| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 set |
| Ωρα παράδοσης | 20 works day |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Certification | CE,ISO9001 |
| Πρότυπος αριθμός | Ty-jyh103p85-01-12 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Ξύλινη θήκη |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 30 SETS/MONTH |
| Brand Name | TOUPACK | Πρότυπος αριθμός | Ty-jyh103p85-01-12 |
| Certification | CE,ISO9001 | Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 σύνολο | Όροι πληρωμής | L/C, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 30 SETS/MONTH | Χρόνος παράδοσης | ημέρα 20 εργασιών |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Ξύλινη θήκη | Όνομα | ημερομηνίες φρούτων που ταξινομούν και βαθμολογώντας μηχανή |
| Πρώτη ύλη | Φυτικό κρέας ψαριών νωπών καρπών | Κατάλληλος για | Αυτόματη ταξινομώντας μηχανή |
| Συσκευασία | Ξύλινη συσκευασία κιβωτίων εξαγωγής |
Υψηλής ταχύτητας Toupack Αδιάβροχο ψαροκόλλημα βαρύτητας Αβαλόνη
Εφαρμογή μηχανής διαλογής βάρους κοτόπουλου:
Χρησιμοποιείται ευρέως σε υποπροϊόντα πουλερικών, φρούτα και λαχανικά, όπως μήλα και πατάτες, θαλασσινά και υποπροϊόντα ζωικής προέλευσης κλπ.
Παραμέτρους προϊόντος μηχανής διαλογής βάρους κοτόπουλου:
| Ενιαίο εύρος ζύγισης | ≤ 500g |
| Πεδίο ακρίβειας ζύγισης | ±0,5g~3g |
| Ελάχιστη κλίμακα | 0.1 γραμμάρια |
| Ταχύτητα μεταφοράς | 30m/min |
| Μέγιστη ταχύτητα | 250BPM ((Αξαρτάται από την χειροκίνητη ταχύτητα) |
|
Απορρίψτε τη συσκευή |
Αναποδογυρισμένη συσκευή |
|
Σύστημα ελέγχου |
Ελεγκτής A/D υψηλής ταχύτητας |
|
Προεπιλεγμένη προετοιμασία, όχι. |
99 |
|
ΧΜΙ |
7 ̊ χρωματική οθόνη αφής |
|
Συνθήκες εργασίας |
Θερμοκρασία: 0°C~40°C. υγρασία: 30%~95% |
Μηχανή διαλογής βάρους κοτόπουλουΧαρακτηριστικά του προϊόντος:
Χρησιμοποιείται κυρίως για την αυτόματη ανίχνευση βάρους, διάκριση ανώτατου και κατώτερου ορίου ή επιλογή ταξινόμησης βάρους σε διάφορες αυτοματοποιημένες γραμμές συναρμολόγησης και συστήματα μεταφοράς υλικοτεχνίας.
1Χρησιμοποιείται
ευρέως
σε
διαδικτυακές
δοκιμές
φαρμακευτικών,
τροφίμων,
παιχνιδιών,
υλικού,
χημικών
και
άλλων
βιομηχανιών.για
τη
βελτίωση
της
αποδοτικότητας
της
παραγωγής
και
της
συνέπειας
και
της
αξιοπιστίας
της
ζύγισης.
2Η
διεπαφή
εξωτερικής
επικοινωνίας
δεδομένων
μπορεί
να
προσαρμοστεί
για
τη
σύνδεση
άλλων
εξοπλισμών
στην
γραμμή
παραγωγής.
3•
Μια
ποικιλία
συσκευών
απόρριψης
μπορεί
να
προσαρμοστεί:
απόρριψη
ράβδου
ώθησης,
απόρριψη
πτώσης
κλπ.