| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 set |
| Ωρα παράδοσης | 20 works day |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Certification | CE,ISO9001 |
| Πρότυπος αριθμός | Ty-jyh103p85-01-12 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Ξύλινη περίπτωση |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 30 σύνολα/μήνας |
| Brand Name | TOUPACK | Πρότυπος αριθμός | Ty-jyh103p85-01-12 |
| Certification | CE,ISO9001 | Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 σύνολο | Όροι πληρωμής | L/C, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 30 σύνολα/μήνας | Χρόνος παράδοσης | ημέρα 20 εργασιών |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Ξύλινη περίπτωση | όνομα | ημερομηνίες φρούτων που ταξινομούν και βαθμολογώντας μηχανή |
| Πρώτη ύλη | Φυτικό κρέας ψαριών νωπών καρπών | Κατάλληλος για | Αυτόματη ταξινομώντας μηχανή |
| Συσκευασία | ξύλινη συσκευασία κιβωτίων εξαγωγής |
Αυτόματη Μηχανή Διαλογής και Βαθμονόμησης Φρούτων Χουρμάδων, Μηχανή Ταξινόμησης Βάρους Κοτόπουλου Custom Scallop Abalone Chick
Εφαρμογή Μηχανής Ταξινόμησης Βάρους Κοτόπουλου:
Χρησιμοποιείται ευρέως σε υποπροϊόντα πουλερικών, φρούτα και λαχανικά όπως μήλα και πατάτες, θαλασσινά και υποπροϊόντα κτηνοτροφίας κ.λπ.
Παράμετροι Προϊόντος Μηχανής Ταξινόμησης Βάρους Κοτόπουλου:
| Εύρος μονής ζύγισης | ≤500g |
| Εύρος ακρίβειας ζύγισης | ±0.5g~3g |
| Ελάχιστη κλίμακα | 0.1g |
| Ταχύτητα μεταφοράς | 30m/min |
| Μέγιστη ταχύτητα | 250BPM (Εξαρτάται από τη χειροκίνητη ταχύτητα) |
|
Συσκευή απόρριψης |
Συσκευή ανατροπής |
|
Σύστημα ελέγχου |
Ελεγκτής A/D υψηλής ταχύτητας |
|
Προκαθορισμένο Prod,No. |
99 |
|
HMI |
Έγχρωμη οθόνη αφής 7” |
|
Συνθήκες λειτουργίας |
Θερμοκρασία: 0℃~40℃; Υγρασία: 30%~95% |
Μηχανή Ταξινόμησης Βάρους Κοτόπουλου Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
Χρησιμοποιείται κυρίως για αυτόματη ανίχνευση βάρους, διάκριση άνω και κάτω ορίων ή επιλογή ταξινόμησης βάρους σε διάφορες αυτοματοποιημένες γραμμές συναρμολόγησης και συστήματα μεταφοράς logistics.
1.
Χρησιμοποιείται
ευρέως
σε
δοκιμές
φαρμακευτικών,
τροφίμων,
παιχνιδιών,
υλικού,
χημικών
και
άλλων
βιομηχανιών.
Επιπλέον,
μπορεί
να
αντικαταστήσει
άμεσα
τη
χειροκίνητη
ζύγιση,
ώστε
να
βελτιωθεί
η
απόδοση
της
παραγωγής
και
η
συνέπεια
και
η
αξιοπιστία
της
ζύγισης.
2.
Η
διεπαφή
εξωτερικής
επικοινωνίας
δεδομένων
μπορεί
να
προσαρμοστεί
για
τη
σύνδεση
άλλου
εξοπλισμού
στη
γραμμή
παραγωγής.
3.
Μια
ποικιλία
συσκευών
απόρριψης
μπορεί
να
προσαρμοστεί:
απόρριψη
ράβδου
ώθησης,
απόρριψη
πτώσης
κ.λπ.