| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 5 |
| Ωρα παράδοσης | 5-8 Working Days |
| Μάρκα | AIRSUSTECH Air Springs |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκζού, Κίνα |
| Certification | ISO/TS16949:2009 |
| Αριθμός μοντέλου | 3H6971 |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Δυνατό κουτί από χαρτόνι ή ως απαίτηση των πελατών |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, Paypal ή άλλα |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 1000 κομμάτια την εβδομάδα |
| Brand Name | AIRSUSTECH Air Springs | Αριθμός μοντέλου | 3H6971 |
| Certification | ISO/TS16949:2009 | Χώρος καταγωγής | Γκουανγκζού, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 5 | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, Paypal ή άλλα | Ικανότητα εφοδιασμού | 1000 κομμάτια την εβδομάδα |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 εργάσιμες ημέρες | Πληροφορίες συσκευασίας | Δυνατό κουτί από χαρτόνι ή ως απαίτηση των πελατών |
| Αριθμός του στοιχείου | 3H6971 | Μέγιστη. ύψος | 584 εκατ. |
| Τύπος μπουλονιών | Μ10×1,5 | Ο Μπέλοου Μαξ. | 950 χιλ. |
| Υψόμετρος βρόχων | 45 χιλ. | Διασταυρούμενες αναφορές | W01-358-1023 |
| Warrantly | 12 μήνες |
Εμπειρογνωμοσύνη σχεδιασμένο για να παρέχει ανώτερη απόδοση και ευελιξία για ένα ευρύ φάσμα εφαρμογών.Στο επίκεντρο της ανθεκτικής κατασκευής του βρίσκεται μια σπασμένη συναρμολόγηση που εξασφαλίζει αυξημένη αντοχή και αντοχήΑυτό συμπληρώνεται από μια περίπλοκη γωνιά, που κατασκευάζεται με σχολαστικότητα από φυσικό καουτσούκ.κάνοντας τον ενεργοποιητή μας όχι μόνο ισχυρό αλλά και προσαρμόσιμο σε διάφορες συνθήκες λειτουργίας.
Προδιαγραφές και τεχνικές παραγράφουςμέτρα:
3H6971 Προδιαγραφές:
| Τύπος βρόχων | Μ-10×1.5 |
| Αριθμός βρόχων | 40 |
| Απόσταση μεταξύ των δύο μπουρνούκων | 830 mm |
| Διάμετρος της επάνω πλάκας κάλυψης | 890 mm |
| Διάμετρος πλάκας κατώτατης κάλυψης | 890 mm |
| Διάμετρος 7 bar | 950 χιλιοστά |
| Ελάχιστο ύψος | 140 χιλιοστά |
| Μέγιστο ύψος | 584 mm |
3H6971Τεχνικές παραμέτρους:
|
Δυναμικά χαρακτηριστικά σε σχεδιαστικό ύψος 380 mm (Απαιτείται μόνο για τον σχεδιασμό απομονωτήρα αεροεγκατάστασης) |
|||
|
Διάμετρος Πίεση (BAR) |
Φορτίο (kN) |
Ανοιξιάτικο ποσοστό (kN/m) |
Φυσική συχνότητα (Hz) |
| 3 | 150.16 | 853 | 1.19 |
| 4 | 204.95 | 1110 | 1.16 |
| 5 | 258.67 | 1358 | 1.14 |
| 6 | 317.66 | 1614 | 1.12 |
| 7 | 371.47 | 1839 | 1.11 |
Διασταυρούμενες αναφορές:
Υπάρχουν πολλά άλλα μοντέλα του προϊόντος με το μοντέλο 348-3:
| Περιγραφή | Διάταξη Συνέλευσης αριθ. | |
|
Στυλ
348-3
Κατασκευή υψηλής αντοχής |
Δαχτυλίδια από αλουμίνιο, με κορδόνι, με ίση απόσταση μεταξύ τους, βρόγχοι 45 mm, νάτσες, πέλματα |
W01-M58-6971,W01M586971 WO1-M58-6971, WO1 M58 6971 Γ.Ο.1M586971, W01 M58 6971 |
| Μόνο από καουτσούκ |
W01-358-1023,W01 358 1023 W013581023, WO1-358-1023 WO1 358 1023, WO13581023 |
|
|
Στυλ
348-3
Υψηλή Δύναμη |
Επικοινωνία με τα άτομα που έχουν υποβληθεί σε ιατρικές εξετάσεις, Ιουλίου7/8Σιδεράκια, νάτσες, πλέγματα |
W01-358-9603,W01 358 9603 W01358 9603, WO1-358-9603 WO1 358 9603, WO13589603 |
| Μόνο φουσκάλες από καουτσούκ |
W01-358-1023,W01 358 1023 W013581023, WO1-358-1023 WO1 358 1023, WO13581023 |
Υποστήριξη και υπηρεσίες:
Τεχνική υποστήριξη προϊόντων αερόσακων AIRSUSTECH:
Υπηρεσίες
προϊόντων
αερόσακων
AIRSUSTECH:
Το αληθινό Φωτογραφίες του 3H6971:




