| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 set |
| Ωρα παράδοσης | 20 works day |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Certification | CE,ISO9001 |
| Πρότυπος αριθμός | Ty-jyh103p85-01-12 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Ξύλινη θήκη |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 30 SETS/MONTH |
| Brand Name | TOUPACK | Πρότυπος αριθμός | Ty-jyh103p85-01-12 |
| Certification | CE,ISO9001 | Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 σύνολο | Όροι πληρωμής | L/C, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 30 SETS/MONTH | Χρόνος παράδοσης | ημέρα 20 εργασιών |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Ξύλινη θήκη | Όνομα | ημερομηνίες φρούτων που ταξινομούν και βαθμολογώντας μηχανή |
| Πρώτη ύλη | Φυτικό κρέας ψαριών νωπών καρπών | Κατάλληλος για | Αυτόματη ταξινομώντας μηχανή |
| Συσκευασία | Ξύλινη συσκευασία κιβωτίων εξαγωγής |
Εφαρμογή Μηχανής Διαλογής Βάρους Κοτόπουλων:
Χρησιμοποιείται ευρέως σε υποπροϊόντα πουλερικών, φρούτα και λαχανικά όπως μήλα και πατάτες, θαλασσινά και υποπροϊόντα κτηνοτροφίας κ.λπ.
Παράμετροι Προϊόντος Μηχανής Διαλογής Βάρους Κοτόπουλων:
| Εύρος μονής ζύγισης | ≤500g |
| Εύρος ακρίβειας ζύγισης | ±0.5g~3g |
| Ελάχιστη κλίμακα | 0.1g |
| Ταχύτητα μεταφοράς | 30m/min |
| Μέγιστη ταχύτητα | 250BPM (Εξαρτάται από την χειροκίνητη ταχύτητα) |
|
Διάταξη απόρριψης |
Διάταξη ανατροπής |
|
Σύστημα Ελέγχου |
Ελεγκτής A/D υψηλής ταχύτητας |
|
Προκαθορισμένο Prod,No. |
99 |
|
HMI |
Έγχρωμη οθόνη αφής 7” |
|
Συνθήκες Λειτουργίας |
Θερμοκρασία: 0℃~40℃; Υγρασία: 30%~95% |
Μηχανή Διαλογής Βάρους Κοτόπουλων Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
Χρησιμοποιείται κυρίως για αυτόματη ανίχνευση βάρους, διάκριση άνω και κάτω ορίων ή επιλογή ταξινόμησης βάρους σε διάφορες αυτοματοποιημένες γραμμές συναρμολόγησης και συστήματα μεταφοράς logistics.
1.
Χρησιμοποιείται
ευρέως
σε
δοκιμές
φαρμακευτικών,
τροφίμων,
παιχνιδιών,
υλικού,
χημικών
και
άλλων
βιομηχανιών.
Επιπλέον,
μπορεί
να
αντικαταστήσει
άμεσα
τη
χειροκίνητη
ζύγιση,
ώστε
να
βελτιωθεί
η
αποδοτικότητα
της
παραγωγής
και
η
συνέπεια
και
η
αξιοπιστία
της
ζύγισης.
2.
Η
διεπαφή
εξωτερικής
επικοινωνίας
δεδομένων
μπορεί
να
προσαρμοστεί
για
τη
σύνδεση
άλλου
εξοπλισμού
στη
γραμμή
παραγωγής.
3.
Μια
ποικιλία
διατάξεων
απόρριψης
μπορεί
να
προσαρμοστεί:
απόρριψη
ράβδου
ώθησης,
απόρριψη
πτώσης
κ.λπ.