| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 Set |
| Ωρα παράδοσης | 30 works day |
| Μάρκα | Wirecan |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | ISO |
| Αριθμός μοντέλου | 80+60+50 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Πλαστική μεμβράνη + ξύλινο κουτί |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Brand Name | Wirecan | Αριθμός μοντέλου | 80+60+50 |
| Certification | ISO | Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 Σετ | Όροι πληρωμής | T/T |
| Χρόνος Παράδοσης | ημέρα 30 εργασιών | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Πλαστική μεμβράνη + ξύλινο κουτί |
| Χρήση | Κούρδισμα | Παραγωγικότητα | 30 μέτρα το λεπτό |
| Πρώτη ύλη | ελαφριά λωρίδα | Τροφοδοτικό | 28 kW |
| Τύπος | μηχανή κατασκευής καλωδίων | Εφαρμοστέες Βιομηχανίες | Εργοστάσιο παραγωγής |
| Εξουσία | 5 kw | Τελική παραγωγή | το σύρμα |
| Διάμετρος σύρματος | 0.5 τετραγωνικά χιλιοστά - 6 τετραγωνικά χιλιοστά, κάτω από 10 τετραγωνικά χιλιοστά | Η ταχύτητα τροχιάς | 780 στροφές ανά λεπτό μέγιστο |
| Παραγωγική ικανότητα | 100m/min | Τοποθεσία τοπικής υπηρεσίας | Σαουδική Αραβία |
| Σέρβις μετά την εγγύηση | Τεχνική υποστήριξη βίντεο | Τελειωμένη διάμετρος καλωδίου | 1.0-12mm |
Η γραμμή εκτόξευσης 80+60+50 mm έχει σχεδιαστεί ωςΠολυεπίπεδο σύστημα συναρμολόγησης, επιτρέποντας τον ακριβή έλεγχο κάθε στρώσης υλικού.
Δυνατότητα
συναρμολόγησης
Το
σύστημα
υποστηρίζειΔύο
στρώσεις
ή
τρεις
στρώσεις
συναρμολόγησης,
επιτρέποντας
δομές
όπως
συνδυασμοί
δέρματος·
πυρήνα·
δέρματος
ή
μόνωσης·
κάλυψης.
Ανεξάρτητος
έλεγχος
εκχυλίσματος
Κάθε
εξωτερική
μηχανή
λειτουργεί
ανεξάρτητα
ενώ
συγχρονίζεται
μέσω
συστήματος
ελέγχου
PLC,
εξασφαλίζοντας
σταθερή
απόδοση,
ακριβές
πάχος
στρώματος
και
σταθερή
ποιότητα
προϊόντος.
Χρησιμοποιείται για την παραγωγή υψηλής ποιότητας ηλεκτρικών καλωδίων και καλωδίων όπου διαφορετικά υλικά εξυπηρετούν διαφορετικές λειτουργίες:
Εσωτερικό στρώμα μόνωσης
Εξωτερική κάλυψη ή προστατευτικό στρώμα
Διάγραμμα κωδικοποίησης χρώματος
Εφαρμόσιμα υλικά περιλαμβάνουν:PVC, PE, XLPE και LSZH/LSHF, που πληρούν διάφορα πρότυπα ηλεκτρικής και ασφάλειας.
Για την κατασκευή σωλήνων πολυστρωμάτων με βελτιωμένες επιδόσεις:
Σκληρά εσωτερικά και εξωτερικά στρώματα από PVC
Μικροκλειδωμένοι πόροι ή αφρωμένο μεσαίο στρώμα
Η δομή αυτή παρέχει βελτιωμένηηχητική μόνωση, θερμική μόνωση, αντοχή σε κρούσεις και μειωμένη κατανάλωση υλικών.
Υψηλή ευελιξία για την εξάτμιση πολλαπλών υλικών και χρωμάτων
Ακριβής έλεγχος πάχους στρώματος
Βελτιωμένη απόδοση του προϊόντος και αποδοτικότητα των υλικών
Διορθωτικά για συνεχείς βιομηχανικές παραγωγές υψηλής παραγωγής
Ιδανικό για εξαγωγικά προσανατολισμένους κατασκευαστές που στοχεύουν στις ευρωπαϊκές και βορειοαμερικανικές αγορές
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Διαμόρφωση εκχυλίστη | 80 mm + 60 mm + 50 mm |
| Τύπος έκτασης | Τριεπίπεδης συναρμολόγηση |
| Εφαρμόσιμα προϊόντα | Πολυστρώματα σύρματος, καλωδίου, σύνθετης εκτόξευσης |
| Εφαρμόσιμα υλικά | PVC / PE / XLPE / LSZH |
| Σύστημα ελέγχου | PLC + οθόνη αφής |
| Έλεγχος θερμοκρασίας | Ανεξάρτητος έλεγχος θερμοκρασίας σε πολλαπλές ζώνες |
| Ταχύτητα γραμμής | Μέχρι 300 m/min (ανάλογα με το προϊόν) |
| Δομή στρώματος | Δύο στρώσεις ή τρεις στρώσεις συναρμολόγησης |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δρομολογητέος 380V / 50Hz / 3 φάσεις |
| Μέθοδος ψύξης | Κουβάς ψύξης με νερό |
| Έλεγχος διαμέτρου | Προαιρετικός μετρητής διάμετρου λέιζερ |
| Δοκιμή σπινθήρα | Προαιρετικό |
| Κατάσταση μηχανής | Καινούργιο. |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
Ε1: Για ποιο σκοπό χρησιμοποιείται η γραμμή τρίστρωτης συμπαρακρουσίας;
Για
την
κατασκευή
των
ειδών
αυτών
χρησιμοποιείται
γραμμή
τρίστρωτης
συμπαρακρούσης.Πολυεπίπεδη
σύρμα,
καλώδιο
ή
πλαστικά
προϊόνταΚάθε
στρώση
μπορεί
να
έχει
μια
συγκεκριμένη
λειτουργία,
όπωςηλεκτρική
μόνωση,
μηχανική
προστασία,
επιβράδυνση
της
φλόγας
ή
αναγνώριση
χρώματος,
με
αποτέλεσμα
μεγαλύτερη
απόδοση
και
συνέπεια
του
προϊόντος.
Ε2: Γιατί να επιλέξετε μια διαμόρφωση 80+60+50mm συναρμολόγησης;
ΗΔιαμόρφωση
εκχυλίστη
80+60+50
mmπαρέχει
μια
βέλτιστη
ισορροπία
μεταξύικανότητα
παραγωγής,
ακρίβεια
στρώματος
και
ευελιξία
υλικούΟι
μεγαλύτερες
συσκευές
εξάτμισης
χειρίζονται
τα
κύρια
στρώματα
μόνωσης
ή
περιβλήματος,
ενώ
οι
μικρότερες
συσκευές
εξάτμισης
ελέγχουν
με
ακρίβεια
τα
λεπτά
λειτουργικά
ή
χρωματικά
στρώματα,
εξασφαλίζοντας
σταθερή
παραγωγή
και
αποτελεσματική
χρήση
υλικών.



