | 200 κιλά |
| Όγκος της θήκης | 50 λίτρα |
Κατασκευασμένο από πελάτηπερίπτωση:



