| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 Piece |
| Ωρα παράδοσης | 3-8 Working Days |
| Μάρκα | AIRSUSTECH |
| Τόπος καταγωγής | Guangzhou, Κίνα |
| Certification | ISO/TS16949:2009 |
| Αριθμός μοντέλου | 3B53035 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Ισχυρό χαρτοκιβώτιο ή ως απαίτηση πελατών |
| Όροι πληρωμής | T/T,Western Union,Paypal ή άλλα,L/C,D/A,D/P,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 1000 ΤΕΜ/Εβδομάδα |
| Brand Name | AIRSUSTECH | Αριθμός μοντέλου | 3B53035 |
| Certification | ISO/TS16949:2009 | Τόπος καταγωγής | Guangzhou, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 τεμάχιο | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | T/T,Western Union,Paypal ή άλλα,L/C,D/A,D/P,MoneyGram | Δυνατότητα Προμήθειας | 1000 ΤΕΜ/Εβδομάδα |
| Χρόνος Παράδοσης | 3-8 Εργάσιμες Ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Ισχυρό χαρτοκιβώτιο ή ως απαίτηση πελατών |
| Είσοδος αέρα | G1 | Κατασκευαστής | AIRSUSTECH |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | 12 μηνών | Δείγμα | Διαθέσιμο |
| Μέγ. Ανυψωτική πίεση | 8 Μπαρ | Contitech | FT 530-35 CI |
| Αρμονία | παγκόσμιος | Τρύπα με σπείρωμα | 2XM8 |
| Τρύπα αερίου | G1. |
| Τρύπα με νήματα | 2x M8 |
| Απόσταση κέντρου μεταξύ δύο μακρύτερων τρυπών | 1580,8 mm |
| Επάνω και κάτω πλάκα κάλυψης | 287 mm |
| Μέγιστη διάμετρος των ελαστικών κυψελών | 405 mm |
| Συμπυκνωμένο ύψος | 115 mm |
| Μέγιστο ύψος | 510 χιλιοστά |
| Ασφαλές ύψος | 450 χιλιοστά |
Σχεδιασμένο με μηχανική ακρίβειας, τοΑΕΡΣΥΤΕΧ 3Β53035Η ατμοσφαιρική άνοιξη παρέχει σταθερή υποστήριξη και σταθερότητα κατά την ανύψωση του οχήματος, μειώνοντας τις δονήσεις και ελαχιστοποιώντας την φθορά τόσο του ανελκυστήρα όσο και του οχήματος.ακόμη και σε βαριά χρήση, καθιστώντας την οικονομικά αποδοτική επιλογή για τους επαγγελματίες της αυτοκινητοβιομηχανίας που απαιτούν αξιοπιστία και ασφάλεια.
Η εγκατάσταση είναι απλή, με συμβατότητα για ένα ευρύ φάσμα πνευματικών ανελκυστήρων αυτοκινήτων, επιτρέποντας στους τεχνικούς να αντικαταστήσουν γρήγορα τα φθαρμένα αέρα και να διατηρήσουν βέλτιστες επιδόσεις ανύψωσης.Η τακτική συντήρηση είναι απλή, διασφαλίζοντας ότι η ατμοσφαιρική πηγή συνεχίζει να λειτουργεί αποτελεσματικά με την πάροδο του χρόνου, υποστηρίζοντας το απαιτητικό περιβάλλον των σύγχρονων εργαστηρίων.
Εκτός από τις επιδόσεις και την αντοχή, η3Β53035Η ανύψωση αέρα βελτιώνει την επιχειρησιακή αποτελεσματικότητα, μειώνει τον κίνδυνο ατυχημάτων και βελτιώνει τη συνολική ροή εργασίας.Οι επαγγελματίες της αυτοκινητοβιομηχανίας μπορούν να έχουν εμπιστοσύνη ότι οι συσκευές τους θα λειτουργούν με ασφάλεια και αποτελεσματικότητα, βελτίωση της ποιότητας των υπηρεσιών και της ικανοποίησης των πελατών.



