| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 Piece |
| Ωρα παράδοσης | 3-8 Working Days |
| Μάρκα | AIRSUSTECH |
| Τόπος καταγωγής | Guangzhou, Κίνα |
| Certification | ISO/TS16949:2009 |
| Αριθμός μοντέλου | 1B6X1P |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Ισχυρό χαρτοκιβώτιο ή ως απαίτηση πελατών |
| Όροι πληρωμής | T/T,Western Union,Paypal ή άλλα,L/C,D/A,D/P,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 1000 ΤΕΜ/Εβδομάδα |
| Brand Name | AIRSUSTECH | Αριθμός μοντέλου | 1B6X1P |
| Certification | ISO/TS16949:2009 | Τόπος καταγωγής | Guangzhou, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 τεμάχιο | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | T/T,Western Union,Paypal ή άλλα,L/C,D/A,D/P,MoneyGram | Δυνατότητα Προμήθειας | 1000 ΤΕΜ/Εβδομάδα |
| Χρόνος Παράδοσης | 3-8 Εργάσιμες Ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Ισχυρό χαρτοκιβώτιο ή ως απαίτηση πελατών |
| Χρώμα | Μαύρος | Είσοδος αέρα | G1/2 |
| PCD | 127 χιλ. | Δομή | Μεμονωμένος |
| Υλικό πλάκας | Αλουμίνιο | Σταυρός | Dunlop Pneuride 6''X1 |
| Λειτουργία | Με αέριο | Δείγμα | Διαθέσιμος |
Ο αεροθάλαμος Oria 6''X1 με ελαστικό αερόσακο FS 76-7 DI Continental με σπείρωμα G1/2 είναι ένας βιομηχανικός αερόσακος υψηλής απόδοσης, σχεδιασμένος για αξιόπιστη λειτουργία σε απαιτητικές εφαρμογές.
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Ελάχιστο συμπιεσμένο ύψος | 55 mm |
| Μέγιστο εκτεταμένο ύψος | 110 mm |
| Διαδρομή λειτουργίας | 55 mm |
| Σύνδεση αέρα | G1/2 |
| Μέγεθος παξιμαδιού βίδας | 4 x M8 |
| Λειτουργία | Γεμάτο με αέριο |
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Διάμετρος πλάκας κάλυψης | 152.5 mm |
| Απόσταση κέντρου προς κέντρο | 127 mm |
| Μέγιστη εξωτερική διάμετρος καουτσούκ (στα 0,7 MPa) | 175 mm |
| Αριθμός AIRSUSTECH. | Αριθμός μοντέλου Oria | Μέγιστη Εξωτερική Διάμετρος [mm] | Απόσταση κέντρου [mm] | Εξωτερική διάμετρος πλάκας κάλυψης [mm] | Ελάχιστο ύψος [mm] | Διαδρομή [mm] |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1B4.5X1P | 4 1/2''X1 | 125 | 93 | 110 | 45 | 40 |
| 1B6X1P | 6''X1 | 165 | 127 | 152 | 55 | 50 |
| 1B6X1T | 6''X1ST | 165 | 127 | 154 | 50 | 50 |
| 1B8X1T | 8''X1 | 215 | 156 | 184 | 50 | 70 |
| 1B10X1T | 10''X1 | 260 | 181 | 210 | 50 | 85 |
| 1B12X1T | 12''X1 | 310 | 232 | 260 | 55 | 85 |
| 1B14.5X1T | 14 1/2''X1 | 378 | 283 | 310 | 50 | 115 |
| 1B16X1T | 16''X1 | 410 | 283 | 310 | 60 | 130 |



