| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 Piece |
| Ωρα παράδοσης | 3-8 Working Days |
| Μάρκα | AIRSUSTECH |
| Τόπος καταγωγής | Guangzhou, Κίνα |
| Certification | ISO/TS16949:2009 |
| Αριθμός μοντέλου | 1B6X1P |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Ισχυρό χαρτοκιβώτιο ή ως απαίτηση πελατών |
| Όροι πληρωμής | T/T,Western Union,Paypal ή άλλα,L/C,D/A,D/P,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 1000 ΤΕΜ/Εβδομάδα |
| Brand Name | AIRSUSTECH | Αριθμός μοντέλου | 1B6X1P |
| Certification | ISO/TS16949:2009 | Τόπος καταγωγής | Guangzhou, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 τεμάχιο | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | T/T,Western Union,Paypal ή άλλα,L/C,D/A,D/P,MoneyGram | Δυνατότητα Προμήθειας | 1000 ΤΕΜ/Εβδομάδα |
| Χρόνος Παράδοσης | 3-8 Εργάσιμες Ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Ισχυρό χαρτοκιβώτιο ή ως απαίτηση πελατών |
| Χρώμα | Μαύρος | Υλικό | Χάλυβας και αργίλιο |
| Συσκευασία | Καρτόνι | Σταυρός | Contitech FS 76-7 DI |
| Τύπος φυσητήρας | Μεμονωμένος | Ευκαμψία | Καλός |
| Αντοχή | Ψηλά | Παροχή αέρα | G1/2 |
Ελατήριο Αέρα Dunlop 6''X1 με Πλάκα Αλουμινίου A313300101 για Βιομηχανικό Εξοπλισμό Αντικραδασμική Προστασία
| PCD | 127 mm |
|---|---|
| Εξωτερική Διάμετρος Πλάκας Αλουμινίου | 152.5 mm |
| Ελάχιστο Ύψος | 55 mm |
| Μέγιστο Ύψος | 110 mm |
| Μέγιστη Εξωτερική Διάμετρος | 175 mm |
| Χώρος Εγκατάστασης | 190 mm |
| Σύνδεση Αέρα | G1/2 |
| Οπές Στήριξης | 4-M8 |
Αριθμός Εξαρτήματος Προμηθευτή: A 3 1330 01 01, A313300101, 6''X1, 6'X1, 6X1, SP2913
Αριθμός Εξαρτήματος Προμηθευτή: FS 76-7 DI, FS 76-7 DI G1/2, FS 76-7 DI M8, 70208
Αριθμός Εξαρτήματος Προμηθευτή: W01-R58-4078, W01 R58 4078, W01R584078, WO1-R58-4078, WO1 R58 4078, WO1R584078
Αριθμός Εξαρτήματος Προμηθευτή: PM/31061, PM 31061, PM31061
Αριθμός Εξαρτήματος Προμηθευτή: 9109004A
Αριθμός Εξαρτήματος Προμηθευτή: 6''X1, 6'X1, 6X1
| 2B6X2P | 3B6X3P | PCD: 127 mm |
|---|---|---|
|
Διάμετρος
Καλύμματος:
152
mm Οπές Στήριξης: 4-M8 Σύνδεση Αέρα: G1/2 Φυσική Διάμετρος: 159 mm Ελάχιστο Ύψος: 55 mm Μέγιστο Ύψος: 110 mm Αντιστοιχίες: Dunlop Pneuride 6''X3 (Al) Dunlop Pneuride 6''X1 Dunlop Springride SP2913 Dunlop A 3 1330 01 01 Contitech FS 76-7 DI Contitech Αριθμός Παραγγελίας. 70208 Norgren PM/31061 Parker 9109004A Oria 6''X1 PCD: 127 mm |
Διάμετρος
Καλύμματος:
152
mm Οπές Στήριξης: 4-M8 Σύνδεση Αέρα: G1/2 Φυσική Διάμετρος: 159 mm Ελάχιστο Ύψος: 75 mm Μέγιστο Ύψος: 200 mm Αντιστοιχίες: Dunlop Pneuride 6''X3 (Al) Firestone W01-R58-4070 Dunlop Pneuride 6"x2 (Al) Dunlop Springride SP2917 Contitech FD 76-14 DI Parker 9109001A Dunlop A 3 1330 02 01 Oria 6''X2 PCD: 127 mm |
Διάμετρος
Καλύμματος:
152
mm Οπές Στήριξης: 2-M8 Σύνδεση Αέρα: G1/2 Φυσική Διάμετρος: 159 mm Ύψος Σχεδιασμού: 198 mm Αντιστοιχίες: Dunlop Pneuride 6''X3 (Al) Dunlop Springride SP2923 Contitech FT 76-20 DI Norgren PM/31063 Parker 9109007A 1B6X1P AIRSUSTECH Βιομηχανικά Ελατήρια Αέρα Πραγματικές Εικόνες |