| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 Piece |
| Ωρα παράδοσης | 3-8 Working Days |
| Μάρκα | AIRSUSTECH |
| Τόπος καταγωγής | Guangzhou, Κίνα |
| Certification | ISO/TS16949:2009 |
| Αριθμός μοντέλου | 2Β16Χ2Τ |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Ισχυρό χαρτοκιβώτιο ή ως απαίτηση πελατών |
| Όροι πληρωμής | T/T,Western Union,Paypal ή άλλα,L/C,D/A,D/P,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 1000 ΤΕΜ/Εβδομάδα |
| Brand Name | AIRSUSTECH | Αριθμός μοντέλου | 2Β16Χ2Τ |
| Certification | ISO/TS16949:2009 | Τόπος καταγωγής | Guangzhou, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 τεμάχιο | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | T/T,Western Union,Paypal ή άλλα,L/C,D/A,D/P,MoneyGram | Δυνατότητα Προμήθειας | 1000 ΤΕΜ/Εβδομάδα |
| Χρόνος Παράδοσης | 3-8 Εργάσιμες Ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Ισχυρό χαρτοκιβώτιο ή ως απαίτηση πελατών |
| Θερμοκρασία | -40℃+70℃ | Ποιότητα | 100% Δοκιμασμένο |
| Αρμονία | ευκανόνιστος | PCD | 282 χιλ. |
| Δομή | Διπλό μπερδεμένο | Firestone | W01-R58-4067 |
| Πρότυπο | Πρότυπο OEM | Ευκαμψία | Καλός |
Αεροανάρτηση Dunlop Pneuride 16"X2 Πλάκα Φλάντζας SP1557 Αερόσακος με 4 Τεμάχια Σπειρώματα
Προδιαγραφές Προϊόντος
| Απόσταση Κέντρων | 282 mm |
| Διάμετρος Πλάκας Κάλυψης | 310 mm |
| Ύψος Σχεδιασμού | 174 mm |
| Φυσική Διάμετρος | 380 mm |
| Είσοδος Αέρα | Rc 1/2'' |
| Τύπος Σπειρωμάτων | 4-M10 |
| Ύψος Σπειρωμάτων | 42 mm |
Αριθμοί Αναφοράς 2B16X2T
|
Dunlop
Pneuride
16"X2 Dunlop Pneuride 16X2 Dunlop Pneuride 16'X2 Dunlop Springride SP1557 |
|
Firestone
W01-R58-4067 Firestone W01 R58 4067 Firestone W01R584067 Firestone WO1-R58-4067 Firestone WO1 R58 4067 Firestone WO1R584067 |
|
Contitech
FD
816-30
DS Contitech FD 81630 DS Contitech FD 816 30 DS Contitech FD 81630 DS M10 |
|
Norgren
M/31162 Norgren M31162 Norgren M 31162 |
| Parker 9109171 |
Τεχνικές Παράμετροι 2B16X2T
| Απόσβεση κραδασμών - τιμές δυναμικών χαρακτηριστικών | ||||||
| Πίεση P [bar] | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
| Δύναμη (Φορτίο) [kN] | 17.6 | 23.9 | 30.0 | 36.0 | 42.4 | 48.7 |
| Συντελεστής Ελατηρίου [N/cm] | 1710 | 2165 | 2640 | 3100 | 3560 | 4010 |
| Φυσική Συχνότητα [Hz] | 1.6 | 1.5 | 1.5 | 1.5 | 1.5 | 1.4 |
| Πνευματική εφαρμογή - τιμές στατικών χαρακτηριστικών | |||||||
| Πίεση p | [bar] | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
| Ύψος H [mm] | 350 | 12.6 | 17.0 | 21.9 | 26.5 | 31.5 | - |
| 300 | 17.6 | 23.9 | 30.0 | 36.0 | 42.4 | 48.7 | |
| 250 | 21.5 | 28.9 | 36.2 | 43.3 | 51.0 | 58.4 | |
| 200 | 25.5 | 34.4 | 43.0 | 51.4 | 60.5 | 69.3 | |
| 150 | 29.2 | 39.2 | 49.0 | 58.5 | 68.7 | 78.6 | |
| 100 | 312 | 41.8 | 52.3 | 62.2 | 73.0 | 83.3 | |
Οδηγίες Εγκατάστασης και Ασφάλειας Αερόσακου
1.
Εξασφαλίστε
Επαρκή
Χώρο
Κατά
την
εγκατάσταση
αεροαναρτήσεων,
βεβαιωθείτε
ότι
υπάρχει
επαρκής
χώρος
γύρω
από
την
ανάρτηση
για
να
αποφευχθεί
η
επαφή
με
τα
περιβάλλοντα
μέρη.
Η
πλήρης
επιφάνεια
των
μεταλλικών
εξαρτημάτων
θα
πρέπει
να
χρησιμοποιείται
για
την
απορρόφηση
των
λειτουργικών
δυνάμεων.
2.
Χρησιμοποιήστε
Πλευρικούς
Οδηγούς
Οι
αερανάρσεις
πρέπει
πάντα
να
είναι
εξοπλισμένες
με
πλευρικούς
οδηγούς
για
τη
διατήρηση
σωστής
ευθυγράμμισης
κατά
τη
συμπίεση
και
την
επέκταση,
εξασφαλίζοντας
αξιόπιστη
απόδοση
και
αποτρέποντας
ζημιές.
3.
Ασφαλής
Αφαίρεση
και
Εκτόνωση
Πάντα
να
εκτονώνετε
πλήρως
τις
αεροαναρτήσεις
πριν
προσπαθήσετε
να
τις
αφαιρέσετε.
Αυτό
αποτρέπει
τυχαίους
τραυματισμούς
και
προστατεύει
την
ακεραιότητα
της
ανάρτησης.
4.
Αποφύγετε
την
Επαφή
με
Επιβλαβείς
Ουσίες
Βεβαιωθείτε
ότι
η
αερανάρτηση
δεν
έρχεται
σε
συνεχή
επαφή
με
υδραυλικό
λάδι,
λιπαντικά,
διαλύτες,
μεταλλικά
ρινίσματα
ή
σπινθήρες
συγκόλλησης,
τα
οποία
μπορούν
να
υποβαθμίσουν
το
υλικό
και
να
μειώσουν
τη
διάρκεια
ζωής.
5.
Ειδικές
Εφαρμογές
με
Μέσα
Εάν
οι
αερανάρσεις
θα
εκτεθούν
σε
ειδικά
υγρά,
χημικά
ή
μέσα,
επικοινωνήστε
με
την
Precision
Engineering
για
καθοδήγηση.
Παρέχετε
λεπτομέρειες
σχετικά
με
το
μέσο,
τη
θερμοκρασία
και
τη
συγκέντρωση
για
να
διασφαλίσετε
ασφαλή
και
αποτελεσματική
λειτουργία.
AIRSUSTECH 2B16X2T Αερανάρτηση Συμβατή με Dunlop 16''X2 Πραγματικές Εικόνες
