| Τιμή | USD59.9/PC-USD89.9/PC |
| MOQ | 2 |
| Ωρα παράδοσης | 5-8 Working Days |
| Μάρκα | AIRSUSTECH |
| Place of Origin | Guangzhou,China |
| Certification | ISO/TS16949:2009 |
| Model Number | 1B20010-G3/4 |
| Packaging Details | Strong Carton Box or as Customers Requirement |
| Payment Terms | T/T, Western Union, Paypal or Others |
| Supply Ability | 1000PCS/Week |
| Brand Name | AIRSUSTECH | Model Number | 1B20010-G3/4 |
| Place of Origin | Guangzhou,China | Certification | ISO/TS16949:2009 |
| Minimum Order Quantity | 2 | Price | USD59.9/PC-USD89.9/PC |
| Packaging Details | Strong Carton Box or as Customers Requirement | Delivery Time | 5-8 Working Days |
| Payment Terms | T/T, Western Union, Paypal or Others | Supply Ability | 1000PCS/Week |
| Όνομα προϊόντος | Πηγή αέρα | Εύρος Θερμοκρασίας | -30 έως +70 βαθμός Κέλσιος |
| Phoenix OEM | SP1B12 / SP1B12 | Απόσταση της εισόδου αέρα και των βρόχων | 38 χιλ. |
| Βάρος | 2.55 κιλά | Εύρος πίεσης | 0-8 φραγμός |
| Κτύπημα | Από 50 λεπτά μέχρι 150 λεπτά. | Μέγιστο ύψους. | 150 χλστ |
Ο αριθμός παραγγελίας του συγκροτήματος ελατηρίου αέρα Airsustch είναι 1B20010-G3/4. Είναι κατάλληλο για την αντικατάσταση πολλαπλών μοντέλων ελατηρίων αέρα από διαφορετικές μάρκες, συμπεριλαμβανομένων των Phoenix SP 1 B 12 / SP1B12, Firestone W01-M58-6374, Contitech FS 200-10 G3/4, Dunlop (FR) 9’1/4x1 S09101, Bos-ch 822419004 και Festo EB-250-85.
Αυτή είναι μια βολική, ολοκληρωμένη λύση για πολλούς πελάτες με διαφορετικές απαιτήσεις ελατηρίου αέρα. Επιπλέον, ο τύπος 1B20010-G3/4 μπορεί να διαρκέσει πολύ και να αντέξει ακραίες αλλαγές θερμοκρασίας, καθιστώντας τον μια αξιόπιστη επιλογή για πολλές εφαρμογές.
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Απόσταση Εισόδου Αέρα και Μπουλονιών | 38 mm |
| Μπουλόνια | 2 τεμ. M10 σε μία πλάκα |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -30 έως +70 βαθμοί Κελσίου |
| Ύψος ελάχ. | 50 mm |
| Ύψος μέγ. | 150 mm |
| Απόσταση Βιδών | 89 mm |
| Είσοδος Αέρα | G3/4 |
| Εγκατάσταση | Εύκολη με μπουλόνια |
| Επίδραση Δόνησης | 90% ποσοστό απομόνωσης δονήσεων |
| Διάμετρος Κάτω Πλάκας | 160 mm |
Χρησιμοποιείται σε μεγάλη ποικιλία ενεργοποιήσεων και απομόνωσης δονήσεων.
Με δοκιμασμένες στο χρόνο σχεδιάσεις που ενσωματώνουν ενισχυμένο με ύφασμα ή φυσικό καουτσούκ ελαστικό στοιχείο και προστατευμένα από διάβρωση συγκρατητήρες, τα Ελατήρια Αέρα παρέχουν ανώτερη ποιότητα και απόδοση.
Ως ενεργοποιητής, τα Ελατήρια Αέρα μπορούν να παρέχουν γραμμική ή γωνιακή κίνηση.
Αυτά τα ελατήρια αέρα προσφέρουν ευνοϊκή αναλογία διαδρομής προς συμπιεσμένο ύψος σε σύγκριση με τους κυλίνδρους αέρα και μπορούν να δεχτούν μεγάλη ποικιλία μέσων ενεργοποίησης όπως αέρας, νερό, άζωτο ή αντιψυκτικό.
Μάρκα:
AIRSUSTECH
Αριθμός
Μοντέλου:
1B20010-G3/4
Τόπος
Προέλευσης:
Guangzhou,
Κίνα
Πιστοποίηση:
ISO/TS16949:2009
Ελάχιστη
Ποσότητα
Παραγγελίας:
2PCS
Τιμή:
USD59.9/PC-USD89.9/PC
Λεπτομέρειες
Συσκευασίας:
Ισχυρό
Κουτί
από
Χαρτόνι
ή
Σύμφωνα
με
τις
Απαιτήσεις
των
Πελατών
Χρόνος
Παράδοσης:
5-8
Εργάσιμες
Ημέρες
Όροι
Πληρωμής:
T/T,
Western
Union,
Paypal
ή
Άλλα
Δυνατότητα
Παροχής:
1000PCS/Εβδομάδα
Διαδρομή:
Από
Ελάχ.
50
Έως
Μέγ.
150
Εύρος
Θερμοκρασίας:
-30
έως
+70
Βαθμοί
Κελσίου
Διάμετρος
Άνω
Πλάκας:
160
mm
Βάρος:
2,55
Kg
Σχήμα:
Διπλής
Κυματοειδούς
με
Μεταλλικά
Μέρη
Η Phoenix Air Spring παρέχει τεχνική υποστήριξη και εξυπηρέτηση για τα προϊόντα μας. Η ομάδα έμπειρων επαγγελματιών μας είναι διαθέσιμη για να παρέχει το υψηλότερο επίπεδο εξυπηρέτησης για να διασφαλίσει την καλύτερη απόδοση του προϊόντος σας Phoenix Air Spring.
Προσφέρουμε ένα ευρύ φάσμα υπηρεσιών, όπως εγκατάσταση, συντήρηση, αντιμετώπιση προβλημάτων και επισκευή. Η ομάδα των ειδικών μας θα σας παρέχει ενημερωμένες συμβουλές και υποστήριξη για να διασφαλίσει τη σωστή λειτουργία του προϊόντος σας. Εάν αντιμετωπίζετε οποιαδήποτε δυσκολία, οι τεχνικοί μας είναι διαθέσιμοι για να παρέχουν βοήθεια.
Στην Phoenix Air Spring, είμαστε περήφανοι που παρέχουμε ποιοτική εξυπηρέτηση και υποστήριξη πελατών. Δεσμευόμαστε να διασφαλίσουμε ότι τα προϊόντα μας αποδίδουν στα υψηλότερα πρότυπα. Εάν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις ή ανησυχίες, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.



