| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 pieces |
| Ωρα παράδοσης | 3-8 Working Days |
| Μάρκα | AIRSUSTECH |
| Χώρος καταγωγής | Guangzhou, Κίνα |
| Certification | ISO/TS16949:2009 |
| Αριθμός Μοντέλου | 1Β6910 |
| Λεπτομέρειες Συσκευασίας | Ισχυρό κουτί χαρτοφυλακίου ή ως απαίτηση πελατών |
| Payment Terms | T/T,Western Union,Paypal or Others,L/C,D/A,D/P,MoneyGram |
| Supply Ability | 1000pcs/week |
| Brand Name | AIRSUSTECH | Αριθμός Μοντέλου | 1Β6910 |
| Certification | ISO/TS16949:2009 | Χώρος καταγωγής | Guangzhou, Κίνα |
| Minimum Order Quantity | 1 pieces | Price | Negotiable |
| Payment Terms | T/T,Western Union,Paypal or Others,L/C,D/A,D/P,MoneyGram | Supply Ability | 1000pcs/week |
| Χρόνος παράδοσης | 3-8 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες Συσκευασίας | Ισχυρό κουτί χαρτοφυλακίου ή ως απαίτηση πελατών |
| προμηθευτής | AIRSUSTECH | Αριθμός ανταλλακτικού | 1Β6910 |
| Τρύπα | 3/4 BSP | Τρύπα με σπείρωμα | Μ8×1,25 |
| Τύπος φυσητήρας | Ενιαία συνέλιξη | Firestone | W01-M58-6375 |
| Λειτουργία | Με αέριο | Αρμονία | παγκόσμιος |
3/4BSP Πνευματική Οπή Βιομηχανικό Φυσούνα Αέρα W01-M58-6374 Στυλ Firestone 115
Πληροφορίες Προϊόντος
| Πλάκα Κάλυψης Άνω | |
| Οπή Σπειρώματος | 2×M8×1.25 |
| Σύνδεσμος Αέρα Άνω Πλάκας | 3/4BSP |
| Απόσταση Κέντρου προς Κέντρο | 89 mm |
| Πλάτος Άνω Πλάκας |
160 mm |
| Πλάκα Κάλυψης Κάτω | |
| Τύπος Παξιμαδιών Βιδών | 2×M8×1.25 |
| Διάμετρος Κάτω Πλάκας | 160 mm |
| Απόσταση Κέντρων Κάτω Πλάκας | 89 mm |
| Ελαστική Φυσούνα | |
| Ελάχιστο Συμπιεσμένο Ύψος | 56 mm |
| Μέγιστο Εκτεταμένο Ύψος | 152 mm |
| Συνολική Διαδρομή | 96 mm |
| Μέγιστη Εξωτερική Διάμετρος | 257 mm |
| Δομή | μονή πτύχωση |
Αναφορές OEM
|
Στυλ 115 Φυσούνα Δύο Επιστρώσεων |
Περιγραφή | Αριθμός Αναφοράς |
| Τυφλά παξιμάδια, 1/4 BSP |
W01-M58-6375, W01M586375, W01 M58 6375 WO1-M58-6375, WO1M586375, WO1 M58 6375 |
|
| Τυφλά παξιμάδια, ελαστικό στοπ 1/4 BSP |
W01-M58-6376, W01M586376, W01 M58 6376 WO1-M58-6376, WO1M586376, WO1 M58 6376 |
|
| Τυφλά παξιμάδια, 3/4 BSP |
W01-M58-6374, W01M586374, W01 M58 6374 WO1-M58-6374, WO1M586374, WO1 M58 6374 |
|
| Επίπεδοι δακτύλιοι από χάλυβα, βίδες 40 mm, παξιμάδια, ροδέλες |
W01-M58-6977, W01M586977, W01 M58 6977 WO1-M58-6977, WO1M586977, WO1 M58 6977 |
|
| Μόνο ελαστική φυσούνα |
W01-358-0118, W013580118, W01 358 0118 WO1-358-0118, WO13580118, WO1 358 0118 |
|
|
Στυλ 124 Κατασκευή Υψηλής Αντοχής |
Τυφλά παξιμάδια, 1/4 BSP |
W01-M58-6181, W01M586181, W01 M58 6181 WO1-M58-6181, WO1M586181, WO1 M58 6181 |
| Τυφλά παξιμάδια, 3/4 BSP |
W01-M58-6182, W01M586182, W01 M58 6182 WO1-M58-6182, WO1M586182, WO1 M58 6182 |
Ανάρτηση
Αέρα
Contitech:
FS
200-10
Πνευματικός
Ενεργοποιητής
Phoenix:
SP
1B
12
Αεροθάλαμος
Dunlop(FR):
9''1/4x1
S09101
Ανάρτηση
Αέρα
Bos-ch:
822419004
Αεροθάλαμος
Festo:
EB-250-85
Συναρμολόγηση
Ανάρτησης
Αέρα
Norgren:
PM/31091(8
1/4x1)
Εφαρμογές
Οι πνευματικοί ενεργοποιητές AIRSUSTECH μπορούν να χρησιμοποιηθούν σε σχεδόν όλους τους κλάδους της βιομηχανίας, όπως:
Παράγοντες προς εξέταση κατά την επιλογή κατάλληλης ανάρτησης αέρα
Εικόνες Προϊόντος

Εργαστήριο
Εργοστασίου




