| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 5 |
| Ωρα παράδοσης | 5-8 Working Days |
| Μάρκα | AIRSUSTECH Air Springs |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκζού, Κίνα |
| Certification | ISO/TS16949:2009 |
| Αριθμός μοντέλου | 3H6971 |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Δυνατό κουτί από χαρτόνι ή ως απαίτηση των πελατών |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, Paypal ή άλλα |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 1000 κομμάτια την εβδομάδα |
| Brand Name | AIRSUSTECH Air Springs | Αριθμός μοντέλου | 3H6971 |
| Certification | ISO/TS16949:2009 | Χώρος καταγωγής | Γκουανγκζού, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 5 | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, Paypal ή άλλα | Ικανότητα εφοδιασμού | 1000 κομμάτια την εβδομάδα |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 εργάσιμες ημέρες | Πληροφορίες συσκευασίας | Δυνατό κουτί από χαρτόνι ή ως απαίτηση των πελατών |
| Αριθμός προϊόντος | 3H6971 | Ελάχιστο ύψος | 140 χιλιοστά |
| Μέγιστη. ύψος | 584 εκατ. | Τύπος μπουλονιών | Μ10×1,5 |
| Ο Μπέλοου Μαξ. | 950 χιλ. | πιάτο κάλυψης | 890 χιλ. |
| Υψόμετρος βρόχων | 45 χιλ. |
Είτε μεταφέρετε βαριά φορτία είτε απλά ψάχνετε για μια πιο άνετη διαδρομή, οι βιομηχανικές εξαγωγές αέρα AIRSUSTECH είναι η τέλεια επιλογή.ευρύ εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας, και εντυπωσιακό μήκος εγκεφαλικού εγκεφάλου, αυτές οι τσάντες δονήματος αέρα είναι σίγουρο ότι θα παρέχουν την απόδοση και την αξιοπιστία που χρειάζεστε.
Προδιαγραφές και τεχνικές παραγράφουςμέτρα:
3H6971 Προδιαγραφές:
| Τύπος βρόχων | Μ-10×1.5 |
| Αριθμός βρόχων | 40 |
| Απόσταση μεταξύ των δύο μπουρνούκων | 830 mm |
| Διάμετρος της επάνω πλάκας κάλυψης | 890 mm |
| Διάμετρος πλάκας κατώτατης κάλυψης | 890 mm |
| Διάμετρος 7 bar | 950 χιλιοστά |
| Ελάχιστο ύψος | 140 χιλιοστά |
| Μέγιστο ύψος | 584 mm |
3H6971Τεχνικές παραμέτρους:
| Πίνακας ισχύος(Χρησιμοποίηση για σχεδιασμό ενεργοποιητή Airstroke) | |||||||
|
Συγκρότηση Υψόμετρο (μμ) |
Όγκος @ 7BAR (cu cm) |
Περιοχή ΕΤΠ @ 7 BAR (cm2) |
Δύναμη kN | ||||
|
@ 3 BAR |
@ 4 BAR |
@ 5 BAR |
@ 6 BAR |
@ 7 BAR |
|||
| 480 | 270750 | 4561 | 127.37 | 173.02 | 217.83 | 270.35 | 319.21 |
| 440 | 250951 | 4919 | 138.66 | 188.24 | 237.29 | 292.98 | 344.32 |
| 400 | 230507 | 5189 | 146.63 | 199.91 | 252.25 | 310.21 | 363.21 |
| 360 | 208945 | 5418 | 153.57 | 209.53 | 264.45 | 324.50 | 379.23 |
| 320 | 185692 | 5635 | 160.48 | 217.86 | 274.75 | 337.23 | 394.37 |
| 280 | 161999 | 5837 | 166.81 | 225.16 | 283.33 | 348.39 | 408.53 |
| 240 | 138075 | 6014 | 171.63 | 231.86 | 290.68 | 357.85 | 420.92 |
| 200 | 113324 | 6165 | 175.04 | 238.45 | 297.89 | 366.36 | 431.46 |
| 160 | 87906 | 6334 | 180.41 | 245.13 | 306.87 | 377.11 | 443.32 |
Διασταυρούμενες αναφορές:
Φάιρστοουν W01-M58-6971,W01 M58 6971, W01M586971, WO1-M58-6971, WO1 M58 6971, WO1M586971
Φάιρστοουν W01-358-9603,W01 358 9603,W01358 9603, WO1-358-9603, WO1 358 9603, WO13589603
Φάιρστοουν W01-358-1023, W01 358 1023,W013581023, WO1-358-1023, WO1 358 1023, WO13581023
Πλεονεκτήματα
Πρέπει να δίνεται προσοχή κατά την εγκατάσταση της ατμοσφαιρικής άνοιξης:
Σε
σχέδια
που
χρησιμοποιούν
ελατήρια
αέρα,
πρέπει
να
λαμβάνεται
μέριμνα
ώστε
να
μην
έρχονται
σε
επαφή
οξείες
άκρες
με
τα
ελατήρια
του
στοιχείου
ελαστικού.,Ειδικότερα
για
τα
ελατήρια
φύλλων
που
κυλούνται
με
φύλλα
και
με
μανίκια,
η
οποία
είναι
μείωση
της
πτώσης
της
επιφανειακής
πίεσης
στο
κενό
μεταξύ
του
μενίσκου
και
του
υποστηρικτή
του
έμβολο.Το
εξωτερικό
περίβλημα
της
ατμοσφαιρικής
άνοιξης
πρέπει
να
καθαρίσει
τη
μέγιστη
ατμοσφαιρική
άνοιξη
2
ίντσες
σε
διάμετρο
για
να
επιτρέψει
την
κανονική
ανάπτυξη
και
την
ακατάταξη.
Το πραγματικό και το C.σύγκρισηΦωτογραφίες του 3H6971:




