| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 pieces |
| Ωρα παράδοσης | 3-8 Working Days |
| Μάρκα | AIRSUSTECH |
| Χώρος καταγωγής | Guangzhou, Κίνα |
| Certification | ISO/TS16949:2009 |
| Αριθμός Μοντέλου | 3H6971 |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Δυνατό κουτί από χαρτόνι ή ως απαίτηση των πελατών |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, Paypal ή Άλλοι, L/C, D/A, D/P, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 1000 τεμάχια/εβδομάδα |
| Brand Name | AIRSUSTECH | Αριθμός Μοντέλου | 3H6971 |
| Certification | ISO/TS16949:2009 | Χώρος καταγωγής | Guangzhou, Κίνα |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας | 1 τεμάχιο | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, Paypal ή Άλλοι, L/C, D/A, D/P, MoneyGram | Δυνατότητα Προμήθειας | 1000 τεμάχια/εβδομάδα |
| Χρόνος παράδοσης | 3-8 εργάσιμες ημέρες | Πληροφορίες συσκευασίας | Δυνατό κουτί από χαρτόνι ή ως απαίτηση των πελατών |
| Κατασκευαστής | AIRSUSTECH | Ελάχιστο ύψος | 140 χιλιοστά |
| Μέγιστη. ύψος | 584 εκατ. | Φωτιάς | W01-M58-6971 |
| Λειτουργία | Μείωση / Απορροφητής Σοκ | Θερμοκρασία εργασίας | -40°C+70°C |
Firestone Style 348-3 Βιομηχανικό Ελατήριο Αέρα W01-M58-6971 με Δακτύλιο Φλάντζας Αλουμινίου
Πληροφορίες Προϊόντος
| Διαστάσεις - Συμπιεσμένο Ύψος | 140 mm |
| Διαστάσεις - Εκτεταμένο Ύψος | 584 mm |
| Διαστάσεις - Διάμετρος Δακτυλίου Φλάντζας | 890 mm |
| Διαστάσεις - Απόσταση Κέντρου | 830 mm |
| Διαστάσεις - Μέγιστη Εξωτερική Διάμετρος | 950 mm |
| Τύπος Παξιμαδιών Βιδών | 40×M10×1.5 |
| Δομή | τριπλές ελικοειδείς πτυχές |
| Υλικό | καουτσούκ και αλουμίνιο |
Firestone Style 348-3 Άλλοι Αριθμοί OEM
W01-M58-6971, W01M586971, W01 M58 6971
WO1-M58-6971, WO1M586971, WO1 M58 6971
W01-358-1023, W013581023, W01 358 1023
WO1-358-1023, WO13581023, WO1 358 1023
Τα Βασικά Χαρακτηριστικά και Πλεονεκτήματα
|
1.
Στιβαρή
Κατασκευή Ενισχυμένοι ελαστικοί φυσητήρες για ανώτερη αντοχή στην κόπωση Δακτύλιος φλάντζας αλουμινίου εξασφαλίζει ανθεκτική στη διάβρωση, ελαφριά τοποθέτηση |
|
2.
Εξαιρετική
Μόνωση
Κραδασμών Απορροφά κραδασμούς υψηλής και χαμηλής συχνότητας αποτελεσματικά Μειώνει τη φθορά του εξοπλισμού και τη μετάδοση θορύβου |
|
3.
Ρυθμιζόμενος
Έλεγχος
Φορτίου
&
Ύψους |
|
4.
Εύκολη
Εγκατάσταση
&
Συντήρηση Σχεδιασμός φλάντζας με μπουλόνια απλοποιεί την τοποθέτηση Δεν απαιτείται λίπανση – λειτουργία χωρίς συντήρηση |
|
5. Ανθεκτικό & Μακράς Διάρκειας
Μείγμα
νεοπρενίου/φυσικού
καουτσούκ
αντιστέκεται
σε
λάδι,
θερμότητα
και
όζον |
Έχουμε Άλλους Τύπους Ελαστικών Αναρτήσεων Αέρα
| Αριθμός Firestone | Στυλ Firestone | Αριθμός Firestone | Στυλ Firestone |
| W01-M58-6379 | 21 | W01-M58-6381 | 22 |
| W01-M58-6382 | 22 | W01-M58-6383 | 22-1.5 |
| W01-M58-6384 | 22-1.5 | W01-M58-6387 | 26 |
| W01-M58-6400 | 224 | W01-M58-6880 | 2月20日 |
| W01-M58-6966 | 121 | W01-M58-6967 | 328 |
| W01-M58-6968 | 324 | W01-M58-6969 | 148-1 |
| W01-M58-6970 | 248-2 | W01-M58-6971 | 348-3 |
| W01-M58-6972 | 138-1.5 | W01-M58-6973 | 126 |
| W01-M58-6974 | 119 | W01-M58-6975 | 19 |
| W01-M58-6976 | 210 | W01-M58-6977 | 115 |
| W01-M58-6978 | 215 (πρώην 211) | W01-M58-6979 | 200 |
| W01-M58-6980 | 323 | W01-M58-6981 | 314 |
| W01-M58-6983 | 320 | W01-M58-6984 | 321 (πρώην 319) |
| W01-M58-6985 | 203 | W01-M58-6986 | 218 |
| W01-M58-6987 | 207 | W01-M58-6988 | 26 |

Εργαστήριο
Εργοστασίου




